Jump to content

Prison Break


Lobotomija

Recommended Posts

40 minutes ago, FixAMess said:

reklo bi se da si ti zaveden globalostickom propagandom. ti brojevi koji si prikazuju na tv su lazni. brojevi umrlih mozda i nisu ali su lazne dijagnoze umrlih. svaki umrli u svetu a ne samo u USA se predstavlja kao zrtva gripa. mnogo si naivan. utesi se da su jedan od vecine stanovnika planete. takvi se zovu "korisni idioti". 

 

7 dana - vređanje.

I molim vas malo lakše sa ovim teorijama zavere.

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2020 at 10:55 AM, Neme said:

Moonlight Shadow trajno - drugi Asterionov klon od poslednjeg bana. Kazna će opet biti duplirana, u ovom slučaju do 31.12., ujedno i poslednja opomena pred trajno udaljavanje sa foruma. 

 

@Bogdanović SOLIDAN. - Asterionov klon - trajno.

@Asterion - zbog ponovnog kloniranja i nepoštovanja poslednje opomene - trajno.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
10 hours ago, Ozu said:

 

Ostace Fashumilo i Andja na forumu, poslednji branici od pomahnitalih demo(no) krata 😂


5 dana i 1 WP.

 

9.4. Prekomerno ili konstantno licno vređanje - 5 - 10 dana zabrane postovanja i 1-2 WP, zavisno od težine prekršaja. Ban može biti i direktno izrečen u privremeno udaljavanje sa Foruma, u zavisnosti od stepena uvrede. 

Link to comment
Share on other sites

@Bonaventura

trajno

9.9. Propagiranje rasne, nacionalne, verske, seksualne ili bilo kakve druge mržnje - Trajno.

9.2. Konstantno provociranje, flejmovanje i vređanje sagovornika
 

Celokupan nastup na temi Srbija i Srbi u Hrvatskoj se može okarakterisati kao otvaranje vrata foruma nogom, isledničko ponašanje, vređanje, bez namere da se diskutuje već nameće neka svoja Istina koja vrvi od nacionalizma i žalosti što Srbi nisu dominirali Jugoslavijom i nametali svoje nacionalno podobne granice. Takva ideologija nema mesta na ovom forumu. 

 

Plus što je najverovatnije klon, ali se vešto krije, pa ne možemo sa sigurnošću da tvrdimo.

 

@Crni Bombarder izvini na okasnelom odgovoru.

Edited by Eddard
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
20 hours ago, Amigo said:

Pa to upravo ti radis :05:odredjujes sta je Srbija :s_w:

Znaci ti mozes reci da je Vucic Srbija, a ja ne mogu reci da nije. Kao da smo jos u Sarajevu :whistling:

Ti mozes reci da je Bogic dobar, a ja ne mogu reci zasto on nije to sto se zeli raci da jeste.

 

Nista nisi osporio sto sam rekao, nego onako odoka pola kile u papir, sibicarski.

 

 sibicari.jpg

 

Amigo 7 dana + 1WP. Provociranje, trolovanje i obesmišljavanje diskusije.

 

Prethodni reporti uzeti u obzir, dosta je bilo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 4/2/2021 at 5:55 PM, Amigo said:

 

Za Sarajevo samo, tu su se sukobile dvije ravnopravne vojske, jedna bolje naoruzana, a druga brojnija. Zasto su ravnopravne, zato sto su tu za 3 i po godine napravljeni minimalni i zanemarljivi pomaci na frontu, dok je Nato agresija, 18 drzava, najveceg vojnog saveza udarili po civilnim objektima sirom Srbije, objektima i civilima. Nesrazmjer nevidjen u istoriji. Demonstracija sile, gdje je sigurno diplomatija mogla sve da rijesi, kao sto je uradjeno u Dejtonu, ali se nije htjelo.

Ali to je tvoj stav, ne uznemirava te da je gadjanja rafinerija u tvom Pancevu, ako te nije briga za ljude, nego vidim samo za politiku, bar se zabrini za okolinu.

 

 

 

+ relativizacije na Vox populi temi u vezi ratova u Jugoslaviji + vredjanje sagovornika.

 

30 dana.

 

Sledeći prestup, bilo koje vrste, povlači trajni ban. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 4/19/2021 at 8:44 PM, Helmet said:

Dobro, bio je gradjanski rat, nije ni federacija stvorena na Mahatma Gandi taktici, etnicko ciscenje je vidjeno na sve tri strane naravno svakog svoje najvise boli, ali realno gledano sva tri naroda imaju putera na glavi nazalost.


Relativizacija, 10 dana. S obzirom na korektno pisanje pre i posle toga, kazna je blaža nego inače.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/3/2021 at 3:18 PM, Devojka Luke Razića said:

 

Sunčice, nisam mislila na tebe. Nisam mislila na prave državljane Australije. Mislila sam na migrante kojih ima u Aust, ima ih po celom svetu i niko ne zna kada će zbog njih ponovo biti neki teroristički napad...

