Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

54 minutes ago, Ne sam Safete said:

Aleksa je došao pred početak KLS

 

Ako sam dobro upratio od malog Radovanovića se najviše očekuje. Poseban kuriozitet je da navija za Partizan od rodjenja iako je rodjen u Nevesinju, ja sam mislio da tako nešto ne postoji :classic_smile:

samo u Srbiji može biti star sa 23 godine

To u Bileći nema, u Nevesinju se nađe poneki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MetalHead said:

Ako sam dobro ispratio, doveli ste igraca iz Kine, igraca iz NBA, komada dva iz EL i jedan iz nase repke (ACB liga) . I Zoc.

 

Nije lose 🙂 

 

Cestitke komsije! 

 

 

Virujen u te da ce Forum raditi kako treba kada pocnu tekme.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Dolazak Moorea imho znači da je Paige bivši, dva igrača vrlo sličnih karakteristika, prosto ne vidim svrhu da su tu obojica naročito s obzirom da imate i Puntera kao ipak glavnog potrošača i "nedodavača". Bogami, igraćete kao Sassari za bogatune, na 100 poena svaki meč. Biće zabave, ako ništa.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bogami, igraćete kao Sassari za bogatune, na 100 poena svaki meč. Biće zabave, ako ništa.

 

ići će partizanovci kolektivno kod @Laki21 na kanabe, da im pripoveda o krvavim kolenima i pročita neki pasaž iz rendom knjige na ruskom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, oubrevo. said:

niko ne pominje indijaštinu, već tekme na visok rez

 

Dok je ZOC tu, tesko da jednak akcenat nece biti na odbrani.

 

Btw, po dosadasnjim pojacanjima, izvesno je da su Partizanu mahom nedostupni domaci igraci. Jel razlog Zalizani robovlasnik vs. ZOC & Savic...to vec ne znam. Ali pije vodu 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...