Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, Predragdjape said:

Necemo nikog. Kuzmic i Mitrovic ce na 5, White kad se oporavi ispomagace na 5 dok ce Kalina na 4.

 

Uzasno uzasno tanko. Bukvalno samo Kalinic od kvalitetnih igraca, a White tek u decembru. Do tada ce biti dovidjenja evroligu, a u aba cemo biti na nekom 5-3 skoru ili slicno.

 

Ok, ako se nema novca, ok.

 

Ali te price da Lesor kosta ne znam ni ja koliko su za malu decu. Videli smo po pojacanjima Partizana da su oni manje vise sjebali novac na Puntera i Ledeya. Lesor ne kosta vise od 500k.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A sta su Avramovic, i onaj mali Izraelac - evroligaski igraci? Pritom Lesor je vec igrao EL i uveo je svoj tim u EL.

Ne razumem te podele na EL i EC igrace. Ima masa njih koji mogu da igraju i tamo i vamo samo sa razlicitom ulogom. Veci je problem Lesoru sto bi opet igrao u EC nego Partizanu... ali ko sto on rece - biznis je biznis. 

 

edit: Samo da dodam da ce ispasti mnogo glup ako potpise za njih. Ok dobice nesto vecu kintu... ali ako nakon dobrih igara u Monaku i osvajanja EC nije zabo neki bolji EL ugovor, od kud ideja da naredne sezone to pokusa iz kluba koji opet igra EC a ne EL?? 

 

 

Edited by mmajstor
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

Ako je Monako doveo zamenu, ne bi me zacudilo da je to Miskovo maslo da malo ubrza Covica da otvori kesu. 

Zasto bi Covic otvorio kesu ako Radonjic ne da poslednju rec? Uostalom, misljenja sam da, ako je Radonjic zeleo Lesora, kao konacnu i definitivnu startnu 5, vec bi ga doveli. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Zar Lesor nije vise puta na Instagramu napisao da ne bi presao u Partizan? Ako predje zaista kod njih..

 

E ako je pisao na Instagramu onda sigurno nece.Posto se tamo izrazavaju samo hrabri i dostojanstveni😂

Umesto da se okrenemo svom klubu i uzivamo u onom sto imamo i sto cemo tek dobiti kako sezona tece, mi kao navijaci pretvaramo ovu sezonu u konstantno merenje one stvari sa Partizanom.

U principu  to je i deo takvog rivalstva, ali na terenu u duhu onoga na cemu je tako nesto i zasnovano.Tacno je sve otislo u...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bode said:

 

E ako je pisao na Instagramu onda sigurno nece.Posto se tamo izrazavaju samo hrabri i dostojanstveni😂

Umesto da se okrenemo svom klubu i uzivamo u onom sto imamo i sto cemo tek dobiti kako sezona tece, mi kao navijaci pretvaramo ovu sezonu u konstantno merenje one stvari sa Partizanom.

U principu  to je i deo takvog rivalstva, ali na terenu u duhu onoga na cemu je tako nesto i zasnovano.Tacno je sve otislo u...

 

Ma naravno da drustvene mreze nisu merodavne, niti se iko moze osloniti na njih. Ali, isto tako, se neke stvari ne pisu. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Predragdjape said:

Zasto bi Covic otvorio kesu ako Radonjic ne da poslednju rec? Uostalom, misljenja sam da, ako je Radonjic zeleo Lesora, kao konacnu i definitivnu startnu 5, vec bi ga doveli. 

 

Njegova je pretposlednja rec. Poslednju daje Covic u zavisnosti dal ima ili nema para.

A s obzirom na informacije da je on maltene bio doveden a da je kao problem iskocila njegova plata - mozemo da zakljucimo da Radonja zeli da ga dovede. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...