Jump to content

UEFA EURO 2021 Fantasy,Predictor & ostale igrice


Recommended Posts

Ok sada sam ukapirao šta treba:

- Može da se tipuje tačan rezultat do početka meča

- Pored tačnog rezultata, može da se odabere opcija koji tim prvi daje gol i koji igrač će prvi dati gol - tu se dobijaju bonus poeni

- u svakom kolu može da se igra jedan meč sa boostom i tu se poeni računaju duplo

 

Ako sam nešto pogrešno razumeo, neka me neko ispravi 🙂

1 hour ago, Del Piero said:

Upao sam u fantasy ligu, nisam igrao fudbalski fantasy ne pamtim, moracu pravila u hodu.  Slucajno sam upao i u prediction ligu, to ne igram, mozete da me izbacite slobodno.

5000 dinara izlazak, šta ti teško da pogađaš rezultate 🤨

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

šta ti teško da pogađaš rezultate 🤨

 

Pogadjati je tesko, ali tipovati mu valjda nije 😄 

 

Inace, mozete da stavite recimo rezultat 0:0 a da stavite da gost prvi daje gol (ako pogodite to je +1 poen), a da je igrac koji daje prvi gol taj i taj iz domaceg tima (+2 poena). Ako bas hocete da probate bonusima da izvucete promasen rezultat 🙂 

 

Pored bonusa gleda se da li ste pogodili ishod utakmice 1-X-2, to donosi 3 poena

Gleda se da li ste pogodili koliko ce domacin dati golova, koliko gost i da li ste pogodili gol razliku (sve po +1 poen)

 

Dakle po jednoj utakmici moze max 9 poena (odnosno 18 sa boost-om) da se osvoji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nijesam čitao pravila, ali ovaj fantazi izgleda identično kao LŠ. Mogu da se prave izmjene unutar ekipe i da se mijenja kapiten svakog dana prije početka prvog meča. 

 

Treba praviti tim samo za jedno kolo, ne treba planirati na duže. Imaš onaj čip da iskoristiš za naredno kolo, wildcard za poslednje. Kad krene ispadanje svakako dobijaš transfera koliko oćeš. Ja sam tako nešto planirao.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Ja nijesam čitao pravila, ali ovaj fantazi izgleda identično kao LŠ. Mogu da se prave izmjene unutar ekipe i da se mijenja kapiten svakog dana prije početka prvog meča. 

 

Treba praviti tim samo za jedno kolo, ne treba planirati na duže. Imaš onaj čip da iskoristiš za naredno kolo, wildcard za poslednje. Kad krene ispadanje svakako dobijaš transfera koliko oćeš. Ja sam tako nešto planirao.

 

Cuti bre, ne otkrivaj taktiku :classic_tongue: A da si cutao mogao si lagano do prvog mesta :classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja poslednjih 10-ak godina ne pratim fudbal uopste mimo Premier lige te pustih kompjuter da sam popuni tim a ja sam onda napravio 4-5 korekcija. Kljucno je bilo da je automatika ubacila Imobilea i Sterlinga, a ja ih zamenih Ronaldom i Lukakuom, a izgleda nisam nista trebao dirati...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

Ja poslednjih 10-ak godina ne pratim fudbal uopste mimo Premier lige te pustih kompjuter da sam popuni tim a ja sam onda napravio 4-5 korekcija. Kljucno je bilo da je automatika ubacila Imobilea i Sterlinga, a ja ih zamenih Ronaldom i Lukakuom, a izgleda nisam nista trebao dirati...

Meni je Lukaku kapiten, tako da.....

Mislim da si se zajebao 🤣

Link to comment
Share on other sites

Kazite mi, jel kapiten moze da se promeni samo jednom po danu, ili moze pre svakog meca. Tipa stavim Bejla veceras za C, pa ako mi malo poena donese promenim u Eriksena, pa ako i on malo donese i nisam zadovoljan stavim Lukakua veceras? Ili promenim stavim kapitena Bejla danas i to je to do sutrasnjih utakmica?  Isto pitanje i za izmene.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...