Jump to content

Prison Break


Lobotomija

Recommended Posts

16 hours ago, Berlin said:

Meni je Jirka neka jaca verzija Simica samo sprint i nista, Srnic  za razliku od ovog ima cuku ko planina i to je to.

 

Sto se tice Ivanica, kamo srece da nije dolazio, em sto ne vredi onolike pare , em sto simpatise ona govna iz komsiluka.

 

Berlin 10 dana, vredjanje.

Edited by Barracuda
typo
Link to comment
Share on other sites

Armin - 15 dana.

 

Forumaš je već imao upozorenje, zatim 24h ban, bez efekta. Postovi sa PDF Politika su obrisani. Dosadašnji opustm ukazuje na posetioca sklonom provokacijama, te je ovo i poslednja opomena.

Edited by Barracuda
typo
Link to comment
Share on other sites

Quote

Boli me kurac za tvoje preferencije, kLiniče

 

Beonegro - 24h.

 

Ispad ukazuje na konflikt koji je prenešen sa starog foruma i nadamo se da će se ovde zaustaviti. Ovo je nov forum, važe nova pravila i samim tim se stvaraju novi odnosi.

 

edit: Posle konsultacija, ban je ukinut i preinačen u warn. 

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Deep State said:

 

Priča je završena na tome da su Asadovi dani odbrojani i da nema budućnosti za njega u Siriji, da će proći kao Gadafi ili da će završiti pred međunarodnim tribunalom. 🤣

 

spacer.png

 

Deep State ce da odmori 24h od foruma.

Link to comment
Share on other sites

Johnny Clash - 30 dana.

 

Spammovanje vise tema, obesmisljavanje diskusija i njihovo srozavanje ispod svakog nivoa. Posebno pogledati split temu o Kini.

JClash je vec bio banovan za spamming, opominjan, moderatori su mu pisali poruke, bez ikakvog efekta.

Imajuci sve u vidu, ovo je ujedno i poslednje upozorenje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, comandante said:

 

ma to je prica za ove glupe amerikance bez mozga, ako ima volje amerikancima mozes prodati svasta (naravno uz pratecu propagandnu masineriju), mozes ih guziti kako hoces i cak da ih ubedis da je to za njihovo dobro

 

ako mozes im oteti svu ustedjevinu preko noci i bankrotirati ih i ubediti ih da oni opet placaju da ne bi bakrotirali oni koji su ih pokrali onda ih mozes im oduzeti i jebeno oruzje

 

Izliv primarnog antiamerikanizma / flejmovanje. 24h koji će automatski prerasti u 5 dana ako se sa istim nastavi.

Link to comment
Share on other sites

James Delaney trajno.

 

Posle konsultacija sa administratorima odluceno je da se James Delaney trajno banuje. Razlozi za to su nastavak nedolicnog ponasanja zbog kojeg je bio banovan na 24h, zatim vredjanje moderatora... I naravno kljucni razlog je kloniranje. Sve se kad tad otkrije, kako u stvarnom zivotu, tako i na forumu. Verovatno se secate da se kada je forum startovao pojavio i forumas sa nikom Schrodinger za koga je brzo utvrdjeno da je u stvari lazni Schrody. Danas smo otkrili da se iza tog naloga i naloga James Delaney krije ista osoba. Kloniranje je prekrsaj za koji sledi trajni ban. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
4 hours ago, taliesin said:

 

Nisam ja to video, ne znam ni da li postoji. U normalnim okolnostima nije problem kad jedan moderator ode a drugi dodje, dosadi ljudima da se stalno preganjaju s dokonim forumasima, ali ovde nisu normalne okolnosti. Otisao je poslednji pravi mod, ostali su samo uterivaci banova, pseudoideoloski zatucanci, provincijski djilkosi, unesreceni gastosi  i par dobronamernih ljudi koji su skrajnuti po forumskim coskovima i samim tim nebitni za odluke koje se donose. Barracuda je ovaj forum jako ozbiljno shvatao i iskreno je zeleo da svo djubre ostane na starom formu a da se ovde krene ispocetka. No, ljudi su 90% navika a navika je najveci neprijatelj misljenja, tesko bi to islo i sa savrsenom, kamoli ovakvom moderacijom.

