Jump to content

Grupa B - DEN, FIN, BEL, RUS


Koje reprezentacije prolaze grupu B?  

16 members have voted

  1. 1. U eliminacionoj fazi će se naći:


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/16/2021 at 01:00 PM

Recommended Posts

Na svjetskim prvenstvima druga u grupi s 2 poraza bila je Engleska 1950., ali tada je samo pobjednik grupe išao dalje.

S druge strane, Alžir je 1982. ispao u grupi nakon 2 pobjede i 1 poraza. Argentina i Belgija su 1994. sa po 2 pobjede također završile kao treće u grupi, ali su prošle dalje kao najbolje trećeplasirane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2021 at 9:45 AM, Ta'veren said:

Uzevsi u obzir njihove nastupe sa prethodnih prvenstva, nece biti veliko iznenadjenje ako budu drugi, a isto tako i ako budu cetvrti u grupi.

 

Rusi odbranili cetvrto mesto sa proslog EP.

Edited by Ta'veren
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kad gledam Ruse ko da gledam nas. Onaj drugi gol primljen je bukvalno nas tm :18:

 

Onaj Dzyba je jedan od najnekorisnijih napadaca koje sam ikada gledao. 

 

Protiv Finaca je bio najbolji finski defanzivni igrac. Nekoliko naizgled solidnih centarsuteva je uspesno izbacio bio iz fiinskog sesnaesterca.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Ako Poljska ne dobije Švedsku, Danci su mi favoriti za polufinale, idu na Wales pa na Nizozemsku/Hrvatsku/Škotsku najvjerojatnije.

 

Dancima fali jedan cetarfor razbijač da malo razgrne protivničku odbranu. Jako teško daju golove. Ovo večeras je bio raspad Rusije posle prvog primljenog gola, tako neće igrati ni Vels ni Holandija. Meni Danska-Vels smrdi na nerešeno.

Link to comment
Share on other sites

Moguće da si u pravu za sve, otvoreno je to skroz al najprije bih se, da moram, kladio na Dansku. Nisam ih puno gledao, Nizozemce još manje ali ono što sam vidio protiv Belgije je dovoljno za ovakvu moju (pr)ocjenu. Sigurno će im faliti domaći teren ali imat će ekstra motiv a i neće biti u grču jer im pobjeda nije baš pod moranje, kao što je ova bila.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, bistru vodu mutim said:

Moguće da si u pravu za sve, otvoreno je to skroz al najprije bih se, da moram, kladio na Dansku. Nisam ih puno gledao, Nizozemce još manje ali ono što sam vidio protiv Belgije je dovoljno za ovakvu moju (pr)ocjenu. Sigurno će im faliti domaći teren ali imat će ekstra motiv a i neće biti u grču jer im pobjeda nije baš pod moranje, kao što je ova bila.

Portugal nam je na prošlom EP pokazao da ne moraš nikog da pobediš posle 90 minuta da bi postao prvak, tako da sve je moguće. Sada je totalno sve otvoreno.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2021 at 8:49 AM, Oi! said:

Iskreno mislim da ako ovako budu igrali nemaju šta da traže protiv Danske

 

To je to, posle prve utakmice sve mi je bilo jasno, realna slika se pokazala protiv Danske, čestitke Dancima i velika pobeda za narod i Eriksena, na kraju drugo mesto, ko bi rekao posle 2 poraza. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...