Jump to content

Prison Break


Lobotomija

Recommended Posts

  • 1 month later...
On 10/10/2019 at 1:16 PM, Vredni mrav said:

 

Potpuno je odvratno pravljenje paralele izmedju Haradinaja i Tacija sa vlašću u Srbiji. Kurti nije lično bio deo OVK, delom i jer je bio u zatvoru, ali on nikada nije rekao Tačiju i Haradinaju da su zločinci i njegova podrška OVK nikada nije bila upitna, pa ni danas. Ima puno materijala o njegovoj podršci ratnim zločincima.

 

On 10/10/2019 at 2:53 PM, Vredni mrav said:

 

I ovim ces da pravdas i relativizujes koljace i ubice?

 

Ja ne vidim da je neki kritikivao Kurtija zbog izjava 1997, vec zbog ovih 2019.

 

A taj video kojim relativizujes terotiste je "sekla" Mira licno, kad joj je odgovaralo da tako izgleda.

 

On 10/10/2019 at 3:25 PM, Vredni mrav said:

Izgleda da bi bilo bolje da kao Kurti krene u ponovmo pravljenje VS.

 

Znam ja da je vama slatko da zapljunete av  i kad zasluzi i kad ne. Al to neece uciniti veci deo kosovske politicke sceene manjim zlocincima, a ni kurtijeve izjave manje idiotskim.


Ovakva vrsta botovanja i pravljenje nevinašaca od sadašnje srpske vlasti/relativizacija uloge koju je imala u sukobima 90ih neće biti tolerisana.

 

10 dana

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

1. @Darth Bane - 7 dana zbog posta o Hitleru. Relativizacija zločina prema sopstvenom narodu. Iako bi principijjelno kazna trebala da bude veća, zaključak je mod tima da izrečeno nije bilo u cilju relativizacije, već u cilju isticanja monstruoznosti zločina drugih, tako da je ovih 7 dana samo upozorenje, ako se ponovi uslediće kazna po pravilniku. 

 

2. @Yoyogi - 24h na hlađenje od podizanja tenzija sa Denisom

 

3. @Denis Jasharevic - 48h isto kao mu i drugar gore, plus iznošenje podataka iz ličnog života. Ovde nismo mogli da znamo da li je to urađeno kao (oprostite na izrazu) podjebavanje sagovornika, pa se poklopilo sa podatkom iz stvarnog života ili je Denis zaista znao koji fakultet je Yoyogi završio, zato samo 48h, takođe kao upozorenje. 

 

4. @Atreid - 5 dana. Trolovanje teme, podmetanje i vređanje drugih forumaša, podizanje tenzija. 

 

Kazne su ekstremno blage i služe kao upozorenje pre svega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ZnajJova said:

NDM BGD, ali udavismo forumase, bezpostedno useravajuci svaku opoziciju osim one u kojoj smo drug clan. Fino, skromno, suptilno botovanje sa pozicije forumske vlasti. Ne znam samo u cemu je zadovoljstvo, ili ga i nema?

 

5 hours ago, ZnajJova said:

 

Dobar si. Naucio sam slusajuci kako su mi nocu, dedu utovarili u autobus i razbili mu glavu maljem u potiljak. Isti ovi koje ovde branite, braneci navodno njihovo pravo na slobodu govora, dok ne ugrozavaju druge. Kao da izmedju ta dva koraka postoji neki ponor koji ta djubrad tesko mogu da preskoce. Sram vas bilo.

 

Ovakva podmetanja ipak nećemo tolerisati. 5 dana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

 

Vučićev "šešelj" ponovo u akciji, znači vučić je odlučio da koristi vacića da upotrebljava pretnje kakve se mogu čuti i kod opozicije i na taj način im kontrira, sad će opozicija da se žali a vlast će da uzvrati da i njima opozicija preti hapšenjem. Koliko mu je to pametno nisam siguran jer svi znaju da je vacić njegova marioneta.


5 dana.

 

Pravdanje pretnje ubistvom (završiti u Drini) pretnjom hapšenjem je ipak gadost koju ne bismo da čitamo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
17 minutes ago, ZnajJova said:

 

Bila je slobodnija od svih drzava pod cizmom SSSRa i  slobodoumnija od barem polovine Zapadnog sveta...ako treba da navedem primere, nije problem. Sve to bez visestranacja, demokratije i ostalih blagodeti druge polovine 20.veka. Sa sve redovima za secer i kafu, bila je ideal za narode koje su anglosaksonska djubrad prodala za tepsiju ribe drugu Staljinu. Veca je sloboda stajati u redu za secer jedne propale ekonomije, nego ulaziti na zadnja vrata autobusa zbog boje koze u zemljama gde je svaka druga cigla u svakom zidu zaradjena odsecanjem ruku i nogu po Afrikama, ropskim radom i ostalim bedastocama. Kada jednu grupu naroda prodas u roblje , moras da budes veliko govno od coveka da im se smejes za sve sto im se u tom ropstvu dogodilo. Kada to pricas kao covek koji je ziveo to vreme, onda si samo sitna dusa i licemer.


Trajno.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jonnhy Clash - trajno

 

Nakon gomile banova i upozorenja od strane moderacije očigledno je da ne postoji želja za promenom ponašanja, tako da je jednoglasna odluka moderacije PDF Fudbal da se dotični forumaš trajno banuje.

Edited by Baros
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Povodom reportovane, obrisane "rasprave" sa USA - topika: 

 

Yoyogi - 5 dana, pokretač šorke + ponovljeni prekršaj + podmetanje.

