Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Pa jedno je kad Viktor dobije WC na turniru u Srbiji na konto toga što je zadužio srpski tenis, a sasvim nešto drugo da mu daju WC koji nosi solidne pare na jednom od 4 najveća turnira na svetskom nivou. Ima ih sigurno gomile koji bi pre njega došli na red.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, jevrem69 said:

i sada verovanto ide na onu napast Erani (mada je ova upravo uprskala servis za mec i u taj brejku gubi od neke Sanders iz Australije) ...........................

Sad vidim, ova Sandersova se ladno zove Storm :Hail:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Sad vidim, ova Sandersova se ladno zove Storm :Hail:

Storm je protutnjala kroz treci set i pocistila Erani ................ sutra sledi duel izmedju atom mrava i Storm, ima zemlja da se trese ........................

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, vanjabarsa said:

d.tim out , mora da miruje desetak dana .

njemu ona gs titula prokletstvo navukla ..

dakle, imacemo manje zanimljiv Vimbldon zbog dosta otkaza, a verovatno najneizvesniji US Open u poslednjih xy godina ........................

Link to comment
Share on other sites

Steta za Dominika, mada ionako na WB ne bi nista uradio. Katastrofalna mu je sezona, ne znam da li ce na kraju u TOP10 zavrsiti. Pola sezone proslo, a nije sakupio ni 800 poena.

 

 

Ovo dosta utice i na zreb, jer Zverev ulazi u TOP4, a RBA u TOP8.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drakaris said:

Bolje baciti WC za poslednji turnir igraca koji je nekad bio 12. na svetu, nego za nekog za kog je pitanje da li ce se ikad probiti u TOP100.

 

Naravno ja ne mislim da ce on zavrsiti karijeru, jos ce se on patiti na celendzerima, misleci da moze uci u TOP100.

 

Po objavama Krajinovica i Tipsarevica na instagramu, cini mi se da je zavrsio karijeru.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...