Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

 

5 minutes ago, ZiS said:

To vam je ona akademija mladih lidera 😁

 

kad smo već u offu...

 

Što je najgore, Aleksandra Joksimović je u vladi Đinđića bila u min.spoljnih poslova. I posle 2012. samo preletela među ova govna.

 

Bravo Nole, zna se protokol

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Xpert said:

Inace, danas dobismo GOAT-ove u fudbalu u tenisu. :s_d:

Messi osvojio Copu i konacno uzeo veliki trofej sa reprezentacijom i upotpunio CV. A Novak 20tu titulu i sad je po svim parametrima #1.

 

izvini, ali oni su bili goatovi i pre ovih trofeja, i to vec godinama.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

A zasto se niko ne pita gde je Nadalova cestitka, pa i on je u tom klubu :whistling:

 

Omiljeni deo proslave Novakovih titula je kad ti i Steva krenete da zajebavate Nadala i Feda :roflmao:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nažalost nisam čitao forum niti gledao meč osim kraja 4. seta. Samo da izjavim za Dnevnik da je Novak Đoković najbolji tenisač svih vremena. Sigurno niste znali, pa eto idući put ne možete reći da niste znali. To sada potvrđuju i brojke koje ionako nisu važne. Ne mogu zamisliti koliki će mu tek motiv biti baš pred njujorškom publikom osvoji 21. GS i ujedno kalendarski GS. Da sam na njegovom mjestu otkazao bih OI, pa taman da konkurencija bude na nivou Challengera. Ali, to sam samo ja, sumnjam da on tako razmišlja, vjerojatno žarko želi i taj posljednji trofej koji mu nedostaje.

 

@Antizemljaš koji lebdi prijedlog za promjenu nicka - Novak koji lebdi

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bistru vodu mutim said:

Nažalost nisam čitao forum niti gledao meč osim kraja 4. seta. Samo da izjavim za Dnevnik da je Novak Đoković najbolji tenisač svih vremena. Sigurno niste znali, pa eto idući put ne možete reći da niste znali. To sada potvrđuju i brojke koje ionako nisu važne. Ne mogu zamisliti koliki će mu tek motiv biti baš pred njujorškom publikom osvoji 21. GS i ujedno kalendarski GS. Da sam na njegovom mjestu otkazao bih OI, pa taman da konkurencija bude na nivou Challengera. Ali, to sam samo ja, sumnjam da on tako razmišlja, vjerojatno žarko želi i taj posljednji trofej koji mu nedostaje.

 

@Antizemljaš koji lebdi prijedlog za promjenu nicka - Novak koji lebdi

Pomeri se s` m(j)esta, dobri covece - veci baksuzluk svet nije video. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, vanjabarsa said:

smemo li mi kao teniske neznalice , sto bi reko admin, da kazemo nesto ?????

sve jedno, jebo si svima kevu majstore i sa pola snage :Hail::18::smiley58:

Ako moze, pridruzujem se cestitkama 😆😍

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Nažalost nisam čitao forum niti gledao meč osim kraja 4. seta. Samo da izjavim za Dnevnik da je Novak Đoković najbolji tenisač svih vremena. Sigurno niste znali, pa eto idući put ne možete reći da niste znali. To sada potvrđuju i brojke koje ionako nisu važne. Ne mogu zamisliti koliki će mu tek motiv biti baš pred njujorškom publikom osvoji 21. GS i ujedno kalendarski GS. Da sam na njegovom mjestu otkazao bih OI, pa taman da konkurencija bude na nivou Challengera. Ali, to sam samo ja, sumnjam da on tako razmišlja, vjerojatno žarko želi i taj posljednji trofej koji mu nedostaje.

 

@Antizemljaš koji lebdi prijedlog za promjenu nicka - Novak koji lebdi

Ambasadorkina ruka koja lebdi 😄

  • Like 6
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Mecajte taj snimak da vidimo kako je oladio sns ambasadorku :lol_2:

 

Ne znam cemu odusevljenje kad  ove godine nije oladio Vesica i Vulina , vec ih je pocastio svojim prisustvom sa njima. Da ne pricam druge sheme koje nisu za ovaj trenutak radosni. Cisto da se ne radujete dzabe.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ne znam cemu odusevljenje kad  ove godine nije oladio Vesica i Vulina , vec ih je pocastio svojim prisustvom sa njima. Da ne pricam druge sheme koje nisu za ovaj trenutak radosni. Cisto da se ne radujete dzabe.

 

Ovde se ne radi o lađenju nekoga jer je SNS govedo (to nije i ne treba da bude posao jednog sportiste) nego jer je bitanga koja u stranoj zemlji ne zna za protokol na turniru starom 130 godina.

 

Meni ne smeta jer je ovo SNS govedo (bila je ranije DS govedo) nego jer je blamčina svetskih razmera, da se ovako utrpavaš mimo protokola.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...