Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

18 minutes ago, Del Piero said:

Ne tipka Kari nista, masni su mu prsti od pecenja.

 

kari baš vodi računa o ishrani, ne širi glasine bez pokrića. voli on janjetinu i sve pirotsko ali je baš rigidan lik na temu. u isto vreme se ruča, doručkuje i večera; jedan je režim za leto i drugare, drugi preko ostatka godine i tako. ozbiljan baja.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
3 hours ago, Drug Crni said:

Ajde sto su mu u Sombor dosli svi celni ljudi Denver Nuggetsa;ako to nije najvece postovanje,ja ne znam sta jeste

Mislim da bi veće poštovanje bilo ako mu nabave adekvatnu pomoć. Povrede MPJ-a, Murray-a, i Dozier-a jesu ogroman hendikep, ali trebalo je naći bolje pomoćno osoblje, pogotovo za defanzivu. Ovo leto je ključno, sada treba ići na titulu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

mislis li da bolje pomocno osoblje moze da zameni najboljeg drugog i treceg igraca tima plus jednog od najboljih defanzivaca? 

Ok, kakim malo ali ne i naveliko. Drugog i trećeg naravno ne, ali se moralo naći mesta za bar jednog ili dva defanzivca. Tim nije uravnotežen, to je glavni problem. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Darko said:

Ok, kakim malo ali ne i naveliko. Drugog i trećeg naravno ne, ali se moralo naći mesta za bar jednog ili dva defanzivca. Tim nije uravnotežen, to je glavni problem. 

 

meni se čini da su prosto bili "on hold", dok nemaju sve glavne komade ekipe na broju; mislim da će ovog leta probati nešto, makar u smislu zamene nekoliko rezervnih delova za te defanzivce i šutere. probali su sa forbesom, ja sam mislio da će imati veću minutažu, pošto je fantastičan spotup šuter (što im treba makar koliko i odbrana, ako ne i više), međutim, njegove duncan robinson performanse očigledno nisu bile dovoljne 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

meni se čini da su prosto bili "on hold", dok nemaju sve glavne komade ekipe na broju; mislim da će ovog leta probati nešto, makar u smislu zamene nekoliko rezervnih delova za te defanzivce i šutere. probali su sa forbesom, ja sam mislio da će imati veću minutažu, pošto je fantastičan spotup šuter (što im treba makar koliko i odbrana, ako ne i više), međutim, njegove duncan robinson performanse očigledno nisu bile dovoljne 

Nadam se da si u pravu. Sada je Jokić u prime-u, vredelo bi iskoristiti. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Njima bi jedan Džrue seo kao dupe na nošu

 

bukvalno ne postoji ekipa kojoj jrue ne bi legao, izazivam te da nadjes onu kojoj ne bi ( :

 

ali jrue je izabrao milvoki u free agencyju, tim koji je bio up and coming, sa mvpjem lige u sastavu i upraznjenim mestom na pleju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, uini said:

 

bukvalno ne postoji ekipa kojoj jrue ne bi legao, izazivam te da nadjes onu kojoj ne bi ( :

 

ali jrue je izabrao milvoki u free agencyju, tim koji je bio up and coming, sa mvpjem lige u sastavu i upraznjenim mestom na pleju. 

 

pa denver ga nije mogao ni dovesti kao fa, nego samo preko trejda, sto je i bilo rumora oko njega i mpja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Drug Crni said:

Ajde sto su mu u Sombor dosli svi celni ljudi Denver Nuggetsa;ako to nije najvece postovanje,ja ne znam sta jeste.

Jeste poštovanje, nema šta. Međutim, ima malo i do toga što je nekima obezbedio bacanje jačih svetala na njihov biznis a drugima dobro plaćene poslove.

7 hours ago, Zvezdinho said:

Previse se hajpuje MPJ ko da je Midlton recimo. A nije.

Moram da priznam da uvek malo zakovrnem očima kad vidim referencu da je on treći igrač ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

ali jrue je izabrao milvoki u free agencyju, tim koji je bio up and coming, sa mvpjem lige u sastavu i upraznjenim mestom na pleju. 

Nije Jrue birao nista, vec je Milvoki dao 5 pikova prve runde, plus par igraca zbog poklapanja plata, da bi ga doveo. Posle su mu samo dali produzenje ugovora.

 

4 hours ago, gggggggg said:

 

pa denver ga nije mogao ni dovesti kao fa, nego samo preko trejda, sto je i bilo rumora oko njega i mpja.

Ako se dobro secam, MPJ je bio nedostupan za trejd, pregovori su isli u smeru Barton, Heris i pikovi, jednostavno Milvoki je na kraju dao vise. 

 

Videcemo na leto sta ce FO Denvera smisliti, nadam se da je Barton bivsi i da ce da stigne kvalitetna zamena na beku. 

 

Neki wet dream bi bio Dejonte Murray, u slucaju da Sparsi se odluce na tank, ako Greg ode u penziju. Realnije opcije bi bile Dort, GP2, KCP. A mozda i Bogdan, ukoliko Atl krrne nekim cudnim putem.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema od Denvera nista. Prosto su takva sredina i nijedan superstar nece doci tamo. Jokicu to i odgovora..Nek budu srecni da su uopste u PO...za 2-3g kad se Jokic raspadne kao skoro svaki centar danasnjice, krece sve ponovo....

Inace da dodam da sam danas u Somboru 🙂 meni najlepsem gradu u Vojvodini..

