Jump to content

Eliminacije - 1/8 finala


Recommended Posts

8 hours ago, McLeod said:

Nisam pricao konkretno o SP nego uopste, Badstuber im je bio projekat ko Covicu Filip. I bio je kanturina od stopera. Sto se tice finalista LS, Bajern osvojio prosle, a Haverc i Verner ove, i? 

 

Onda ako cemo po tim standardima svaki stoper sem Humelsa i pre par godina Sulea je bio ispod Filipa Covica, sto je najgrdje neki od njih zavrse u engleskim klubovima.:default_coffee: Covicizam imas negde drugde u Bundesligi. Nemci to razgranaju, ne guraju sve u isti kos.

 

LvG je gurnuo njega i Milera, Hajnkesu je isto bio zacementiran u startnih 11, doveden je Dante jer je Boateng imao previse brainfartova. Ako su ga dva takva trenera gurala, pogotovo Hajnkes jer je imao na raspolaganje obojicu, ocekivali su da ce da bude bolji stoper od Boatenga u buducnosti. Boatengovu karijeru je spasio Gvardiola, kada je Badstuber bio gotov.

 

Ne moze ta logika da vazi posto je EP trebalo da se igra iste godine. Meni su Nemci zbog Flika u top3 favorita na SP, navikao je da uskace i da spasava brod.:default_coffee:

 

Isto tako je Bajern 2001 osvojio LS, pa Nemacka izgubila finale SP. Tada mi fudbal van klubova nasih reprezentativaca nije puno znacio. Do neke 2009 ili 2010 mi nije smetalo koji klub sta predstavlja (i koje je nacionalnosti) sem Reala i Celzija. Oni su se etablirali u prvoj polovini 2000ih i verovatno glavni razlog zasto sam vise pratio te lige u nekom trenutku. Od pocetka 2010 u tu listu su upali Bajern i delimicno Barsa (zbog Katalonaca, ne Spanaca), a Celzi je polako padao. Zanimljiva stvar je da se pad Junajteda skoro pa poklopio sa rastom Bajerna, jedva cekam kad se kontra desi. Nece skoro sigurno, ali desice se.😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...