Jump to content

GRUPA F (FRA, POR, GER, HUN)


Grupa F, grupa smrti...  

14 members have voted

  1. 1. Dalje prolaze:


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/16/2021 at 01:00 PM

Recommended Posts

9 hours ago, Klotzen said:

Po tome mislim da je JNA ispod tih kriterijuma. Novi Sad ako se ikad završi do kraja biće otprilike kao JNA tako da on takođe otpada. JNA bi verovatno mogao da se digne na 35k kapacitet pa da i on ispunjava ali i to traži ulaganja i opet na kraju imaš starudiju staru 70 godina.

Zaboravio si Nacionalni stadion 🙂

 

Rajko Mitić i Nacionalni stadion su kandidati za domaćinstvo. 

Link to comment
Share on other sites

Danas Miler možda neće igrati, protiv POR je briljirao. Nadam se da ovaj neće opet Haverca staviti iza Gnabrija. Definitivno Haverc u špic a Gnabri iza njega.

 

Kod POR izgleda počinje Sančez što znači da neće ići ne nerešeno. Francuzi idu sa istim timom, znači verovatno će da se brane i čekaju kontre i polukontre.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Cooper said:

Kako isti tim Francuza kad igra krilni napadač umesto zadnjeg veznog?

 

Ako misliš na izmenu Rabier - Tolizo meni su oni klasični srednjaci obojica. Ali Toliso neće igrati na toj poziciji nego na desnoj strani a Kante će menjati Rabiera.

Link to comment
Share on other sites

Danilo je udario loptu prvi a ovaj ga je nokautirao. Čist penal iako sam i ja osta u čudu do ponovljenog snimka.

 

Kod Nemaca opet Haverc igra Krilo a Gnabri CF zato se i muče jer nema ko da skoči. Da Kimih nekad ne dođe na krilo ne bi ni šansu napravili. Valja će Lev da promeni to.

 

Pride u minhenu lije ko iz kabla, to je ono što Škotima falilo.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Iako sam uoči utakmice bio skoro uvjeren da Nijemci dobivaju Mađare, sad nisam siguran ni u izjednačenje Njemačke a kamoli pobjedu, bez obzira što su to Nijemci.
Jedno je sigurno - tko bude drugi u ovoj grupi (p)ostaje jasan favorit za finale.
Misliš da Mađari lagano rešavaju boraniju do finala? :D
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...