Jump to content

Synth-pop*new wave*dance-rock*trip-hop*electronic*electronic rock*alternative rock*industrial*post industrial*ambient*downtempo*chill-out*house*gothic*dark


Laki21

Recommended Posts

14 hours ago, Barracuda said:

 

Ove sam gledao u Minhenu, tamo u vreme kad je izašao Ignore the Machine.

 

Onda moguće da si ih video pre mene. Ja sam ih prvi put gledao 1986 u Zeche-u u Bochum-u na Smells like shit turneji (u stvari, album se zvao It, ali svi smo to imenovali prema Smells like...). 

 

Eh, sećanja na mladost. Bar na leto dolaze Dead Can Dance u ove krajeve da se malo podsetimo.

Edited by Akiro
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad si već tu, hajde da rasteretimo malo topik i podelimo na više pravaca... Skini downtempo i ambient, da ne guramo sve živo jer imamo de facto dva Now Playing. :classic_wink:

 

37 minutes ago, Akiro said:

Onda moguće da si ih video pre mene. Ja sam ih prvi put gledao 1986 u Zeche-u u Bochum-u na Smells like shit turneji (u stvari, album se zvao It, ali svi smo to imenovali prema Smells like...). 

 

Eh, sećanja na mladost. Bar na leto dolaze Dead Can Dance u ove krajeve da se malo podsetimo.

 

'89. je ovo bilo, ja sam zeznuo jer sam zaboravio, Ignore je izašao i pre '86. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Akiro said:

 

 

 

Eh, sećanja na mladost. Bar na leto dolaze Dead Can Dance u ove krajeve da se malo podsetimo.

 

Karte kupljene prvog dana prodaje :)

 

Ne mogu da dočekam.

 

 

 

Edited by Laki21
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Umjetnici, vizionari, uvijek ispred svog vremena, savršeni u prezentaciji svjetske sadašnjosti i povijesti, determinirani, svoji.

Gdje god da sviraju, u nekoj rupi ili koncertnoj dvorani, doživljaj je neopisiv i u audio i vizualnom smislu.

Food for thought.

 

 

Edited by Nightlight
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...