Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

14 minutes ago, Xpert said:

Danas je Formula1, tako da svakako nema brige. :s_d:

 

ah ..., još dvadesetak dana pa će valjda krenuti trening kampovi pa će valjda oživeti i onaj pdf koji leži mrtav već mesec dana, pa valjda nećemo voditi ovakve besmislene rasprave. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

 

Kaze neko ko prati biciklizam :yawn2:

 

Bolje biciklizam nego formula u svakom slucaju.

 

U biciklizmu bar covek vozi, u Mercedes mozes da stavis onu gusku sto menja Homera sa istim efektom, opet bi pobedjivali. Dva dugmeta da pritiska.

Link to comment
Share on other sites

Plus što se često vozi kroz veoma lepe predele, pa eto kao i to daje neku draž. Mislim ono, zaista kontam da neko voli biciklizam iako nije my cup of tea. U stvari ono što ja imam protiv biciklizma nije vezano za biciklizam per se, nego što mi često smeta da pratim neke druge stvari, s obzirom kako su stvari za praćenje sporta kod nas nakrivo postavljene. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

 

Bolje biciklizam nego formula u svakom slucaju.

 

U biciklizmu bar covek vozi, u Mercedes mozes da stavis onu gusku sto menja Homera sa istim efektom, opet bi pobedjivali. Dva dugmeta da pritiska.

 

Okretanje pedala, a poslednjij sampion nije bio dopingovan cirka 1974e

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, alcesta said:

Kad smo kod toga, pojavio mi se iznenada opet ES 4K i piše da prenose Vimbldon ali umesto toga dosad sam samo biciklizam uhvatila između gomile reklama :classic_rolleyes:

 

Kad vec spominjes reklame, za sve vas sto ste se cudili do kada ce da se vrti Rafa-Nole RG2020 finale kao reklamni spot, primetih da su izbacili... to bi valjda trebalo da znaci da nema neke zavere zapadnih medija protiv Novaka, no?

 

p.s. Sada ide Cici-Zverer SF sa RG2021 :s_d:

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledala toliko dugo, obično promenim kanal kad vidim da nema prenosa, ali uhvatila sam Rafinu reklamu za Majorku. Njemu nikad ne treba davati reklame na engleskom, ovo skroz drukčije zvuči, samo da titluju šta govori i sve super :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

 

Bolje biciklizam nego formula u svakom slucaju.

 

U biciklizmu bar covek vozi, u Mercedes mozes da stavis onu gusku sto menja Homera sa istim efektom, opet bi pobedjivali. Dva dugmeta da pritiska.

 

Alal vera, pokvario je i Mercedes :64:

 

(njihovi vozači danas drugi i četvrti)

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, wwww said:

evo vam malo statistike za nedeljno popdne :classic_biggrin:

 

E5cs0S6WUAIX_Cx?format=jpg&name=medium

 

ima "zanimljivih" opisa onog sto je bilo na glavi pobednicima

Opisi za šampionke :Hail: eye shade je valjda vizir? Šta je sve neko mislio da treba zabeležiti :Hail:

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

slusam sad tennispodcast i idioti kukaju kako je opet napravljena ogromna nepravda prema zenama jer opet muskarci imaju prednost i dominiraju na glavnim terenima!?!??!? :twak:

a OOP je sledeci:

CC

Novak-Garin

Coco-Kerber

Fed-Sonego

C1

Barti-Krajcikova

FAA-Zverev

Tomljanovic-Raducanu

 

znaci 3:3

 

naravno, na C2 je od 3 meca moralo jedan da bude za jedan pol, a 2 za drugi. Obzirom na raspad u zenskom tenisu, logicno je da budu dva muska i jedan zenski
Iga-Ons

Fucsovics-Rubljov

Medvecev-Hurnacz

 

ne znam koji od ovih muskih meceva bi oni sutnuli i zamenili s kojim zenskim?

 

Stalno neka kuknjava, idu mi na zivce. A nije im palo na pamet da recimo Medvedev kao #2 nosilac nije ni jednom igrao na CC, a Fed sva 4 meca? jos ako bude padala kisa ima velike sanse da se njegov mec ne zavrsi u ponedeljak.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

verujem da bi Novaku vise prijalo da je igrao u utorak umesto u ponedeljak, pa da se lomi po onako klizavoj travi...

 

prema bbc prognozi trebalo bi da sutra bude suvo i mestimicno suncano.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Boxy said:

Ma kukaju i zasto stalno turnir otvara muski sampion, a nikad zenski :classic_rolleyes:

Pa neka kukaju organizatorima, oni su ti koji su poslednji i izjednačili nagrade. Kakve veze to ima s igračima.

 

Je l' ovo štuca forum zbog košarke?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Pa neka kukaju organizatorima, oni su ti koji su poslednji i izjednačili nagrade. Kakve veze to ima s igračima.

 

Je l' ovo štuca forum zbog košarke?

 

Meni za sad radi ok, ali tek je prvo poluvreme

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...