 

Ako ja ikada budem pravio forum (dobro, zezam se:classic_biggrin:) obavezno cu da pozovem Barracudu da bude supermod. Covek je imao neke jako dobre ideje, neke manje dobre, ali nije mirovao, stalno je nesto pokusavao da osmisli. Nesreca je sto je najvisi red ideje koju su njegovi "saradnici" umeli da smisle to da li ce se i koliko kaznjavati oni koji "negiraju opravdanost" ubijanja dece avionskim bombama s bezbedne visine, jer se, na neki devijantan nacin, izgleda licno pale na takve stvari. Iskreno me cudi da je uspeo toliko dugo da opstane u takvom okruzenju ali on je imao neke ideje da moze da pomogne ljudima da se dozovu pameti i terao je to na neki svoj nacin. U neku ruku mi je drago zbog njega sto je otisao iz moderacije, nije zasluzio da se povezuje s ovim preostalim likovima (minus tih par dobronamernih). Ovom forumu vise ni zlatni presek Vilijema Ajzaksa, Dejvida Boma, Pitera Kolemana i Dzon Pol Lederaka ne moze da pomogne da se upristoji.

Posle vise upozorenja i molbi, mislim da je vreme da se ova saga zavrsi. 

Na moju iskrenu zalost, nije mi drago sto je zaludno u usta uzimao Barakudu i pokusao da napravi razdor gde mu mesto nije, a jos manje mi je drago sto je i on upleten u ovaj razgovor. Ja bih voleo da je ovo moglo da ispadne drugacije, ali za to treba da postoji obostrana zelja. 

Trajno.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Quote

Tog coveka vise ni njegova uza porodica ne uzima za ozbiljno, bese njegovo i Besiktas je tim za top 16 lige sampiona...

Quote

Ih kao da je to pocelo ove godine pa se cudimo kao, da se reagovalo u vreme Karadzica jos pa da se nesto i spasi , sad tesko..

Quote

Kradu ih sudije cele sezone,inace bi bili i prvaci..Eto,i onaj mec sa Krusevcom, pokradose ih

Quote

Upravo to, setih se druge grofove sezone, napravismo nekih 9 bodova vise, avgust mesec, Vucela izlazi i kaze namesteno titula, prvak se zna. Izgubismo od Partizana u prvom kolu plej ofa , izjednacise se po broju bodova, izlazi opet Vucelic  pokazali smo ko je najbolji ali prvak je Zvezda do kraja sve zatvoreno i onda kad se desio Vozdovac nikom nista liga postade regularna. Te price o neregularnosti nekako najvise isplivaju kad je Zvezda prvak, u drugim slucajevima to je inat, otpor, skupila se svlacionica i slicno.

Quote

Ja ti ne odredjujem samo mi je smesno kolika vam je kost u grlu ta grupa ljudi kako su dosli u Zvezdu , dok su bili u Ofk u, Fmp u, niko obracao paznju nije , sad i pare sa Kosova i Don Terza i slicni. Pisi sta hoces, tvoje pravo samo ja bih prvo gledao u svoje dvoriste.

Quote

Nista nismo naucili, dok je svojevremeno sud dodeljivao Partizanu titule niko iz Zvezde nije reagovao, secam se komentara ma imamo desetak vise neka im, kad su u Toletovoj eri poceli da pristizu i kad se desilo nezamislivo da imaju isto titula kao mi nakon maltene 40 godina, svi si se setili te dve titule, i sad mi kao nesto se brukamo , realni Zvezdasi, posteni Zvezdasi se gade, a onda se cude sto dodje doba kad rival veze decenije titila u kosarci i sest u fudbalu, njima eto nista nije gadno niti cete cuti ejjj mi smo neposteno osvojili pod Toletom , Djurom, ovim onim , sud i bombardivanje su nam doneli tri titule ali to je zasluzeno, samo su Terzic, Covic za sve krivi, e pa nije bas tako. Ps. Nema Milojevic najslabiju poseti i nije 3000 ,Zvezdin prosek je mnogo veci u ovoj sezoni.

Quote

Koliko dugo nije odrzano sudjenje Bjekovicu, Zecevicu,  Djuricu i Ivanu ja nista ne znam Curcicu, manite se vise Terzica i Covica, znamo mi dobro kakvi su samo ste vi svi progledali kad su dosli u Zvezdu.

Quote

Ja sam se slozio da treba da se igra u Nisu, to menjanje domacinstva zato sto domacin ne igra ili ne znam zbog cega je debilno . Ne pljuje niko Partizan vec one postove tipa, samar saveza, sudjenje, titula iz 46,  Majo Vujovic ,imas na vasoj strani sve, liga jeste i savez takav je kakav je ali nista gori ni bolji od ranijih kad su se te price cule sa druge strane, mislim tesko je istati objektivan kad za nekog navijas ali niti je Zvezdi bio kriv samo Tole niti je Partizanu Kokeza za tekuce probleme.

