Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

4 minutes ago, Predragdjape said:

Ma naravno da drustvene mreze nisu merodavne, niti se iko moze osloniti na njih. Ali, isto tako, se neke stvari ne pisu. 

 

To je danas i nazalost deo svakodnevnice.Pisu gluposi impulsivno, ne razmisljajuci o tome da su ipak javne licnosti i da snose odredjenu odgovornost.I nakon toga pogaze svoju rec bez problema.Koliko si puta  svedok takvih stvari danas, pogotovo u sferi profesionalnog sporta gde je vecina spremna na apsolutno sve zarad vise novca.Nikola Kalinic i Aleksandar Dragovic su retki primeri, dasak vetra u smradu ovog drustva.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako KK Crvena zvezda nema para, sto bi otvarali kesu za Lesora, tj odakle? Ocigledno da covek misli da vredi mnogo, pa je eto bez kluba nedelju dana pred pocetak sezone. Sto Monako kao novi Evroligas nije produzio saradnju, zar su ludi da se odreknu najboljeg centra Evrokupa?

Nama treba centar ko hleb nasusni, pogotovu sada kad smo osakaceni i na cetvorci, ali bolje ici na neki scenarijo Kvinsi Miler, nego Sofo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Gledaj hajlajce tek kad vidim potpis.

 

pa kako misliš da čovina skauting služba uopšte pronađe hajlajce ako ih vredni ljudi kao ti ne pohvale i daju neke key words?

stotine i stotine hajlajaca, da parafraziram kristijana

 

to je jedan veliki hajlajc, sastavljen od bezbroj hajlajaca na jednom mestu

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bode said:

 

To je danas i nazalost deo svakodnevnice.Pisu gluposi impulsivno, ne razmisljajuci o tome da su ipak javne licnosti i da snose odredjenu odgovornost.I nakon toga pogaze svoju rec bez problema.Koliko si puta  svedok takvih stvari danas, pogotovo u sferi profesionalnog sporta gde je vecina spremna na apsolutno sve zarad vise novca.Nikola Kalinic i Aleksandar Dragovic su retki primeri, dasak vetra u smradu ovog drustva.

 

Da se ne lazemo, Kalina je mlatio po tviteru ko s tudju patku po koprivama, no nije to bitno. Pisemo i mi svasta, pa smo zivi.

I da se ne lazemo, tog lesora smo terali govnjivom motkom,a sad balavimo za njim, a znamo da je covek dijabola.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Ne znaci da hoce, sto ih ne sprecava da pokusaju tako sto ce da mu dignu cenu, jer je sada u igri i otimanje igraca ljutom rivalu. 

Pa ako smo bezmozgovici, onda da kupimo posto-poto. 

4 minutes ago, zemljoradnik said:

 

Ništa od putovanja u GR. Procena kluba je da se ostane u BG i zaleče povredjeni igači.

Okle ovo?

Pozdravljam takvu odluku👌

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Kad kupujemo pečenicu uoči Božića, tako ti je to.:classic_smile:

Moguce da je to jer sam 1000% siguran da Kalina nije bio planiran u budzetu. Kako se pojavila prilika, nije se uopste stedelo(sto pozdravljam), ali logicno da smo sada u deficitu na poziciji 5.

Cak i Volters i Holins su bili najdostupniji u odnosu cena kvalitet za preostali novac. Siguran sam da se stedi za dobrog centra, sto je kocka, ali kako kaze Del Boj "ko ne reskira, ne moze da profitira"

Da se oporavimo do pocetka prvenstva, pa korak po korak, moze Radonja i sa 7 igraca, pokazao je to zimus.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, zemljoradnik said:

 

Ništa od putovanja u GR. Procena kluba je da se ostane u BG i zaleče povredjeni igači.

Muka mi dođe kad vidim da se deset dana pred sezonu mi bavimo liječenjem povrijeđenih igrača, kao da imamo 45 utakmica iza sebe u sezoni.

Kako nam je krenulo, bolje da se uigravamo sa pola tima i sa sve Cirbesom na centru. Dobro će nam doći.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zemljoradnik said:

 

Ništa od putovanja u GR. Procena kluba je da se ostane u BG i zaleče povredjeni igači.

Pametno. Previše igrača je povređeno i ne treba rizikovati nove povrede.

5 minutes ago, bodo said:

Znači širi se play-off Aba lige na 6 timova. Zanimljivo. Prvi drugi direktno u polufinale a ukrstaju se 3.  i 6. te 4. i 5.

Mene više od ovoga zanima to što su naveli da će se igrati po FIBA pravilima. Koliko se sećam prošle sezone je bilo razlika između pravila FIBA i Evrolige, ne znam kako je sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

Znači širi se play-off Aba lige na 6 timova. Zanimljivo. Prvi drugi direktno u polufinale a ukrstaju se 3.  i 6. te 4. i 5.

 

Nije mi samo jasan prelazak na FIBA pravila?Ne znam dal neko zna i koliko je to dobro za ligu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Storm said:

Ja sam iskreno mislio da ce Partizan da dovede neku bombu na 5. Kad ono… 😀

oni duzi period cekaju onog hatersteina, missim ovaj jos zvanicno nije otpao, posto i dalje samo trenira sa klipersima, al mozda se robiji zuri, a i sta im tesko da dovedu obojicu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

zar on nije ostojina pudlica?

takoe, ostojina pudlica je fegi a ostojin mali je njegov sin sto drzi pbg stranicu..

 

lm, misko se oglasio pre pola sata da je jovanovic presao u niznji, a cim nije dementovao za lesora, verovatno je to to...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Knipex said:

Pametno. Previše igrača je povređeno i ne treba rizikovati nove povrede.

Mene više od ovoga zanima to što su naveli da će se igrati po FIBA pravilima. Koliko se sećam prošle sezone je bilo razlika između pravila FIBA i Evrolige, ne znam kako je sada.

@drakon1 uskaci 🙂. Koje su bitne razlike?

3 minutes ago, n4l1m said:

otkazan put u grcku zbog onih silnih povreda..

Mudra odluka ako se pita mene. Hoće li naša Kobra biti spreman za start Aba-e ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...