Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

"Na prvom mecu, protiv Panatinaikosa, posle jednog kontakta, ostali smo bez Dejana Davidovca kome je sada ustanovljena parcijalna ruptura misica i ceka ga strogo mirovanje od desetak dana. Prema prognozama doktora na Vajta necemo moci da racunamo minimum tri meseca, a na sve to na duzi period smo ostali i bez Lazarevica za koga tek treba da vidimo koliko ce morati da odsusustvuje. U Minhenu smo bili bez Simonovica, koji nije mogao da nam pomogne posle pada u mecu pred put a Dobric je pod terapijama i tek za desetak dana cemo videti kada ce moci da trenira. Tu su jos i sitne povrede koje ne brojimo"

"Mnogo je stvari o kojima moramo da razmisljamo, a jedna od njih je i angazovanje centra. Nadam se da cemo veoma brzo uspeti da resimo i to pitanje. Ali, jasno je da se, blago receno, nalazimo u nezahvalnoj situaciji." istakao je Dejan Radonjic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Decembarski said:

Screenshot-2021-09-15-11-42-04-740-com-a

 

31.avgust

Leta gospodnjeg 2021.

Da se persona pojavi i javno polije kofom.

Pa ako znaš čitati napisao sam da se nadam da neće biti opcija za centra. 

Meni je i dalje glupost njegov potpis, bolje Jovanovića ili Djordjevića da su potpisali. 

Tebi ako je OK potpis ne znam šta da ti kažem

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2021 at 8:33 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Cek da pogodim,Kuz ce deliti minutazu drugog centra sa.......Cirbesom!

A bilo vam je smesno.

 

 

Opasno se kocka Radonjic.

Do 8. Kola u aba mi cemo igrati protiv svih ozbiljnih ekipa ja mislim,igokea,bud,mornar,partizan,,ced.,mozda i cibona,u el imamo tih 5 gostovanja u 7 utakmica.

Mozemo izgubiti sezonu zbog ovoga,bas samouvereno.

Jos jedna strana je to da je nba cut...nba cut,nikad ne znas sta ce tu izaci pa neka zverka i nije garantovana pogotovo kad je u pitanju nas number 1 uslov za igrace-da bude dobar momak i dobar za svlacionicu,cik da nadjemo sve to.

 

Nesto slicno kao pri otpustanju Job-a prosle sezone,u slucaju uspeha sve pripisati radonji a u slucaju neuspeha vala veliki fejl,samo je sada i Nebojsa vise ukljucen.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

Stvarno bi bila grehota da Jovic i Borko Radovic propuste ovu zurku. 

Borko je pre Radonjica odgovoran za "madjiju" za centrima koju smo imali,on je radio sa kuzom,cirbijem u ono vreme pa nam ne bi skodio.

 

Kazu da se Lazarevic na utakmici sa bajernom posle 3/4 vratio sa zavojem oko kolena,svi znamo kakva su njegova kolena...Jbg.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

Jbt grupno samoubistvo ovde, a uveren sam da je ovo sa Maikom samo kupovina vremena. Na kraju možda i dovedete neko ozbiljnije ime za recimo mesec dana, a ostavite Maika kao trećeg centra, što je više nego ozbiljna varijanta.

 

Tome se i nadamo, ovo je samo da premostimo do centra ali u neku ruku da zakrpimo i izostanak Vajta jer ce ocigledno Luka morati da bude startni PF a ne drugi Centar. Da se Vajt nije povredio, mozda bi cak usli u sezonu sa Kuzmic/Luka na centru. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Borko je pre Radonjica odgovoran za "madjiju" za centrima koju smo imali,on je radio sa kuzom,cirbijem u ono vreme pa nam ne bi skodio.

 

Kazu da se Lazarevic na utakmici sa bajernom posle 3/4 vratio sa zavojem oko kolena,svi znamo kakva su njegova kolena...Jbg.

U pitanju je stopalo kod Lazarevica, a kod Dobrica je koleno u pitanju. Ne volim da pisem o ovim stvarima jer su u pitanju sportske povrede a  ne problemi sa hemoroidima, 

Dobric vuce tu povredu jos od prosle sezone, dve su opcije, operacija i pauza duza, ili odmor i gledanje u pasulj da ce se sanirati i biti spreman za pocetak sezone bez treninga.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

Jbt grupno samoubistvo ovde, a uveren sam da je ovo sa Maikom samo kupovina vremena. Na kraju možda i dovedete neko ozbiljnije ime za recimo mesec dana, a ostavite Maika kao trećeg centra, što je više nego ozbiljna varijanta.

 

Ma daj.

 

Vidio bih vas da dovede Gagića ili tako neku olupinu kao privremeno riješenje.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

jbt i lazarevic sjebao koleno, do k

ko je zaduzen za fizicku spremu u klubu?

Covek koji vec godinama u klubu inace profesor po zvanju u profesiji kojim se bavi?

 

Jel ti stvarno mislis da je on zasluzan za rupturu kosti kod Lazarevicu u stopalu ima veze sa fizickom spremom. 
Da li on ima ikakve veze sa povredom White.

Da li cista unutar kolena ( slican problem je imao Peperogluoa kod nas ) sa kondicijom?

Da li pad na treningu SImonovica ima veze sa radom kondicionog trenera i zbog toga je van stroja.
Da li povreda prepona Woltersa posle 5 treninga u klubu ima veze sa njegovim radom u van sezoni ili sa tim da kondicioni trener nije dovoljno strucan?

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, drakon1 said:

Trenutno ne znam zaista. Verovatno kolega @Sharp zna ako prati ovu temu. Vise je pitanje da li se time ABA okrece prema FIBA?

 

Ne mijenja se ništa. Igra se i dalje po FIBA pravilima s EL iznimkama. Funnily enough, ovo je napravljeno baš radi Čovića jer je FMP poslije svake utakmice pisao žalbe da nije navedeno prema kojim se pravilima igra. Mislim da znate na što mislim, redovito bi se kapetan FMP-a potpisivao na već složen Čovin tekst. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jbt holins je nizi od uskokovica 🤨

 

Uskokovic ima dvojnike s obzirom da njegova visina:

- na sajtu aba lige je 186cm

- na wikipedia je 190cm

- na sajtu evrolige je 194cm

 

edit: kad je Flojd imao Mile rentA Bubrega, sto ne bi Aleksa imao rentA Dzina? 

 

 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, realno *w said:

Jbt grupno samoubistvo ovde, a uveren sam da je ovo sa Maikom samo kupovina vremena. Na kraju možda i dovedete neko ozbiljnije ime za recimo mesec dana, a ostavite Maika kao trećeg centra, što je više nego ozbiljna varijanta.

 

Jel ti to nas tešiš?🤣🤣🤣

 

Nema teoretske šanse da Majk bude treći centar,ostaje on do kraja drugi centar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...