Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

On 6/30/2021 at 10:15 AM, zorex said:

Ne treba tovariti odmah neki veliki pritisak na Željkova ledja. Ja očekujem F4 Evrolige tek za 3 godine. 

Pa, reklo bi se da nisam bio dovoljno optimističan. :s_d:

 

Da li osećam neku blagu nelagodu posle ovih pojačanja. Možda. Ali nestaće i to kad krene prva tekma sa publikom u hali. Svakako sam se osećao lošije dok sam gledao Ratkovicu kako postavlja napade. Šačica navijača Partizana sa ovog foruma zaista nema šta kome da objašnjava i da se pravda, naročito ne istim likovima koji su likovali za vreme pandemije i valjda jedinim navijačima na svetu koji su se radovali otkazivanju sezone. I naravno da tu ne mislim na standardne ortake sa druge strane. Teško je samo dok se čovek navikne na trošenje para, posle ide lagano. Dok ne presuši, ali poenta je uživati dok traje.

Spoiler

I dalje ne verujem da je ovo realno i nadam se da su Željko i igrači pola novca iz ugovora uzeli unapred.

Ostaje nam da vidimo kako će se rešiti plej i petica, tu ne sme da se štedi!

  • Like 7
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Magia said:


Ti kao jedan od iskusnijih forumasa bi trebalo da dajes primer drugima, a ne da pises ovakve gluposti. 
Veruj mi da postoji dosta ljudi koja misli isto za drugu stranu brda vec 9 godina, pa zamisli onda na sta bi forum licio da kad god neko misli to sto ti mislis sada, userava temu drugog tima. 
 

Zato opet kazem, trebalo bi svi da razmisle o posledicama svojeg pisanja, da pokusaju da sagledaju situaciju iz druge perspektive, pa tek onda da sastave post za forum, verujem da ce onda ovo virtuelno mesto biti znatno kvalitetnije.

Pozdrav i svako dobro.

 

Gle, naš najskuplji igrač ikada u istoriji imao je 60k mesečno, a i to je bilo krajem oktobra . Dalje od toga uopšte ne mora da se ide jer je dovoljno za svaku zamislivu ekstrapolaciju.

 

Ili - mi nikada nismo imali ni trećinu budžeta Armanija, dok ste ih vi ostavili da se dave u prašini.

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, zorex said:

Pa, reklo bi se da nisam bio dovoljno optimističan. :s_d:

 

Da li osećam neku blagu nelagodu posle ovih pojačanja. Možda. Ali nestaće i to kad krene prva tekma sa publikom u hali. Svakako sam se osećao lošije dok sam gledao Ratkovicu kako postavlja napade. Šačica navijača Partizana sa ovog foruma zaista nema šta kome da objašnjava i da se pravda, naročito ne istim likovima koji su likovali za vreme pandemije i valjda jedinim navijačima na svetu koji su se radovali otkazivanju sezone. I naravno da tu ne mislim na standardne ortake sa druge strane. Teško je samo dok se čovek navikne na trošenje para, posle ide lagano. Dok ne presuši, ali poenta je uživati dok traje.

  Reveal hidden contents

I dalje ne verujem da je ovo realno i nadam se da su Željko i igrači pola novca iz ugovora uzeli unapred.

Ostaje nam da vidimo kako će se rešiti plej i petica, tu ne sme da se štedi!

 

Boze svasta, pa zasto bi se iko ikom pravdao.

 

Cuj, ako zaista volis klub, ko bi normalan radije voleo, lupam Ratkovicu pre Pantera.

 

Pa svako od nas zeli da njegov klub bude najbolji, a posebno navijaci Partizana posle ovih godina poraza.

 

Svako ko pise drugacije, ili ne pise istinu, ili evo ne znam kako da nadjem prikladniju rec 😄

 

Kakva beton liga i gomila talentovanih igraca.

 

Prvo, niti ih ima u Srbiji, niti bi ih iko preterano gledao, osim familije, drugara i nekolicine zaludjenika.

 

Meni je tvoje razmisljanje skroz na mestu 🤗

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

NW Boss jos uvek dostupan. #samokazem


Vec sam pitao na drugoj temi, ali ocito je vecina foruma nadrndana ovih dana, i ilustrativno -
 

Spoiler

giphy.gif



- Glede NWG, zar nije nesto bila prica da ga je Real potpisao? Ako nije, onda bi to bio apsolutno pun pogodak, ukoliko postoji ikakva sansa.

 

Edited by lord_slawe_
Link to comment
Share on other sites

Jedna teorija koja verovatno nije tacna, ali ajde kad vec lupamo:

Branko kao ozbiljan IT igrac nema impresivan blockchain portfolio jedino ako je lud. Od prvog jula u Srbiji je stupio na snagu zakon o digitalnoj imovini. Poreske olaksice levo desno.

 

U realnosti, postoje i drugi nacini da se blockchain funds izvuku povoljnije, ali podrazumevaju promenu mesta prebivalista na minimum 6 meseci...

Link to comment
Share on other sites

Inače sutra je sastanak vlasnika ECA u Barseloni i pominje se detaljno češljanje papira učesnika EL i EC, proveravaće se finansijska stabilnost klubova, fer plej, minimalni budžeti, procenti, ugovori, sponzori...


https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague-basketball/news/i/blkbiui77h4q4ypd/eca-shareholders-executive-board-meets-in-barcelona

Iskreno se nadam da smo skupili dovoljno da dobijemo licencu za takmičenje u EC 21/22

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...