Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Quote

Christopher Clarey

@christophclarey

·

32s

Raducanu interviewed on BBC on withdrawal. Seems in good health. Said was hard to keep "composure & breathing in check" "Don't know what caused it..think it was a combination of everything that's gone on behind the scenes in the last week & the accumulation of excitement & buzz"

 

 

i kenjas posle svega po tv /u :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ne znam zašto njeni roditelji nisu zabranili prilaz svim medijima.

pa, sto bi reko ben, imigranti :classic_laugh:

 

salim se , naravno.ali cim su joj lekari rekli da ne nastavlja mec nije bilo naivno.doduse meni je iygledala ocajno ....

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

Ako ce Hurkac da ispadne od Federera kao 15 godina mladji lik zato sto je danas rano ujutru igrao sat vremena tenisa, pa onda nikako nije uspeo da se odmori, i treba da ispadne.

 

Mislim stvarno, to sto je zavrsio danas moze samo da mu pomogne, kao i to sto je igrao na CC. CC jeste drugaciji po mnogo cemu od vanjskih terena i u scenariju gde se on ne snadje i Federer ekspresno dobije prvi i nacne ga u drugom setu dok proigra ode voz.

 

Ovako postoji manja verovatnoca da ce se to desiti.

Just now, wwww said:

https://www.wimbledon.com/en_GB/video/media/6262563164001.html

 

pa sta, ti neces da pricas o tome, zasto ja sad treba da se povinujem tvojim zeljama?

 

Ne treba da se povinujes nicijim zeljama i mozes da pises sta hoces, sto ne menja cinjenicu da guras potpunu glupost iz ne znam kog razloga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Ako ce Hurkac da ispadne od Federera kao 15 godina mladji lik zato sto je danas rano ujutru igrao sat vremena tenisa, pa onda nikako nije uspeo da se odmori, i treba da ispadne.

 

Mislim stvarno, to sto je zavrsio danas moze samo da mu pomogne, kao i to sto je igrao na CC. CC jeste drugaciji po mnogo cemu od vanjskih terena i u scenariju gde se on ne snadje i Federer ekspresno dobije prvi i nacne ga u drugom setu dok proigra ode voz.

 

Ovako postoji manja verovatnoca da ce se to desiti.

mozes da definises pojam "danas rano ujutro": od koliko do koliko sati je to rano ujutro?

 

pa ako pomaze to sto se igra na slemu dan za danom, sto ne daju bar nekad taj tretman Fedu? siroma, nije fer, tolike godine na turu a nikad da mu tako pomognu...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

Ne moras da se povinujes mojim zeljama, nego je Medvedev bio skroz jasan sa svojim odgovorom, a ovako ispada da ti bolje znas od samih tenisera sta je dobro za njih.

jesi ti pogledala video?

ima i jedna recenica gde kaze: a kao da bi nesto pomoglo i da je on odbio da se mec pomeri za danas.

on namerava jos mnogo godina da igra na Wimbldonu, nije mu u interesu da im se zamera, tek ca ga tad slati na teren 18.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

jesi ti pogledala video?

ima i jedna recenica gde kaze: a kao da bi nesto pomoglo i da je on odbio da se mec pomeri za danas.

on namerava jos mnogo godina da igra na Wimbldonu, nije mu u interesu da im se zamera, tek ca ga tad slati na teren 18.

 

Pogledala sam video, on je rekao da nije uopste razmisljao i da je rekao da zeli da se prebaci za sutra, znaci to mu je bio glavni odgovor i bio je srecan sa tom odlukom.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Ne treba da se povinujes nicijim zeljama i mozes da pises sta hoces, sto ne menja cinjenicu da guras potpunu glupost iz ne znam kog razloga.

pa danas sam nesto u raspolozenju da tebe kopiram

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Crnogorsko jutro :classic_cool:

Ali stvarno ako su se igrači složili da radije igraju danas nego sinoć da čekaju kraj Fedovog meča, ne vidim problem. Problem je što se došlo uopšte u tu situaciju.

A slažem se potpuno sa bokijem, Hurkač će izgubiti svejedno i da je imao dan odmora.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

mozes da definises pojam "danas rano ujutro": od koliko do koliko sati je to rano ujutro?

 

pa ako pomaze to sto se igra na slemu dan za danom, sto ne daju bar nekad taj tretman Fedu? siroma, nije fer, tolike godine na turu a nikad da mu tako pomognu...

 

Imace celih 24 sata za odmor. Odigrao je dva seta danas. Ajde da je igrao 4, odigrao je dva, poprilicno lagana seta.

 

Cisto sumnjam da je igracima ovo sto su oni uradili vece cimanje nego da su cekali satima da prestane kisa/da ih prebace juce i onda zavrsavaju kasno uvece, pa onda dan odmora.

 

To vreme cekanja ne ulazi u odmor. Za razliku od vremena koje provode znajuci da igraju sutra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...