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ako se dobro secam, MPJ je bio nedostupan za trejd, pregovori su isli u smeru Barton, Heris i pikovi, jednostavno Milvoki je na kraju dao vise. 

 

ja racunam da ga za taj paket nikada ne bi dali, nego samo za mpja.

Link to comment
Share on other sites

Da bude startni bek, uz Jamala, naravno. Dejounte je vrhunski defanzivac i jako pametan igrac, mogao bi da se nadopunjava sa Jamalom i da igra bez njega u petorci a i obrnuto. 

 

Nerealan je trejd, ali tesko da mogu da zamislim bolju opciju za mesto beka od njega ( racunam da su Jamal, Gordon, MPJ i Jokic core koji se nece dirati).

Link to comment
Share on other sites

Ja i ne mislim da je Marej iz Sparsa nedodirljiv za Nagetse. Čak mi je i čudno zašto se timovi ne raspituju više za njega u potencijalnom trejdu, jer dečko ima mnogo jaku odbranu i sjajan pregled igre. Džamal tek sad neće nikakvu odbranu da igra i kapiram da će odbrana Nagetsa biti katastrofa, Dežonte bi ga sjajno pokrivao, plus na to, dečko ima mnogo bolji pregled igre, nego Džamal i uklopio bi se sjajno u petorku, a MPJ i Gordon ionako nisu mnogo talentovani za plejmejking. Svaka ekipa, ako ga bude uzimala će imati problem sa spejsingom, jer očito da nije nikakav šuter za 3, ali bi Nagetsima odgovarao zato što ima Jokića na centru, a ne neko drvo.

 

Takođe, dečko ove godine puni 26 godina, on je realno pokazao da nikada neće biti lider franšize.

 

Džamal-Dežonte-MPJ-Gordon-Jokić je fenomenalna postava i ako ova postava ne bi makar izašla iz zapada, to bi bio epski fejl, jer se primećuje da će zapad sledeće godine još više biti slabiji, sem ako se ne napravi neki supertim. Finiks je super, ali ne verujem da će CP3 i sa 38+ godina biti baja. Golden Stejt, njihovo jezgro je sve starije, Kari 35, Tompson 33, a Grin 33. Lejkersi, ja iskreno više ne verujem u taj tim, sem ako ne naprave neko čudo u ofsezoni, jer su budale razbile šampionski tim. Jedino ostaju Klipersi, koji će sigurno biti jaki naredne godine. Dalas ne verujem da će praviti neki trejd, Portlandovi snovi za ofsezonu će da padnu u vodu, dok Memfis neće biti ništa bolji, nego ove sezone, ekipa za regularku.

 

Ovo je sezona u kojoj Nagetsi moraju ići na all in, sem ako nisu budale, pa da čekaju da Jokić napuni 30+ godina, iako verujem i da će tada Jokić biti moćan igrač.

 

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wesley Sneijder said:

Ne mora da znaci, kad vidis paket za koji je otisao u Milvoki, Bledsoe i Hill plus 5 pikova, verovatno je razlika bila u broju pikova ili u jednom igracu.

 

MPJ nije bio opcija za trade.

 

vrlo moguce. mozda su imali i intela da bi holiday pre produzio ugovor sa milwaukeejem nego sa denverom. a ovi nisu zeleli rizikovati par meseci nakon trejda.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Devil In My Pants said:

za 2-3g kad se Jokic raspadne kao skoro svaki centar danasnjice, krece sve ponovo....

 

Распашће се у 30тој години живота играч који се не ослања на брзину и скок у игри?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Ja i ne mislim da je Marej iz Sparsa nedodirljiv za Nagetse. Čak mi je i čudno zašto se timovi ne raspituju više za njega u potencijalnom trejdu, jer dečko ima mnogo jaku odbranu i sjajan pregled igre. Džamal tek sad neće nikakvu odbranu da igra i kapiram da će odbrana Nagetsa biti katastrofa, Dežonte bi ga sjajno pokrivao, plus na to, dečko ima mnogo bolji pregled igre, nego Džamal i uklopio bi se sjajno u petorku, a MPJ i Gordon ionako nisu mnogo talentovani za plejmejking. Svaka ekipa, ako ga bude uzimala će imati problem sa spejsingom, jer očito da nije nikakav šuter za 3, ali bi Nagetsima odgovarao zato što ima Jokića na centru, a ne neko drvo.

 

dejounte murray je super igrač a izgleda i kao odličan lik za timsku atmosferu.

ne znam da li će imati kapacitet da bude najbolji igrač tima koji je contender ali je činjenica da je svake sezone u kojoj je bio zdrav, dodatno napredovao, zaključno sa ovom, kada je pošteno zaradio učešće na allstaru. čak i u šutu za tri ima "baby-steps" napredak.

 

that being said, osim što ne verujem da je dostupan, takođe je i pomalo redundant za logiku nuggetsa feat nikola, jer bi ga praktično sveo na defanzivne zadatke i komandovanje igrom u tih nekih 10ak minuta kada nikola ne bi bio na parketu a dejounte bi.

prosto, morali bi da daju mnogo, da bi koristili svega 50% dejountea.

 

nuggetsima (pod uslovom da su jokić-murray-mpj zdravi) treba pre svega 3&D igrača a za backup plejmejkerstvo može i neko ko je tek solidan u organizaciji igre, dok god postoji dovoljno sidekicksa koji će učvrstiti odbranu i zabosti otvorene šuteve u visokom procentu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...