Pristevac - 48h, klizeći, takodje podmetanje.

Denis Jasharevic - 24h, prihvatio šorku.

 

Trolovanje, podmetanje (Yoyo, Pristevac), ponovljen prekršaj samo par dana po povratku iz kazne. Čak se Stormfront & KKK uvališe u paellutm

 

 

 

 

 

 

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Tema "Zivot i standard u SFRJ":

 

@Denis Jasharevic 7 dana / referiranje na forum B92 i iznosenje osobnih podataka sa istog, te spekulacija o ubedjenjima na osnovu tih konjektura i posledicno podmetanje

 

@Amigo 48h   / navlacenje na ban, urgiranje kod Moderacije multiplikacijom istovetnih reporta namenjenih licnom obracunu, kopanju jama i miniranju potencijalnih sagovornika

                   

@I, Ja Sam Laki 24h /  flejmovanje spekulacijom namenjene licnom obracunu, kopanju jama i miniranju potencijalnih sagovornika

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/24/2019 at 5:34 AM, A sad said:

@Mustafa Dogan do nove godine zbog trolovanja. 


Trajno zbog nastvka u istom stilu. Ovo je bio sadržaj potpisa.

 

Quote

Jel' ovo realno?! :lol_2::18: Navedes ono sto cijelo Sarajevo zna, a akteri i potvrdjivali, da su raznorazne Sarajlije (a bogami i doslje) handrile Biljanu Srbljanovic po sarajevskim hotelima, kad god je dolazila u Rajvosa bez svog francuskog rogonje, a onda ti se javljaju nadrkani uhljubi iz Toronta i opovrgavaju sta se u Sarajevu zbiva i vele da je to ''carsijska prica''. :lol_2: Pa ne skace bolan hajvanu ona po torontskim cunama, nego samo po sarajevskim! Promasio si kontinent! :lol_2:  Pa doprinosim ti bolan istinom, ne pravi nas ludim, gluhim i coravim, kad nismo. Jah budalasa...

''Ovaj ban ti je poslednja opomena. Upristoji se, prestani sa trolovanjem. Razmisli sta je svrha tvog boravka na forumu primitivno trolovanje ili pak mozes da das neki konkretan doprinos. Imas jos jednu sansu iskoristi je na pravi nacin.'' - ne budali drveni advokatu torontskog seronje, upristoji se

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eddard said:

Odgovoriću ti ovde, da ne gušimo temu. Samo kratko, prvo hvala ti na uljudnom i korektnom postu i kritici. Drugo, možda je u pitanju stvar perspektive, ali ne vidimo stvari na isti način (kad kažem mi, ne mislim ti i ja, već ti i moderacija). Možemo mi za mnogo štošta da kažemo da je legitiman politički stav i da pakujemo u oblande, ali ovo: 

 

 

je čist i ogoljen šovinizam. Pogrešno sam se u upozorenju izrazio, ne negira on (samo) pravo nekome da se izjašnjava kako hoće, on u ovom postu direktno negira postojanje crnogorske nacije, naziva je lažnom i faktički govori da su Crnogorci u stvari Srbi, samo ih eto političari nasilno odvajaju. Isti narativ smo slušali, i u krvi gledali, kada su i austrijski konjušari u stvari bili Srbi, o Hrvatima da i ne govorimo, oni ni ne postoje, Makedonci su Srbi sa teškata govornata manata, a u Bosni su ili pokatoličeni ili Srbi janjičari. Sad su Crnogorci na redu. Taj narativ je čitav ovaj region, ne tako davno zavio u crno u pokušaju da se svi ti zastranjeni Srbi vrate pod kapu Matice. Kao što si i sam rekao, istorija je egzaktna nauka, a istorija Crnogoraca ne počinje sa Milom Đukanovićem. 

 

Isti taj narativ je negovao i Otac Nacije kada je pisao o Albancima - znaš o čemu pričam i znaš vrlo dobro da smo zagovornike takvih teza ekspresno ispraćali sa foruma. Meni se upis mmajstora suštinski ni u čemu ne razlikuje od tog dela DĆ. Da, i to je legitiman politički stav, ali mi smo odavno rekli da nećemo baš svaki stav negovati na ovom forumu. 

 

Ali, u ovom slučaju smo ipak na blaži način tumačili, da ne kažem odstupili od Pravilnika i doneli sledeće odluke:

 

- ban @mmajstor-u se produžava na 20 dana, i predstavlja poslednje upozorenje da se ovakvi stavovi neće dopuštati. 

- javno upozorenje @laki perkos-u da na temi ne proganja one koji nisu istog političkog mišljenja kao i on. Negativan stav prema SPC, kao i ne automatski negativan stav prema MĐ jesu legitimni stavovi u ovoj diskusiji. Sabornost, ili si sa nama ili si protiv nas i slični isključivi stavovi se neće podsticati. Kao što je i zagovornicima pozicije SPC dozvoljeno svoje stavove i argumente da iskažu, dozvoljeno je i drugoj strani da brani svoj stav i to nevezano da li je neko vernik, ateista ili nešto treće jer se ova tema ne tiče samo vernika već je širi društveni problem u pitanju.

- isto upozorenje dobija i @Valensija - istrage poturica ostavite za neku drugu platformu. Takođe, kratki upisi koji se bave isključivo forumašima i pozivanjem na njihovo kažnjavanje ne doprinose diskusiji. Dobro je pa si se na kraju i setio da stisneš na Report, ali tu se priča završava. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...