Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

2 minutes ago, vanjabarsa said:

 

jos da mi pokazes gde sam pisala suprotno i sve za 5.

 

 

ma odakle ona zna dali ja pricam ili ne o mentalnom zdravlju i koja su moja interesovanja ili zelje u okviru struke, hobija, humanitarnog rada ......???

niti nju treba to da zanima niti mene zanima sta ona radi u svoje slobodno i radno vreme.

 

Pa napisala si gore da u najnaprednijem drustvu nista nije tabu tema. Ne bih se slozio jer ne postoji drustvo u kojem svi otvoreno pricaju o mentalnom zdravlju, kao sto sam gore i napisao, pa je samim tim za mnoge to ipak tabu tema.

 

Nije ona nigde ni napisala da ti ne pricas o mentalnom zdravlju niti se bavila tvojim hobijima. Samo je rekla da je ok da i ti pricas o tome i da bi te i ona podrzala. Mozda ti vec radis to, sto je skroz kul.

Link to comment
Share on other sites

Kažem ja ne spuštajte raspravu na lični nivo. Sada ćete pet stranica da raspravljate ko je šta mislio kada je napisao x, y i z.

 

Još jedan glas za zaključavanje teme, ništa novo više nećemo reći, tema se koristi samo za vređanje neistomišljenika.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, CheshireCat said:

 

Na tenisu obično bude Mek protiv svih posle nekog grend slema, ali ovo je sveopšti fajt :classic_biggrin:


😄
Meku kapa dole sto je uvek spreman da se bori a ne samo svake olimpijske godine kao ostali.


Eeeehhh… Da je u Noksi takav fajterski duh, imali bismo bar jednu medalju vise. 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darth Steva said:


😄
Meku kapa dole sto je uvek spreman da se bori a ne samo svake olimpijske godine kao ostali.


Eeeehhh… Da je u Noksi takav fajterski duh, imali bismo bar jednu medalju vise. 

 

I meni moze da dosadi.

 

Doduse drago mi je da vidim da nisam ipak jedini "Novakov mrzitelj" i "kompleksas" na forumu, jer je naravno svako ko se drzne da kritikuje bilo sta sto dolazi od njega upravo to.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darth Steva said:


😄
Meku kapa dole sto je uvek spreman da se bori a ne samo svake olimpijske godine kao ostali.


Eeeehhh… Da je u Noksi takav fajterski duh, imali bismo bar jednu medalju vise. 

Jbga Noksa se umorio, na svakom GS on mora da se bori protiv Mekovih moći. Kad se to uzme u obzir i ovih 20 GS - nedvojbeno GOAT :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja moram da se složim s vanjombarsom: pravi se spektakl od psihičkih bolesti, dijagnostificiranih (Bajls) i nedijagnostificiranih (Osaka).

 

Svako ima pravo da odustane u svakom trenutku od nastupa ako proceni da će time sačuvati psihičko i/ili fizičko zdravlje, ali od toga ne treba praviti dramu, već : ne mogu da igram, molim za razumevanje (ko 'oće; ko neće njegov problem).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Eto, devojke, vaterpolisti nas izvadise, malo nam fali do najveceg uspeha na OI ikad, al desio se N0l0 jbg. xD

 

Da l' ce i Nolo da se pojavi na doceku da ga raja pozdravi? 2 cetvrta mesta nisu sala, malo srece u Parizu pa ko zna...

Link to comment
Share on other sites

Moj otac je hteo da ide na doček sa društvom onomad kad je Novak bio u Jasenovom Polju, ali se nekom auto pokvario i propao im plan :classic_biggrin: što mu ne smeta da ga uredno psuje kad god je na vidiku brejk lopta za protivnika, a tek kad gubi onda ide sve po spisku do devetog kolena, standardno.

Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2021 at 4:57 PM, threepwood said:

 

Da l' ce i Nolo da se pojavi na doceku da ga raja pozdravi? 2 cetvrta mesta nisu sala, malo srece u Parizu pa ko zna..

U jeee...a ti si ta raja...:classic_rolleyes:

Hoćeš li tako čestitati i košarkašicama..?Onako, mangupski...:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...