Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

1 minute ago, McLeod said:

Kad napises Zverev rutinski moras da tagujes Bokija.

 

Slabo sam u teniskom delu, mnogo rasprave, nadam se da je pozitivno, iako obožavam tenis 😂

Moraš me podsetiti, je l' to nešto sa b92 ili novije? 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Kao i obično na OI nijedan kanal ne prenosi tenis pre polufinala, a mrzi me da sabajle palim komp i jurim strimove :classic_rolleyes:

Izvuče se Cipi. Je li opet strašna vrućina tamo?

RTS prenosio Osaku, delovalo je da je bas vruće 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, de Havilland Mosquito said:

 

Oprosti mi ako grešim, ali ostalo mi je u sećanju da si Federerov fan. Ako sam u pravu onda verujem da ti se ne bi dopalo. 

 

Tačno tako, od malih nogu navjiam za njega, ali mi je jednako drag i Novak.

Nišikori prevelik zalogaj za Rubljova.

Sećam se 2006. godine pustio kosicu, imao sam 14 godina i nagovorio tatu da kupimo znojnicu i ono oko čela i tako idem mlataram kao reketom, doduše na šljaci 😂

Edited by Oi!
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milica said:

Novak ne igra dubl ovaj put, mozda i bolje na ovu vrucinu da ne rasipa energiju. Vidim da su Medvedev i Karacev ispali u prvom kolu (dubla), a Kei, Cilic, Sonego, Struf i Zverev su jos uvek u igri. 

 

Mix dubl ne igra?

Ono što su najavljivali - sa Ninom?

Edited by Andrej
Link to comment
Share on other sites

Nina izgleda da je u zivotnoj formi, mislim da bi njoj to mnogo znacilo za dalju karijeru ako bi igrala sa Novakom u miksu. I nisam siguran da bi bili bez sansi za medalju, iskreno.
Deluje da se ozbiljno stesala i fino je igrala poslednjih par meseci.
Ako ovako nastavi do kraja sezone uz neki upgrade u pripremnom periodu mogla bi da se ugura u Top 50 na duze vreme
Link to comment
Share on other sites

Od Jelene Jankovic i Ane Ivanovic koje su svaka imala svoje probleme, ali u piku bile dominantne u nekim segmentima, ako ne i najbolje, mislim da je nasa najkompletnija teniserka. Mozda nije toliko talentovana kao takodje neke druge, ali deluje da je dobar radnik i realno gledano nema velikih rupa u igri, sve je solidno.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

Od Jelene Jankovic i Ane Ivanovic koje su svaka imala svoje probleme, ali u piku bile dominantne u nekim segmentima, ako ne i najbolje, mislim da je nasa najkompletnija teniserka. Mozda nije toliko talentovana kao takodje neke druge, ali deluje da je dobar radnik i realno gledano nema velikih rupa u igri, sve je solidno.

 

I meni tako deluje. I u singlu i u dublu je bila odlična. U dublu nas je držala u igri, a Krunićka gurala u poraz, što se i desilo. Mislim da će dogurati do TOP30, ima fin servis i udarce. Ako popravi kretanje i smanji greške (što ide jedno uz drugo), biće kompletna...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...