Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

14 minutes ago, Drakaris said:

Ma najvaznije je da je Zverev u TOP4, a Beretini u TOP8. Postojala je mogucnost Beretini u 1/8, a Zverev u 1/4 :chemistry:

 

 

 

Nije moglo, da se nisu povukli Nadal i Tim, Beretini bi bio od 9.-12., a oni u 1/8 finala idu na ove od 5.-8.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Beretini je povlacenjem Nadala usao u 5-8 nosioce, povlacenje Tima tu nije previse bitno (da li je #7 ili #8).

Ono sto je bitno je da je Felix umesto Ruuda u 13-16 nosiocima, koji bi po projekciji Novaku dolazili u R4 (osim ako ih ne izbaci nosilac 17-24 u R3, a tu je Humbert npr.).

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Jesmo, ali meni ni Zverev ne uliva jaku nadu da je superioran na travi. Cicipas je dosta napredovao za razliku od pre dve-tri godine.

Zverev jednostavno ima stil igre koji vise odgovara podlozi.

 

Bolji je server, igra sa manje spina, BH ce mu praviti mnogo vecu stetu nego Cicipasov koji je bukvalno apgrejdovani Tomi Robredo sa te strane. Cak je i FH Cicipasu problematicniji ovde, mada mnogo manje nego BH.

Link to comment
Share on other sites

A to su samo udarci, bitna je i konstanta koja se drzi tokom meca. Cicipas ima jako male oscilacije u igri i ne pada tako cesto kao Zverev koji je u stanju izgubiti set od svakoga, a to zna da kosta, plus Stefanos dolazi u nikad boljoj formi. U svakom slucaju, Cicipas, takav kakav je, ja ga vidim minimum u QF.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

A to su samo udarci, bitna je i konstanta koja se drzi tokom meca. Cicipas ima jako male oscilacije u igri i ne pada tako cesto kao Zverev koji je u stanju izgubiti set od svakoga, a to zna da kosta, plus Stefanos dolazi u nikad boljoj formi. U svakom slucaju, Cicipas, takav kakav je, ja ga vidim minimum u QF.

 

S tim da je ovo argument koji važi za bilo koju podlogu. Brogdon ti daje argumente konkretno za travu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...