Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

16 minutes ago, alcesta said:

Ovoga se i ja sećam. Ali ne misliš valjda da je neko mogao da dođe Sereni i da obrazloži zabranu veličinom njene pozadine :lol_2:

 

Ovo me podseti na ono....

"Doktore, koliko ja treba da budem visoka na moju težinu da bi bilo idealno?" 

"Pa jedno tri metra"

"Eto...svi mi pričaju ja debela pa debela, a ja u stvari niska"

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

E4BRqxFVcAAJA4T?format=png&name=900x900

 

:classic_rolleyes:

kakvi detalji!

 

Osamdesetih nisu bili ovako strogi. Zadnjih godina su krenuli da zatezu, bio je bas wtf momenat za Fedovu narandzastu gumu na patikama.

Nekada su Elesse i ostali imali bele majce sa dosta boje napred, ST je isto imao prominentnije tamnije detalje na prednjoj strani...

Link to comment
Share on other sites

Nadal odustao od W i od OI

 

Hi all, not something I like to write but wanted to inform you guys that I have decided not to participate at this year’s Championships at Wimbledon and the Olympic Games in Tokyo.

It’s never an easy decision to take but after listening to my body and discuss it with my team I understand that it is the right decision with the goal to prolong my career and continue to do what makes me happy, that is to compete at the highest level and keep fighting for those professional and personal goals at he maximum level of competition.

The fact that there has only been two weeks between Roland Garros and Wimbledon this year, didn’t make it easier on my body to recuperate after the always demanding clay court season. They have been two months of great effort and the decision I take is focused looking at the mid and long term.

Sport prevention of any kind of excess in my body is a very important factor at this stage of my career in order to try to keep fighting for the highest level of competition and titles.

I want to send a special message to my fans around the world, to those in the United Kingdom and Japan in particular. The Olympic Games have always meant a lot in my career and they were always a priority as a Sports person and fan, I found the spirit that every sports person in the world wants to live at least once in their career. I personally had the chance to live 3 of them and even had the honor to be the flag bearer for my country.“

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ocekivala da odustane od W, razlika je samo 2 nedelje, a on mi nije izgledao dobro na kraju onog meca protiv Djokovica.

OI sam mislila da ce mozda ipak igrati, ali verujem da je pandemija uticala na tu odluku.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je imajuci u vidu sve sto se desava Djokovic favorit na Vimbldonu u rangu Nadala na Rolan Garosu. Ne vidim ko moze da ga spreci da osvoji, od ovih mladjih apsolutno nema ko da ga dobije jer nemaju pojma da igraju na travi, jedino da se pojavi neki Rosol ili nesto tipa onog USO ili povreda. Sanse za to su 0.1%.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Mislim da je imajuci u vidu sve sto se desava Djokovic favorit na Vimbldonu u rangu Nadala na Rolan Garosu. Ne vidim ko moze da ga spreci da osvoji, od ovih mladjih apsolutno nema ko da ga dobije jer nemaju pojma da igraju na travi, jedino da se pojavi neki Rosol ili nesto tipa onog USO ili povreda. Sanse za to su 0.1%.

 

Slažem se samo uz dodatak da ovdje ipak postoje ta prva kola kad je trava brža, Đoković još nije napunio motore a ako naleti na neku raspalu serverčinu može imati ozbiljnih problema, što se za Nadala na zemlji ne može reći. Ali, od QF nadalje, ima po meni i veće šanse nego Nadal na RG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, jevrem69 said:

Nadal opravdano sve karte baca na US Open, gde je imao najvise uspeha posle RG .................... bice tamo egal takmac za titulu, zajedno sa Novakom, Medvedevim i verovatno Cicipasom i Timom ..............................

 

Da je pametan, kao sto nije, cela karijera u naredne 2-3 godine trebalo bi da mu bude MC-RG i onda USO serija... i to je to, kakve crne australije, kine i ostale zajebancije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bistru vodu mutim said:

 

Slažem se samo uz dodatak da ovdje ipak postoje ta prva kola kad je trava brža, Đoković još nije napunio motore a ako naleti na neku raspalu serverčinu može imati ozbiljnih problema, što se za Nadala na zemlji ne može reći. Ali, od QF nadalje, ima po meni i veće šanse nego Nadal na RG.

 

Jednom bi moglo da se vrati ovo volsebno provlacenje kad dozira i bukvalno dobija za dva-tri poena koji odu na njegovu stranu, u poslednje dve godine ima dvocifreni broj takvih meceva na slemovima i sve ih je dobio, sto je verovatno nevidjeno u istoriji tenisa.

 

Ali to ce pre da se desi na US Openu nego na Vimbldonu, jer bukvalno nema ko.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Da se recimo sastanu Rasta i Novak u prvom kolu W, na koga bi stavio pare @de Havilland Mosquito ? :classic_biggrin: Da l' bi ti bilo krivo da se dogodi senzacija? :classic_biggrin:

 

 

Siguran sam da ne bi ako bi singlirao Rastu, lagano da zaradis dodatnu platu 😄 Boki je pragmatican covek.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

 

Siguran sam da ne bi ako bi singlirao Rastu, lagano da zaradis dodatnu platu 😄 Boki je pragmatican covek.

 

Pih! Jak mi je to fan ako mu ne bi bilo krivo da ne izjednači s najvećim rivalom i to u gostima.

Edited by bistru vodu mutim
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, McLeod said:

Mislim da je imajuci u vidu sve sto se desava Djokovic favorit na Vimbldonu u rangu Nadala na Rolan Garosu. Ne vidim ko moze da ga spreci da osvoji, od ovih mladjih apsolutno nema ko da ga dobije jer nemaju pojma da igraju na travi, jedino da se pojavi neki Rosol ili nesto tipa onog USO ili povreda. Sanse za to su 0.1%.

 

Eto koliko je Đoković jak, kad više ni ovakvi komentari ne zabrinjavaju njegove fanove :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...