Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Na stranu nasa patkometrija i prozivke, postuju se oni mnogo. Ako onaj aksiom bez jakog tog i tog nema jakog tog i tog negde vazi, onda vazi u tenisu. Ne bi Rafa i Nole imali ovoliko slemova da nije bilo Rodzera, ni ti bi on unapredjivao godinama svoju igru i lomatao se sa 4 banke sad da nije bilo njih. Vukli su jedni druge, kao sto konkurencija i u ekonomiji podstice efikasnost.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, alcesta said:


Mal' me srčka nije strefila, ipak dobro ispade na kraju :classic_biggrin:


Ako si se brinula za penale nije trebalo uopšte, jer ako je fudbal igra u kojoj 22 muškarca 90 minuta šutira loptu a na kraju uvek pobede Nemci e onda je fudbal i igra gde nakon 120 minuta i penala uvek izgube Englezi :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Petar 91 said:
1 hour ago, alcesta said:
Kontam da je večeras vimbldonski bal svima bio strašan smor i da su jedva čekali da se dokopaju nekog televizora :classic_biggrin:

Zar nisu objavili da je Vimblonski bal otkazan ove godine. Cini mi se da je bilo u medijima pre par dana?

Ne znam, juče su Barti pitali s kim bi radije danas na bal pa nisam shvatila da je otkazan.

 

32 minutes ago, Ridji said:


Ako si se brinula za penale nije trebalo uopšte, jer ako je fudbal igra u kojoj 22 muškarca 90 minuta šutira loptu a na kraju uvek pobede Nemci e onda je fudbal i igra gde nakon 120 minuta i penala uvek izgube Englezi :classic_biggrin:

Kako čovek da se ne brine kad je Mek tu? 

 

23 minutes ago, Cavani said:

Tri dana mladji od tocka 🙂

Screenshot-2021-07-12-00-48-02-460-com-v

A od kraljice? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Napisah posle finala RG da bi negde bila nekakva karma da Novak osvoji #20 i izjednači se na W - na GS koji mu najviše znaci i koji je dečački san, a da preuzme lidersko mesto sa #21 na AO - GS koji mu je poseban i verovatno najdraži. 

Sad malo apetiti rastu :classic_blush:, gre’ota da propadne ovaj idealan niz…:classic_sleep:

 

U svakom slučaju, bilo da se desi na USO ili na AO mislim da Novak treba opet da izda knjigu, posle Moj prvi Grend Slem (sa ove tacke gledišta koliko je to vizionarski potez :classic_biggrin:) dužan je da nas počasti i sa Moj dvadesetprvi Grend Slem 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...