Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

Izvol'te u salonu. 😄 

Ovo prenosim sa topica o reprezentaciji generalno:

 

Da se dopunim, Teova izjava i od Belog, to je pravi primer zajedništva. Istakli su svoju vezanost za reprezentaciju bez da opljunu Jokića. Ja verujem da oni nemaju visoko mišljenje o njegovom potezu, pogotovo nezvanju selektora i tom nonšalantnom ponašanju, ali neće to javno reći (ni ne treba) i time dati novinarima materijal da lešinare i pljuju po njemu. 

Link to comment
Share on other sites

Oglasio se i Misko povodom Jokica:

 

 

Čelnici Denvera navodno nisu izričito zabranili srpskom internacionalcu da nastupi za reprezentaciju, ali su mu savetovali da ovo leto posveti sebi, a to je prvobitno i najavio njegov menadžer Miško Ražnatović, koji je rekao da je samo ovo leto bitno za Nikolu, i da za narednih 5 ili 10 ne bi bilo problema da se odazove reprezentaciji.

 

...

 

Pardon, ovo je intervju iz 2017. godine.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja Misku verujem. Od te izjave proslo je skoro 4 godine, znaci blizu je tih 5-10 godina. U medjuvremenu je nastupao za reprezentaciju na svim takmicenjima - jeste, igrao je na SP, i... Pa vise nigde, ali cekaj, jel je on kriv sto se ne organizuju natjecanja, narocito onih godina kad ne mora da radi individualno, potpisuje novi ugovor, pravi decu ili timari konje. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

potpuno kapiram jokićevu situaciju, ovako ja čitav život izbegavam slave, svadbe i ostala prejedanja i lokanja uz krmećake u svojoj familiji, kada me tetka/rodjak/stric ispituju zašto nisam bio a ja izmišljam obaveze, stomačne tegobe, ciklus, trudnoću, abortus

Edited by SunZero
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SunZero said:

potpuno kapiram jokićevu situaciju, ovako ja čitav život izbegavam slave, svadbe i ostala prejedanja i lokanja uz krmećake u svojoj familiji, kada me tetka/rodjak/stric ispituju zašto nisam bio a ja izmišljam obaveze, stomačne tegobe, ciklus, trudnoću, abortus

 

Bacite ovog čoveka sviljama.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sector said:

 

 Normalno. Puni baterije u Pivi, Kokakoli, Bureku... 

 

 

P.S. Kaze mi skoro burazer: "E, znas sta,umrla baba Piva (neka sestra naseg dede po ocu)".

 

Ja kazem:"Jel znas sta je ona sad?"

 

Burazer:"Jok brt, pucaj".

 

Ja:"Sad je LADNA PIVA" 🙂

 

 

Krindz.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...