 

Na te migrante mislim. Ne voli ih ni moja porodica u Melburnu, a ne voli ih ni moja sestra koja živi u Kanadi.

 

Govor mržnje 

5 dana + 1WP 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 5/17/2021 at 10:22 AM, Devil In My Pants said:

Palestinci, tj normalni deo i zive ok sa Izraelcima. Hamas i Iranci im prave ogromne problem i zivece tamo kao psi ceo zivot. Mogli su i drzavu dobiti i nisu hteli...poprilicno nenormalan narod ako mene pitas. Potpuno se slazem sa @Angelia

 

Nisu mi Izraelci gotivni jer su preoptereceni parama,ne volim takav tip ljudi, ali generalno oni ne prave sranje tamo. Najbolesniji su Iranci tj njihova vlast...koja pravi velika sranja tamo..U Sirji, Omanu, Palestini, Libiji...gde god stignu..pre ili kasnije popice ozbiljniji samar od Izraela...

  

Ružne generalizacije naroda.

5 dana + 1WP

 

 

On 5/16/2021 at 10:56 AM, MeanMachine said:

 

Po toj logici isto mozes da se zapitas a sto su Jevereji bas morali da se grade drzavu tamo gde su ih proterali x puta. Zapeli po nti put da imaju tu drzavu, e jbg kad neko gradi kucu non stop na klizistu pa jednom ce ostati bez sredstva, u ovom slucaju za Izrael je to ujka Sem, izgleda ne zamisljaju da bi ujka Sem mogao da umre.

 

Sto se tice prve dve svetinje islamskog sveta pa sta tu ima da se stiti? Niko ne pokusava da ih zapali ko Al Aksu.

 

20d+2WP (poslednje upozorenje pred trajni ban) zbog antisemitizma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 6/22/2021 at 7:33 PM, mmajstor said:

 

Mislim da sam prethodno jasno objasnio odakle pojam o maticnoj drzavi i da to nema direktne veze sa tim ko je odakle dosao, a vidim da se i dalje i dalje insistira na toj prici, pa se jos naziva i gluposcu. Za Crnu Goru je to bar dosta jasnije cak i ako se posmatra vase glediste .

 

Na stranu sta smo to svi ucili u skoli, jer ce neko mozda dovesti u pitanje da je to vrsta neke "velikosrpske" propagande ukoliko ste mozda ucili 90ih, a neki drugi protumace kao deo "antisrpske" propagande na slican nacin, citiracu jedan vrlo zanimljiv deo iz stiva koji posedujem a koji je napisan krajem 19. veka, dakle ne samo pre svih ovih sranja na Balkanu nego i pre nego sto je Jugoslavija uopste i nastala, pa mozda nekom bude zanimljivo. U pitanju je putopisac i istoricar koji je obisao sve ove krajeve i na kraju to sve predocio u jednu knjigu:

 

Autor: William Miller M.A.

Delo: The Story of Nations: The Balkans - Roumania, Bulgaria, Servia and Montenegro

Godina: 1896

 

Part IV

Montenegro

 

"The origin of the nation is much less obscure than that of its name. When the Serb kingdom fell in the fatal field of Kosovo in 1389, the mountain fastnesses between the Adriatic and the valley of the Zeta became the last refuge of those Serb families who preferred freedom in a barren land to fertile soil and the yoke of the Ottoman invader. The present inhabitants of Montenegro are descended from the aristocracy of ancient Servia, and a believer in the doctrine of heredity may detect in their quisite manners a proof of their aristrocratic lineage. It has been truly said that the Montenegrin is exact opposite of the Bulgarian. Put both in a drawing  room, and the Montenegrin, who has never bowed his neck to a foreign master, will look and behave like a gentleman, while the Bulgarian, but lately set free from the Turkish bondage, will look and behave like a boor. But put the two upon a waste plot of ground, and the Bulgarian will convert it into a garden of roses, while the Montenegrin will look on. This is the result of the national history...."

 

 

 

 

  

 

Šovinizam, uvijen u oblandu. - 20 dana i 5WP. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/3/2021 at 3:28 PM, Doc Holiday said:

 

  a drzavu,  sistem, narod , koji tako nipodostava jedan takav genocid koji je sam pocinio  ne treba leciti ?  ili za to vise nema leka ?

 

 

  realno moje misljenje nije vise ni NATO peglanje....  vec tiho nestajanje u zatvorenom rezervatu okruzenim debelim sankcijama i bodljikavom zicom...  sa izlazom samo za normalnijeg dela populacije

 

5 dana i 1WP zbog neprimerenog recnika tj. pozivanja da se deo populacije zatvori bodljikavom zicom.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tomiprunet said:

Dobro si rekao.

 

Ne interesuje me najeminentniji medecinski casopis. 

Isti ste ko antivaxeri i ravnozemljasi 1:1 , glava tvrad ko kamen. Dosadni ste vec i vi a i antivakseri.