Quote

Naravno da je trebalo, kad je vec tako odredjeno jos jesenas, mene nervira odmah ovo kukanje savez nama nije dao da se igra u Bg u a evo sad kao moze a poenta je da nisu trazili zbog terena vec zbog njihovih frakcija, eno na njihovom topiku poceli pre konacne odluke da kukaju na prazne tribine kad ono savez im izadje u susret, shvatam ja da je liga neregularna zato sto je Zvezda opet prva, pa savez, Kokeza i ostali koji guraju Zvezdu malo po malo moraju da se opljunu ali ajde bar malo da pisemo ozbiljno a ne odmah nama nisu ovo njima jesu itd.

Quote

Da, znam oni igraju za stipendije i za abonentsku u studenskom domu, dok su nasi pijani milioneri, znam to mi je odavno poznato.

Quote

A mozda i Milos Vazura preuzme, i on ima neke veze sa Sns om ili ne?.

Quote

Jel to prica ona Vuceliceva da je zatvoreno kao u Grofovoj drugoj sezoni,, jos od avgusta? Pa smo videli ko je bio prvak, mani me toga.

Quote

Jesi ozbijan? Ne znas da covek ima svoju emisiju dva puta nedeljno? Ko prica o instagramu kao medijskom prostoru, pricam o ostrascenosti, na tom instagramu cak komentarise Zvezdu u fudbalu kad je Zvezdin protivnik ostecen, to nisam video npr kad je u pitanju Partizan. Taj coravi mu nije smetao kad je bio u Fmp u, ja sam malo stariji pa pamtim da je hvalio Covica kao velikog radnika koji izbacuje reprenzentativce, pricu je promenio kad je dosao u Zvezdu i ugrozio decenijsku dominaciju Partizana, isto kao i za Sns, smeta Vucic a ni jedna rec protiv Ostoje sad kad se dovodi sakom i kapom, covek js tipican poltron i reci za njega da nije pristrasan je isto kao reci za Covica da je neutralan. 

Quote

Naravno, po pitanju ostrascenosti, cak je ovaj drugi gori ima veci medijski prostor. A samo dovoljno da pogledas njegov instagram i vidis komentare za Zvezdu svakom jasno.

Quote

Jbg, uvek ima Pantica , Tegeltija, e to je tek ostrascenost, skoro sam gledao deo onog Vesnika covek cak prica kako se Zvezda ubacila u Uefu pa ovi Partizan kaznjavaju a Zvezdu ne. Uvek ce biti i jednih i drugih i ostrascenih i onih ne , samo ne treba nikad predstavljati kako necega ima samo na jednoj strani, npr B92 nije nigde okacio da li je Krusevac ostecen za penal u proslom kolu sa sve snimkom, ili Blic sa naslovom od sinoc Dobro je prosli smo. I Zvezda i Partizan su u odnosu na manje klubove mnogoo zasticeniji i to je veci problem od amatera sa Rts a koji nisu dobro preneli rezultat.

Quote

Црвена звезда је у 2. колу Линглонг супер лиге оштећена за недосуђен једанаестерац у 46. минуту утакмице након што је играч гостију са бројем 3 - Ђорђевић, играо руком у шеснаестерц. Da ostavim ovo kad pocnu greske na konto Zvezdinih rivala pa krenu mediji ono da li je taj i taj ostecen za penal. 

Quote

Da je Zvezda drzavno mezimce, da svi o njoj pisu, kako sta?.

Quote

Radimo u izuzetno teškim uslovima. Pored toga što se osećamo kao pastorčad u svojoj zemlji, tako se osećamo i u Evropi.  

 

Izjava Milosevica, uh kako istu mantru ponavljaju svi Partizanovi treneri, meni postaje fascinantno. Podredjenost, pastorcad, Zvezda dobija vise..

Quote

Veliki Lalat, sjajan trener.

 

Valter - 30 dana i poslednje upozorenje, jer ce sledeci ban biti trajni. Kolicina ispisanih gluposti, patkometrije, trovanja, flejmovanja i zatrpavanja vise topika PDF Fudbal (verovatno i PDF Kosarka) zahteva ozbiljno i obimno angazovanje, zauzima enorman prostor, a ovo je tek bio deo "opusa".

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...