Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

15 minutes ago, attolini said:

 

.

 

Verovatno, ali nije bez osnova...Mnogi misle da je twit upucen Monaku, samo zasto na engleskom, kada covek inace pise na francuskom uglavnom..

 

 

 

pa onda  ispade da se u prvoj recenici direktno podsmeva timu koji mu nudi velike pare i za koji ce igrati..

a druga recenica mu dodje kao opravdanje ciganima jelte, posao je posao..

bilo kako bilo, i ostojin mali potvrdio da su u pregovorima..

 

Edited by n4l1m
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

kao sto su mnogi ovde vec pisali - danasnja kosarka ne robuje vise strogo pozicijama, plej, centar, shmu, shmo

ofanzivni bolhendler, defanzivni bolhandler, point forvard, kosarkaski libero...embrace them all!

usro si ovim na kraju. embrejs dem ol!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Kooineeperk said:

 

A meni neces da odgovoris? 😄 OK.

Nisam imao vremena da ti konstruktivno odgovorim jer si se potrudio i izbacio statistiku. Cim nadjem malo vremena dobices odgovor od mene.

 

A ja cu postaviti jos jednom pitanje kog kvalitetnijeg centra u ovom trenutku sa svim finansijskim i ostalim problemima mozemo da dovedemo? Ko god misli da su Kuzmic i Cirbes bolji od Stimca trenutno...

Neka bude i da trolujem i da se sprdam ali ljudi...

 

 

Edited by Johnny Štulić
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Johnny Štulić said:

Nisam imao vremena da ti konstruktivno odgovorim jer si se potrudio i izbacio statistiku. Cim nadjem malo vremena dobices odgovor od mene.

 

A ja cu postaviti jos jednom pitanje kog kvalitetnijeg centra u ovom trenutku sa svim finansijskim i ostalim problemima mozemo da dovedemo? Ko god misli da su Kuzmic i Cirbes bolji od Stimca trenutno...

Neka bude i da trolujem i da se sprdam ali ljudi...

 

 

Dzast dont...dosta je🙏

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Francuski centar Matijas Lesor potpisaće ugovor sa crno-belima!

 

Partizan je doveo još jedno mega pojačanje za novu sezonu.

 

 

Zanimljivo kako Kurir u dve uzastopne recenice futur pretvori ne samo u prezent nego i u proslo vreme. 

 

Thumb up sto rece ovaj u klipu. 

 

A ako im stvarno dodje lici na Lesora da i pored igranja godinu dana u Beogradu i dalje nije skontao da - biznis nije samo biznis. Ceka ga otreznjenje u grotlu pionira. Sta bilo? 

 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, n4l1m said:

pa to je bilo logicno, dok i ostojin mali nije pre 20 minuta napisao da ste u kontaktu sa njim...

 

.

 

Mozda mu engleski nije na 100% )...To sto je Ostojin mali napisao znaci ili da je vec potpisan, ili da uopste nemaju nameru da ga potpisu..

 

Boli me paja za Lesora, malo je gorak ukus da posle Nnoka kome smo davali vise od Baskonije , ode, ...a za Lesora nemamo dovoljno...Kapiram ja da se i kockas, i da trazis najbolji odnos cena-kvalitet...

Ali ako ti je to poslednji igrac za roster, koji si sklopio s idejom i razumom, onda poslednjeg igraca zavrsis po potrebama, cifra koju mozes da izgubis, sigorno je manja nego kockanje s celom sezonom...

 

.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

I Eurohoops piše da pregovara sa bogatašima iz komšiluka. Mada ne verujem da su zainteresovani, previše je jeftin i EC kalibar za njih. 😉

Pa njima i treba za EC i ABA, ne igraju oni EL. 

Pretplaćuju igrače ali uz centra(Lesor?) i možda još jednog beka biće to fin tim. 

A ako zafali može se u decembru, januaru dovesti gde zatreba

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako Lessort ide u KKP, onda je to to što se tiče tržišta i Evropi i preostaje nam katovanje u NBA. 

 

Ostali su Monro, Štimac i Black, ni jednog ne možemo da priuštimo.

 

Ne poznajem nešto tržište katovanih u Americi, onaj Francuz mi se čini kao ok riješenje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...