Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Ja sam prilicno siguran da sa te strane zreba Beretini ide u finale, iako bih naravno voleo da vidim Feda.

 

S druge strane, nadam se da ce Sapovalov uspeti da odrzi ovu mentalnu stabilnost koju je doneo na turnir, zanima me sta moze protiv Novaka ako prodje Karena.

 

Mislio sam i ja da će skoro sigurno Berrettini, ali što vrijeme više prolazi to veće šanse dajem Fedu u njihovom eventualnom polufinalnom meču. Treba vidjeti kakav je Talijan pod pritiskom a ne treba zaboraviti da ga je Fed demolirao ovdje prošli put. Call me crazy ali ja najveće šanse (koje ionako nisu velike) da napravi senzaciju na turniru dajem Shapovalovu. I mene zanima šta bi imao za ponuditi u tom eventualnom polufinalu sa Đokovićem.

 

Btw ne vjerujem da se ovdje još uvijek raspravlja o Medvedevu, 3 komentara o ženskim mečevima, 53 o Medvedevu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Boxy said:

Moja baba je mogla da bude deda i ko zna sta bi bilo, ali nije 

jesi sigurna u vezi toga?

 

1 minute ago, McLeod said:

Jbg, mislili da ce Medved da izbaci Federera, a Hurkac neki diletant prosao.

 

A Hurkac duplo tezi protivnik za Federera na travi od Medvedeva koji mu vrlo verovatno ne bi set uzeo.

ah, kako lepa zamena teza, samo da se ne govori o tretmanu koji je #2 imao na Wimbldonu, kao ni o svim beneficijama koje je dobio Fed.

12 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Btw ne vjerujem da se ovdje još uvijek raspravlja o Medvedevu, 3 komentara o ženskim mečevima, 53 o Medvedevu.

pa daj napisi neku analizu zenskih meceva, sta se snebivas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Makar bi imala drugacije prezime, a to bi povuklo ko zna sta, tako da da, sigurna sam 

sigurna si u biologiju toga, ono 100%? tvoja baba rodjena (ili se operisala da bude) musko i onda s tvojim dedom "stvorio/la" nekog od tvojih roditelja? To je onako bioloski moguce?

odma´ da se prijavis za Novela za medicinu.

 

dakle, nema veze s paralelom da je 12:12 i TB u 5. setu bio moguc za mec Medvedev-Hurkacz (usput, imala si prethodno argumentaciju da niko nije znao da ce Fed da dobije mec u 3 seta, moglo je da ode u 5. - sto jeste-jeste, postojala je i ta mogucnost, za razliku od tvoje price za babu i dedu)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

sigurna si u biologiju toga, ono 100%? tvoja baba rodjena (ili se operisala da bude) musko i onda s tvojim dedom "stvorio/la" nekog od tvojih roditelja? To je onako bioloski moguce?

odma´ da se prijavis za Novela za medicinu.

 

dakle, nema veze s paralelom da je 12:12 i TB u 5. setu bio moguc za mec Medvedev-Hurkacz (usput, imala si prethodno argumentaciju da niko nije znao da ce Fed da dobije mec u 3 seta, moglo je da ode u 5. - sto jeste-jeste, postojala je i ta mogucnost, za razliku od tvoje price za babu i dedu)

 

Apsolutno to nisam rekla, ali ajde, zivis u inostranstvu pa cu da ti pripisem da ne razumes izreku najbolje.

 

Komentarisali smo koliko se Hurkac danas potrosio, to su cinjenice, odigrao je 2 gema i set, a ti si prokomentarisala mogao je i da igra do 12:12...pa mogao je, kao sto je moja baba mogla da bude deda, ali nije i tu se prica zavrsava.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

Nisam gledao osim dio prvog seta Sabalenka-Jabeur. Bjeloruskinja sa onakvom igrom prvi favorit, ali tipujem na Kerber da ide do kraja.

mnogo zavisi od toga kako kojoj ko odgovara. Kerber se dobro snalazi s udaracicama, kao I Barti.

Sabalenka i Pliskova su obe udaracice, sve zavisi ciji ce biti dan i kojoj ce udarci da ulaze u teren, a kojoj ne. U finalu bi onda igrale ili protiv Barti ili protiv Kerber (verovatnije Barti), koje bi onda znale da ukrote obe (osim ako ne budu bas imale Kvitova Wimbldon dan, sto je malo verovatno).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bistru vodu mutim said:

Nešto ću ti reći prijateljski i iskreno @wwww

 

U zadnje vrijeme preskačem sve više tvojih postova, zaista šteta za forumašicu koja itekako doprinosi ovom forumu. Nešto se mislim da nisam jedini.

 

super, slobodno me stavi na ignore listu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, wwww said:

 

 

ah, kako lepa zamena teza, samo da se ne govori o tretmanu koji je #2 imao na Wimbldonu, kao ni o svim beneficijama koje je dobio Fed.

 

 

Nije nikakva zamena teza, jasno je zbog cega se tako pise.

 

No, da se napravimo ludi na to - koji je tretman dobio broj dva?

 

Je l' se secas tretmana Djokovica iz 2018. kad je kao 12. nosilac igrao na najvecim terenima sve vreme?

 

Ne secam se da si se nesto tada bunila, kao sada, kada sesti nosilac i najbolji teniser na ovom turniru ikada igra na najvecim terenima.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Nešto ću ti reći prijateljski i iskreno @wwww

 

U zadnje vrijeme preskačem sve više tvojih postova, zaista šteta za forumašicu koja itekako doprinosi ovom forumu. Nešto se mislim da nisam jedini.

 

Emotivni igraj se, menjaj profil fotkice ili šta već... Kakva je ovo patetika? Sad kao preskačeš postove forumašice koja itekako doprinosi forumu??? 

Nisam protiv Fekija i ne odgledah žreb ali mislim da će Berettini ukoliko ide na njega odraditi to rutinski.

Pod uslovom da i ovog poljaka prođe. Ozbiljno msm.

Očajno F igra. Skoro pa da zahvalim što ste skrenuli pažnju.

Mutni sa ženama i kad nisu u pravu, u pravu su...

 

 

Edited by Ciomi
Link to comment
Share on other sites

Ajde bre ljudi šta vam je. Sad treba da se svađamo ovde oko gluposti. Ono jeste da forumi za to služe, ali nije zabavno uopšte.

 

Nadala sam se da Pavić i Mektić mogu ovde nešto više, ali naravno da su Kubot i Melo iskusniji dosta na travi.

 

Ovi snimci pljuska spolja su skroz depresivni :classic_sad:

 

 

Edit: je li uhvatio neko australijski meč? Vidim da je Barti to rutinirala, dok sam se vratila pred TV ono već dublovi.

 

Edited by alcesta
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Odsad, pa nadalje i ubuduće, Rođa će na Vimbldonu igrati na glavnom terenu, bio 8, 18, 118. na listi ili dobije WC, to je tako kako je.

-----

@wwww samo cepaj, kopipejstuj linkove i kuckaj, nemo' se nerviraš.

-----

Možda i bude finale ko pre dve godine...

 

 

Edited by stray_cat
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam živaca za još jedno takvo finale, za publiku pre svega. Kako on to izdržava nemam predstavu.

Inače očekujem da ga Fučovič namuči solidno, kao i oba puta kad su igrali dosad. Nema veze što je trava, odlično se sećam onog mučenja na USO, brrrrr. Doduše to je taman po meri da upali motore, četvrtfinale i ne treba da bude lako :classic_smile:

 

Šta radi Mektić na brejk lopte :ajme:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...