Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

3 minutes ago, Geronimo said:

PS moram baciti jedan laki hejt za trio fantastico Duci-Fica-Laci -> tu su kad treba da se postavi selektor, a Miomir igra OI... Ne kazem da bi rezultat bio bolji, ofc.

Da, zato sam ja pitao da li je realno da imamo samo dva predstavnika a pet igrača u prvih pedesetak na ATP listi. Jednom Novaku nije problem da igra a njima jeste.

Link to comment
Share on other sites

Nina i Aleksandra uzese prvi set :thumbup:

Sreca pa nema linijskih sudija pa se na ovu vrucinu ne oteze jos sa proverama i sumnjama u njihove  odluke. 

Nije mi jasno zasto se ne igra u vecernjim terminima, ovo je bas nehumano.. :classic_mellow: po ovolikoj vlazi se lako zarade zuljevi i na rukama i na nogama.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Geronimo said:

Bravo za sve, dobar pocetak.

 

PS moram baciti jedan laki hejt za trio fantastico Duci-Fica-Laci -> tu su kad treba da se postavi selektor, a Miomir igra OI... Ne kazem da bi rezultat bio bolji, ofc.

Sta znam, ja im ne zameram previse, brzo bi poispadali ionako. Sad je ta zavrsna sezona sljake pa cupaju sezonu sva trojica. Nekako mi je glupo da zamerim Djereu neigranje kada bi ga ovde nalupalo 90 posto igraca na betonu, a evo ima sansu da osvoji turnir na sljaci, vec ima jedno SF, a tek ide i Kicbil. Kecmanu u svakom slucaju svaka cast za dolazak

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geronimo said:

Bravo za sve, dobar pocetak.

 

PS moram baciti jedan laki hejt za trio fantastico Duci-Fica-Laci -> tu su kad treba da se postavi selektor, a Miomir igra OI... Ne kazem da bi rezultat bio bolji, ofc.

U ovom trenutku je Miomir bolji od njih, pogotovo od Đerea i Ducija na ovoj podlozi. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...