Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Da izvinete, prvo Syd pa onda svi ostali. Rana faza Floydova je muzicko savrsenstvo. 

 

Svaka njihova faza je savrsenstvo...

 

P.S. Kad vec spominjete Sida, ona njegova fotografija sa snimanja Shine on... mi je deeply disturbing...Kako se covek raspao...I to sto ga odmah nisu prepoznali 😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Svaka njihova faza je savrsenstvo...
 
P.S. Kad vec spominjete Sida, ona njegova fotografija sa snimanja Shine on... mi je deeply disturbing...Kako se covek raspao...I to sto ga odmah nisu prepoznali [emoji20] 
Al baš tad da bane u studio...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jednog mladog Engleza naložio na PF tako što sam mu objasnio da solaza u CNumb ustvari objašnjava kako cale .ebe kevu kada pravi djecu.Da je to taj čin.Poverovao mi je a i dan danas mi šalje neke likove od PF. Ljudi mi nisu verovali u tu priču  a moje objašnjenje je bilo da mlad Englez bas i nema priliku da sluša PF ko sto mlad Binsr nema priliku da sluša Dragana Stojnica i bila je tako lepa recimo....govorim o generaciji ne o izrjecaju

I smatram da niko ne zna šta su muke teške ko ne predje Albanija peške ili u srednjoskolskim danima sa kolegom preslusa Ummaguma potpomognut sa JNA transportnom vrecom manga pod glavom dakako stavljenom u funkciju... psihodelija bajo moj i pre ovoga..

O Zelimire ... mrdni malo

 

 

Edited by odupri se ludilu
  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Flojdovci, slozicemo se da PF ne bi bio to da nije bilo svakog pojedinacnog clana - bio on Sid, Rodzers, Ricard, Dejvid, ili Nik Mejson.

 

 

 

Ma Waters je vjerovatno najbitniji za slavu benda al meni licno je Syd broj jedan jer sam preveliki fan tog ranog psihodelicnog zvuka. Cak i na samom Set the controls for the heart of the sun (meni licno najvece muzicko remek djelo) osjetis taj Sydov uticaj i smek. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sprivel said:

Watersa ne mirisem, jer je bio tezak covek za saradnju, ali definitivno je najzasluzniji za opus PF-a. Nick Mason je most underrated bubnjar.

Nick ima epic pojavljivanje u Top Gear-u, posto je jedan od par stotina vlasnika Ferrari Enza. Pa ko je gearhead neka nadje na tjubu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klub jaca iz dana u dan, srce puno. Hvala Dudi, Kici, Zeljku, Savicu, takodje i ostalim mnogobrojnim kosarkaskim legendama naseg kluba. 

Dodao bih jos da svaki dan treba spomenuti Kicu koji je odigrao maestralnu ulogu kod povratka naseg Zeljka, ovo "maestralnu" sam pokupio od Ace Pazove. 

 

 

Quote

“Jako je teško u ovom trenutku izraziti neko zadovoljstvo. Nešto što bi sigurno svakome imponovalo. Meni strašno imponuje i prezadovoljan sam pre svega sa idejom, zatim i sa ljudima, pre svega Dudom u humanitarnoj akciji koja zaista mnogo znači i značiće svim našim drugarima, i bivšim igračima, trenerima i tako dalje. Mislim da je ideja fantastična i sa ponosom sam to prihvatio jer jednostavno na prostorima Evrope ne znam za takav slučaj. Kada sam čuo za ideju, nije bilo ni trenutka razmišljanja niti konsultacije jer takve stvari jednostavno moraju da se prihvate”, poručio je predsednik borda Fondacije KK Partizan, Dragan Kićanović.

Quote

“Posle svih trenutaka slave, šta ostaje? Ostaje jedno veliko prijateljstvo. Posle čitavog niza klubova koje sam trenirao u zemlji i inostranstvu na predlog ljudi koji su jako bliski meni. Prvo sam informaciju dobio od mog kuma Željka Obradovića da treba da osnujemo jednu dobrotvornu fondaciju koja bi pomagala svim članovima Partizana koji su u nekom određenom problemu. Ja sam takvu ponudu sa velikim poštovanjem i čašću prihvatio jer mislim da će ova naša fondacija biti humanitarna i jedinstvena. Koliko imam informaciju, u našoj zemlji, a ni u Evropi nema ničega sličnog, i ja sam jako srećan što sam deo te Fondacije i što ćemo na taj način da nastavimo naše prijateljstvo i druženje”,  poručio je Dušan Ivković.

 

  • Like 4
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Cooper said:

Osnovana fondacija KKP.
Na čelu će biti Kića i Duda.

Jbt, za jedno leto i Žoć i Duda i Kića...2ff8b8fd5a5f2c8fbbbfb1140d5f29b3.jpg

 

Sto si isekao sliku,  da se ne vidi Ostoja iz sela Prislonice kod Cacka :default_coffee:

 

70jk9kpTURBXy80ZjJmYWRlOGU1OTBjMWFhMGQ2M

 

Quote

Kako se navodi, na čelu Fondacije koja osnovana u kući KK Partizan, nalazi se tročlani bord u sastavu: Dragan Kićanović (predsednik borda), Dušan Duda Ivković i predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović

 

E sad je kako treba.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...