Nemamo tj nemate sta da pricate, delite dijagnoze, savete. Dokle god vakcinacija nije obavezna. Nije mi jasno zasto. ni jedna drzva do sada nije donela zakon o obaveznoj vakcinaciji od covida? Verovatno im vise odgovara lock down i propadanje ekonomije.

 

I sad ces ti meni da kazes ko je samozvani izumitelj necega, jer ti si jako pametan i edukujes se iz eminentni medicinskih casopisa. O boze.:smiley26:

 

Dovoljno mi je da su ga skinuli sa Wikipedije, da sumnjam u sve ostale izvore koje si ti naveo.

 

Dizanje tenzija na osetljivom topicu o korona-virusu, deljenje ''upustava'' drugim forumašima šta mogu a šta ne mogu da rade, kršenje onoga što je jasno napisano da se ne sme:

Quote

 Pokušajte da informacije sa kojekakvih obskurnih sajtova i sumnjivih izvora ne prenosite. Ili ih prvo proverite pre nego što ih prenesete.

 

5 dana i 1WP da se Slaviša malo iskulira, sledeći prekršaji ovog tipa biće sankcionisani oštrije. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
15 hours ago, Jerotije Pantic said:

Sarajevo,Mostar,Konjic,Gorazde....da ne pricam o zlocinima i zvjerstvima nad Srbima u okolini Brartunca,Srebrenice,Kupresa,Sjekovca,Ozrena,Vozuce i mnogih drugih mjesta u kojima su Bosnjaci i Hrvati kontrolisali  teritoriju.Naces ti dosta toga samo ako zelis da cujes i drugo stranu.


Ovo je samo deo opusa na istoj temi.

 

30 dana - relativizacija. Poslednja opomena pred trajni ban.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2021 at 8:52 PM, Azazelkg said:

Kako je to u redu da bombe padaju po nečijim glavama, a nije u redu po bilo čijim drugim glavama...? Relativizacija level pro... 

 

On 7/22/2021 at 9:15 PM, Azazelkg said:

Šta god bilo posejano i šta god da je povod, reakcija ne smeju biti bombe, oružje, materijalna razaranja i ljudski životi... Tome nas valjda uči demokratija 🤔... 

 

Azazelkg 7 dana + 1wp (3 meseca) - relativizacija zločina. 

 

Svaki rat, razaranje, žrtve, u startu su loši i ne postoji kategorizacija "vrednijih i manje vrednih". Tome nas uči ljudskost, pre svega. Svaki normalan čovek jeste protiv bombi kao "rešenja", kao što se podrazumeva da jednako shvata obim zločina, u trajanju od osam godina, koji su doveli do bombardovanja SRJ. Razlika između pacifističkog i nacionalističkog (kvotovano) pogleda na istu stvar je ogromna.  I presudna je za pisanje na ovom forumu.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
13 hours ago, Perkos2 said:

Koliko juce je Dritan jasno kazao da ce Vlada istrajati u postovanju ustavnih prava svih građana i ustavnih prava na ispoljavanje vere. Pozvao je Mila da prijavi protest na Cetinju koji niko nije ni prijavio. Splačina naravno odćutao mudro.

Da li je stvarno ideološka a u par slučajeva izgleda i ancionalna odrednica toliko zahvatila i ovaj forum pa imamo neku tihu podrsku nasilnicima i huliganima koji bi da napadnu par sveštenika. Razumem da se ima rezerva prema SPC da neko ima simparije čak i prema takvom liku kao što je Milo ali podrzavati nasilje je nečuveno za ovaj forum.

Quote

 Ovako si se i ti kao drzava Hrvatska sakrio iza neke fantomske grupe.

 

Podmetanje, dizanje tenzija u ostaloj konverzaciji, generalizacije upucene Mladenu na temi o Crnoj Gori.

 

5 dana, 1WP dok se malo ne smire strasti.

 

Molba i za ostale forumaše koji pišu na temi o CG, da ne pišu vruće glave.

 

Edited by Neme
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

Izvršni sekretar za verska pitanja CK SKS je ipak bila funkcija koja odgovara autotitetu druga Puzigaće.

 

1 hour ago, pavijan2 said:

prepoznao sam vas kapacitet za demokratiju, ljudska prava i verske slobode na prvu. zato vam i dodelih visoku funkciju. latinka like dis.

 

1 hour ago, pavijan2 said:

pravi profesor marksizma.

Quote

milenko, ljut si kao da je tebi pala tona kokaina, a ne milu i vucicu. opusti se malo, prebaci na fudbal ili umetnicko klizanje.

 

Pavijan 48h. 

Edited by Neme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Tomiprunet said:

Isto onoliko posto kao i kod ne vakcinisanih. sve zavisi da li nosis masku ili ne i kako se ponasas u drustvu.


Konstantno trolovanje teme i iznošenje paušalnih i neproverenih informacija koje su, iako Slaviša to možda lično nije, antivakserska propaganda. Videti pod crveni uokvireni tekst na vrhu teme o koroni.

 

5 dana

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...