Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

17 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Zemljace vodis li me u Pionir il Arenu ako uspijem nahvatat vremena da dodjem u Beograd kad Partizan bude igrao neku utakmicu? :default_coffee:

 

Ideš zemljače zenički o mom trošku, samo se javi na PM.

 

Jes' da iše volim Gilmura nego Bereta, ali dogovorićemo se nekako  :classic_biggrin:

Edited by Stiletto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Tebi hvala al nece trebati, u inostranstvu sam ja jos zavrsetka srednje pa je red da ja pocastim kad/ako dodjem :classic_biggrin:

 

Kad dođem kod tebe u (gde god da si) plaćaš ti, u Beogradu plaćam ja. :s_d:

 

p.s. ako si u Nemačkoj, ja mnogo volim rukomet 😊

Edited by Stiletto
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stiletto said:

 

Kad dođem kod tebe u (gde god da si) plaćaš ti, u Beogradu plaćam ja. :s_d:

 

p.s. ako si u Nemačkoj, ja mnogo volim rukomet 😊

 

Moze i tako onda, nemam nista protiv.

 

U Austriji sam ja, Graz tacnije. Nema u Austriji nesto kvalitetnog sporta sem ovih zimskih i F1 ako si fan jer je staza Spielberg nekih sat vremena od mene.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Moze i tako onda, nemam nista protiv.

 

U Austriji sam ja, Graz tacnije. Nema u Austriji nesto kvalitetnog sporta sem ovih zimskih i F1 ako si fan jer je staza Spielberg nekih sat vremena od mene.

 

Alpsko skijanje ili neka skakaonica u bliskom dometu? Graz je koliko vidim podaleko od Alpa? Ima supruga familiju u carstvujušćoj Vieni, šurak mi odavno obećava da će da me nauči da skijam, smislićemo nešto :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stiletto said:

 

Alpsko skijanje ili neka skakaonica u bliskom dometu? Graz je koliko vidim podaleko od Alpa? Ima supruga familiju u carstvujušćoj Vieni, šurak mi odavno obećava da će da me nauči da skijam, smislićemo nešto :smiley2:

 

Drugi kraj Austrije skroz mada ima i u blizini Graza finih skijalista. Koruska je relativno blizu, a tu vec ima dosta odlicnih skijalista. Nisu ona elitna tipa Kützbuhela il Schladminga ali u odnosu na ove u nasim krajevima tip Bjelasnice, Jahorine il Kopaonika su druga dimenzija svakako. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, mfmilan said:

Get a room you two.

 

24 minutes ago, oubrevo. said:

idite na kobaje, šta se stidite 🧡

 

A što te vas dvojica ljubomorni? :whistling:

1 minute ago, Kooineeperk said:

A Rodzer pokraden...

 

P.S. i ja sam za Gilmura 😄 

 

Rođa je rođen da basira u pozadini... :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Drugi kraj Austrije skroz mada ima i u blizini Graza finih skijalista. Koruska je relativno blizu, a tu vec ima dosta odlicnih skijalista. Nisu ona elitna tipa Kützbuhela il Schladminga ali u odnosu na ove u nasim krajevima tip Bjelasnice, Jahorine il Kopaonika su druga dimenzija svakako. 

Sladming je samo ime. Prava skijalista su St Anton, Ischgl, Saalbach/Hinterglemm, Soelden, pa i taj Kicbil.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gotovim psihodelija fazu flojda, pa zatim i zlatne dsotm, animals i wish you were here, ali zaista Gilmour all the way. Nego jebiga njega nisam imao priliku da slušam uživo a Watersa jesam, tako da je uzevši u obzir recency bias Rodjer ipak na prvom mestu all PF liste a Dejv kad dodje u Bg može da se progura na čelo 🙂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...