Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Just now, Cooper said:

Jbg, tržište, privatni kapital...

Nemamo svi Vesića i Andreja u upravi.

 

bilo bi lepo kada bi prestao da modifikuješ ciljeve postova koje pišeš situaciono. zato te i trpaju da si tegi, teško da može da se diskutuje sa tobom ovih dana ili ikada.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2021 at 10:05 AM, Alek The Great said:

Mislim da je ovo samo zelja navijaca, nista jos konkretno iz kluba.37b04bab89d5190f33d4806f4656d2f8.jpg

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Sta znam, meni je ovo kul. Sad je ionako sve vise u modi taj retro fazon kod nekih klubova, u ovom slucaju simpatican minimalizam

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Sta znam, meni je ovo kul. Sad je ionako sve vise u modi taj retro fazon kod nekih klubova, u ovom slucaju simpatican minimalizam


I meni je ok, priznajem. Samo da ne ispadne da im je murija (92) sponzor  :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam nekako ocekivao, ne i prizeljkivao, ali delovalo je da je Micov bukvalno zicer.
U godinama, u odredjenom padu, hoce nazad u zemlju, iskusan i namazan igrac.

No, kako stvari stoje, osim ako se ne planira neko dosta 'jaci' , ostace trojka na Zagoru/Dangubi, uz Trifu i Kuruca.
Mnogo vise gori na kecu i petici, realno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da zamislim da uz onakva pojacanja ostanemo na Zagor Danga Triga kombinaciji. Osim ako se resilo da se ide all in sa Trifom.

 

Sa druge strane, ne padaju mi napamet neka slobodna EL resenja (u kontekstu price o balansiranom rosteru), osim pominjanog Hange. Mozda KC Rivers, mada nisam fan.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jedibojan said:

Ja i dalje mislim (nadam se) da je Kurkuc projektovan za prvu trojku + neki minuti na 4. Trifa rezerva, Danga covek od zadatka, da se tako izrazim...

 

Ako smem da izjavim, nisam odgledao mnogo vasih utakmica prosle godine, ali zar nije Trifa plej, kako sad odjednom trojka? Zna Zeljko sta radi, ali bilo bi dobro da od malog napravi jednog pleja za repstaciju, mislim ako moze ne bi bilo lose 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...