Jump to content

Eliminacije - 1/8 finala


Recommended Posts

Na ovom prvenstvu se baš jako iskazuje razlika između istoka i zapada Evrope. Već u kvalifikacijama je otpala većina balkanskih i ex-SSSR ekipa, a sad su kroz grupni dio prošli samo Češka, Hrvatska i Ukrajina, ni jedna pretjerano uvjerljivo. Od 8 koje su ispale, sa zapada su samo Škotska (tradicionalno) i Finska (uvjetno rečeno sa zapada).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Juan said:

Naravno da je Danska Jaca, ali ja verujem da ima malo i do činjenice da su Velšani igrali na relaciji Baku-Rim-Amsterdam.

Naravno da ima. Neki igraju kod kuće pred publikom, a neki lete na svaku utakmicu satima i nemaju navijače zbog raznih razloga. Ne ponovilo se. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vels je limitiran žešće. Ako je komentator u pravu pa oni nemaju zamenu za desno krilo, uveli beka kad im se onaj povredio. Mislim da ovu repku više nećemo gledati na završnim turnirima EP. 

 

Brajtvajt je i bez datog gola danas bio igrač utakmice. Probijao ih je non stop.

 

Edit 21:48h :

 

Italija bolja ali dosta traljavo u napadu. Guraju na Berardija ali Alaba i onaj drugi igraju odličnu odbranu sa te strane. S druge strane svaki napad preko leve strane je bio bar izgledna pozicija. Insinje i Spinacola su non stop u dobrim pozicijama ali ne dobijaju lopte pa se onda lopta seli na drugu stranu pa vraća kad skontaju da Berardi ne može da prdne ....

 

 

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shonewizard said:

Visio je ovaj "gol" nekako u vazduhu, da vidimo hoće li se trgnuti sad Italijani...

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 

Nemaju šta mnogo da se trgnu, oni diktiraju utakmicu, ali nisu mi jasni neki potezi u samoj završnici. Nekako od deset rešenja se bira najlošije. Insinje katastrofalan večeras.

Jednostavno, vrlo lako može da sevne neka kontra, a Italijani ne deluju da mogu dva gola da daju večeras.

Dakle Insinje treba da ide na klupu. Ne razumem šta radi dečko.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...