Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

@Klipan

pretpostavljam da sve zavisi od fizičke spreme i motivacije igrača. ako su obe stvari u plusu, ne verujem da je presudno to da li dolaziš iz nba ili iz evrope kojekude.

pri tome, ne bih uzimao kao reper nba igrače koji dođu na repka turnir pa se raspadnu, to se dešava i mnogim vodećim nba igračima.

 

udoh jeste mator ali ako su mu pomenute dve stavke u plusu, bio bi interesantan vrhunskim ekipaam u evropi.

nije kao da su on i wannamaker imali neku ludu kilometražu u poslednjih 3-4-5 sezona. e sad, ako se igrač zapusti u smislu treninga i kondicije, to se teško vraća u 30im godinama.

15 minutes ago, Klipan said:

 

A sto se tice Udoh-a, ova statistika i njegove godine...pre bih zaobisao.

Jos ako je vadio krstenicu na istom mestu gde i Taribo West...

 

image.png.d3d4b932187d5f7078f470050ba031b3.png

 

pa čekaj, imao je skromnu statistiku kada igra 14min i 19min

meni ovde izgleda sve okej. nisam ga gledao od kada je otišao iz evrope. ponekad sam ga sreo u jutinom garbage timeu ili nekim levim minutima ali to nije merodavno nizašta.

Link to comment
Share on other sites

@oubrevo

 

U principu se slazem. Ako igrac ima motiv i zelju, i ne zapusti se, uvek moze. Sam Udoh je uvek radio mnogo vise korisnih stvari nego sto se to vidi iz klasicne statistike.

A ceo komentar se vise odnosio na njihovu motivaciju i stav, nakon povratka iz NBA u Evropu. Prvi primer koji mi je pao na pamet je Pargo. Dva razlicita igraca pre i posle NBA.

 

Edit:

Mozemo da postavimo pitanje zasto je igrao samo 14 min u fucking kineskoj ligi? Da ne budem pogresno shvacen, on je meni bio brutalan igrac u Feneru. Da je na 70% od toga, potpisuj odmah.

Edited by Klipan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Judo je doslovno otišao iz Fenera u Nba, gde niti je imao ulogu niti neku posebno veću (ako uopšte) platu u Juti, samo da ne bi trenirao kako se trenira u Evropi. Tako da, ne bi se on ni vraćao u Evropu da je Kina i dalje opcija. Takva je klasa od igrača da je malo neozbiljno da neko ovde kaže kako Judo ne valja. Samo, baš je upitno kakav igrač bi se pojavio i koliku motivaciju bi imao.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, oubrevo. said:

okej ali s'obzirom da obradović & on imaju uzajamno iskustvo, ne verujem ni da bi postojalo uzajamno interesovanje ukoliko te osnovne stavke nisu štiklirane.

 

A verovatno je najtacnije da ga i ne jurimo, kao ni 99% svih bivsih Zeljkovih igraca koji se spominju po raznim portalima/twitterima... Otprilike samo jos Sabonisa i pokojnog Williamsa nisu spomenuli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, oubrevo. said:

pa čekaj, imao je skromnu statistiku kada igra 14min i 19min

meni ovde izgleda sve okej. nisam ga gledao od kada je otišao iz evrope. ponekad sam ga sreo u jutinom garbage timeu ili nekim levim minutima ali to nije merodavno nizašta.

 

Eh, po toj logici je sasvim ok ako neko ima 3 poena po meču, ukoliko provodi samo 7-8 minuta na terenu.

 

Kinezi imaju ogromna ograničenja po pitanju stranaca i oni ne dovode igrače da imaju 6ppg. 

 

Ono što me više brine od tog slabog učinka, je činjenica da je u sezoni 20/21 odigrao 13 utakmica.

