Jump to content

Grupa B - DEN, FIN, BEL, RUS


Koje reprezentacije prolaze grupu B?  

16 members have voted

  1. 1. U eliminacionoj fazi će se naći:


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/16/2021 at 01:00 PM

Recommended Posts

Očekivao sam mnogo veći otpor Rusa iskreno, ono što su prikazali je razočaravajuće.

 

Od 25. do 45. minuta onako ispucavati loptu samo da je se otaljaš, a pritom gubiš i juriš rezultat, ne znaju da iznesu loptu, igraju anti-fudbal... 

 

Iskreno mislim da ako ovako budu igrali nemaju šta da traže protiv Danske, sramotno bi bilo da sa ovom igrom prođu dalje, u prilog im ide što Danci mogu biti poljuljani zbog svega što se desilo. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stiletto said:

Rusi komotno mogu da uzmu svih 6 bodova u grupi. Igraju kod kuće pred svojim navijačima, Danci su uzdrmani zbog Eriksena (videti pod penal sinoć) a Fince jednostavno ne može dva puta da protera kao protiv Danske.

 

Slažem se sa tobom, sve im ide pod ruku, ali po prikazanoj igri nisu zaslužili prolaz. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da će se Danci povratiti do sledeće tekme. Sada će dobiti vesti o Eriksenu, verovatno će im i on poslati neku poruku podrške a do sledeće tekme ima 5 dana tako da definitivno neće više biti u šoku koji je juče bio očit. Mislim da će čak biti još više motivisani zbog Eriksena na narednim utakmicama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

Rusi komotno mogu da uzmu svih 6 bodova u grupi. Igraju kod kuće pred svojim navijačima, Danci su uzdrmani zbog Eriksena (videti pod penal sinoć) a Fince jednostavno ne može dva puta da protera kao protiv Danske.

Protiv Danaca gostuju.

Vrlo lako može da se desi da tri ekipe imaju po tri boda na kraju, a čak može da se desi neki remi između Belgije i Danske.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MrTripleDouble said:

Ajde na stadionu Vozdovca, manje vise tu ces da dobijes neku pomoc, ali ja sam se cesto zapitao na utakmicama opstinskih liga u svakakvim vukojebinama, gde imas tonu mesara i kostolomaca, sta bi se desilo da neki igrac dozivi prelom, neku tezu povredu ili ne daj Boze ovako nesto?  Tu je jedini lek 'sveta vodica' koja stoji pored terena, a najbliza bolnica je udaljena par kilometra.  Horor

Kod mene u selu, jedan decko je umro od srca na utakmici pre 10-tak godina, i posle toga, i dalje ne postoje kola hitne pomoci u nizim ligama. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Sad sam pogledao pregled drugog poluvremena. Kakav je fantomski penal sviran za Dance, niđe kontakta.

 Iz ugla iza gola vidi se da je klizajuci kolenom presao preko stopala poulsena, toliko se vidi da sudija nije ni zvan da gleda var. Svaka cast tayloru, trebalo je ono videti live.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Finska - Rusija zvuči kao najava za najdosadniju utakmicu na EP. No možda nas i iznenade i bude goleada.

 

Edit 15:05h : Opet ova sranja sa ofasjdom.

 

Edit 15:35h : Ovi finci bi mogli biti hit na transferima posle EP.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...