Jump to content

UEFA EURO 2021 Fantasy,Predictor & ostale igrice


Recommended Posts

7 minutes ago, MrTripleDouble said:

Kazite mi, jel kapiten moze da se promeni samo jednom po danu, ili moze pre svakog meca. Tipa stavim Bejla veceras za C, pa ako mi malo poena donese promenim u Eriksena, pa ako i on malo donese i nisam zadovoljan stavim Lukakua veceras? Ili promenim stavim kapitena Bejla danas i to je to do sutrasnjih utakmica?  Isto pitanje i za izmene.

Jednom po danu kapiten i izmjene. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Jednom po danu kapiten i izmjene. 

Tako sam i kontao, ali koliko razumem engleski ovde u pravilima pise drugacije. :twak:

 

TIP: Select a captain from a team playing on the first day of a matchday. That way, if he doesn't score as many points as you would have liked, you can switch captain to one of your players who is playing later in the matchday.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Imam i ja Lukakua :classic_tongue:

Videćemo večeras 😄

10 minutes ago, MrTripleDouble said:

Tako sam i kontao, ali koliko razumem engleski ovde u pravilima pise drugacije. :twak:

 

TIP: Select a captain from a team playing on the first day of a matchday. That way, if he doesn't score as many points as you would have liked, you can switch captain to one of your players who is playing later in the matchday.

 

 

 

Tako je, ako nisi zadovoljan sa učinkim kapitena možeš da promeniš kapitena, ali samo biraš igrače koji nisu igrali, tako da recimo ne možeš da biraš Italijane, na primer. 

Ovde je jako bitna taktika, tj da u startu ne biraš kapitena koji igra zadnji dan, osim ako nisi siguran da neće da "pokida", pošto tada nema nazad.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MrTripleDouble said:

Tako sam i kontao, ali koliko razumem engleski ovde u pravilima pise drugacije. :twak:

 

TIP: Select a captain from a team playing on the first day of a matchday. That way, if he doesn't score as many points as you would have liked, you can switch captain to one of your players who is playing later in the matchday.

 

 

 

Moguće. Ja sam bio ubijeđen da se zatvaraju promjene nakon početka prve utakmice u danu. Probaj da mijenjaš, pa javi da znamo. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Juan said:

Ubodoh tačan rezultat. Sada sam i srećan i nesrećan u isto vreme.

 

Znam kakav je to osecaj, ono kad izadjes  par meceva na kladari , a nisi odigrao jos 10 koji su isto izasli:classic_tongue:

 

Ili te rezultat unakazio na fantaziju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Znam kakav je to osecaj, ono kad izadjes  par meceva na kladari , a nisi odigrao jos 10 koji su isto izasli:classic_tongue:

To je to 😁

Sada će me samo naterati da počnem paralelno i da se kladim na tačne rezultate 🤣.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MrTripleDouble said:

Tako sam i kontao, ali koliko razumem engleski ovde u pravilima pise drugacije. :twak:

 

TIP: Select a captain from a team playing on the first day of a matchday. That way, if he doesn't score as many points as you would have liked, you can switch captain to one of your players who is playing later in the matchday.

 

 

 

 

Matchday je kolo, a ne dan, dakle u okviru kola je moguce menjati vise puta, ali okviru dana samo jednom. Ja sam jutros promenio i kapitena i izvrsio jednu izmenu, imao sam nekog Italijana koji je zamenjen na poluvremenu, pa sam ga izbacio bez ikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Zvezdinho said:

To bi bilo to od XBOX-a, glupi Shmajhel mi oduze 2 klin shita. A sve je lepo pocelo, Saciri asistencija, Lukaku dao gol. Nista, Zota i Pepe kao zapete puske cekaju sa klupe da udju.

Ajde bre ne gubi nadu, jos se igra 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Stiletto said:

Takođe, doduše meni brani Donaruma.

A ova utakmica mi je džoker na Prediktoru i to kao 2:0 za Dansku. Hvala Bogu što u životu nisam uplatio tiket u kladionici.

 

Ja uplatio dubl, Dansku i Belgiju:classic_sad: Sutevi na utakmici Danska 22, Finska 1 :smiley64:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

Odbrana nacisto promasena. Tako mi i treba kad se uzdam u indijance iz Austrije i Danske. Bez odbrane nista. Mozes da se slikas.

Ćuti, ja ne smem da pričam da na klupi imam 18 bodova. Hteo sam da ubacim Alabu, ali sam u nekom trenutku ludila pomislio, on je Španac ne igraju danas....Idemo dalje šta da se radi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...