16 minutes ago, Knipex said:

Pa baš zato što imaju uzajamno iskustvo sa treninga i verujem da mu se ne vraća :classic_biggrin:

 

Pa sećate se da je prošli put odbio produženje sa Fenerom zbog toga. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaš situaciju gde je KKP među glavnim temama u Evropi i sa druge strane Željka i Zorana koji nisu pustili ni jedan nagoveštaj i dobiješ preturanje po bivšim igračima sa kojima je Željko radio.

Otuda i slobodni Bjelica, Meli, Judo, Bred, pa čak i Slukas koji ima ugovor još 2 godine.

Moraju nešto da pišu, da održavaju zainteresovanost, ali nemaju ništa iz kluba.

Tako da ono, biće kao i za ovu stranu trojku, neko ko se uopšte nije pominjao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo za juda je i prostom logikom lako zakljuciti da je smejurija. covek ima, koliko, 34 godine, rekreativno odradjuje po kini, i sad ce bas da se vraca kod zoca u supertakmicarski partizan. dovodice se iskljucivo igraci koji su na vrhuncu ili idu ka vrhuncu, to se moze zakljuciti na osnovu prva 4 pojacanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno se ide na kvalitetne i/ili talentovane igrace koji su mladi ili ulaze u najbolje godine (Panter). Ne vidim kako se Judo tu uklapa. Jedino da se gleda kao bek ap opcija, gde vec imamo Mozlija, koga ja ne bih pomerao odatle.

 

A pored toga, jasno je da se nasa pojacanja za 180 razlikuju od svake glasine.

 

Edit: Haggard mi cita misli 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zorex said:

Judo je doslovno otišao iz Fenera u Nba, gde niti je imao ulogu niti neku posebno veću (ako uopšte) platu u Juti, samo da ne bi trenirao kako se trenira u Evropi. Tako da, ne bi se on ni vraćao u Evropu da je Kina i dalje opcija. Takva je klasa od igrača da je malo neozbiljno da neko ovde kaže kako Judo ne valja. Samo, baš je upitno kakav igrač bi se pojavio i koliku motivaciju bi imao.

Meni je bio skroz gootivan, onda sam ga poslije ove izjave

još više zagotivio.

Pomalo ga pratim na twitteru i cjenim da je jedina stvar koja ga trenutno interesuje njegov book club, čini mi se da je i Barak Obama ostavljao komentare.

Link to comment
Share on other sites

To sto nije procurelo ime od ovih potpisanih ne iskljucuje da su kontaktirani oni koji su se spominjali. Samo nisu potpisani ali da ste ih jurili jeste (sad dal po hodnicima Pionira ili putem 

telefonskih poruka i poziva ostavicu vam masti na volju) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ne sam Safete said:

Tako je Fenderu, nije  Željko znao kako da stupi u kontakt sa Bjelicom pa ga jurio po hodnicima Pionira nekoliko minuta pred utakmicu.

 

Ja rece ostavljam masti na volju a vama masta bas radi na ovu vrucinu 😁 sigurno ih nije jurio lopatom ko Laki iz Maratonaca sina Mirka, suptilo je dovoljno da smaras coveka o prelasku u tvoj klub dok mu reprezentacija igra takmicenje upravo, ako ih je jurio ne kazem da jeste da ne skacete odmah.  

 

 

p.s. nego demantujte i prvi deo recenice da im niste slali ponude nego da su to bile novinarske buve ludog Vujcina.

Link to comment
Share on other sites

Necu da odgovorim na tati, jer se ne prepucavam nego diskutujemo o kkp prelaznom roku i to niti je zabranjeno niti to radim na nepristojan nacin.  

 

Naravno da nije zabranjeno poslati ponudu, niti je oko toga prica, samo danima Kupica pise kako su to sve dimne bombe koje maskiraju rad Zorana i Zeljka u pozadini, pa sam samo to demantovao. Neka imena

koja su se pojavila u javnosti i koja su vezivana za vas klub jesu kontaktirana i to je fakat. Samo demantujem brata po neduhovitosti Kupresina nema veze sa zabranom slanja ponuda koju mi 

spocitavas.  

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...