Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

10 hours ago, Knipex said:

Eno imate na temi kk Partizan screen shot sa instagram storija Petruševa.

 

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/1439-kk-partizan-2021/&do=findComment&comment=526121

 

Suzbijanje euforije na ovoj temi je zabranjeno.

 

15 dana

 

i 6 meseci uslovno

 

8 minutes ago, Helmet said:

Meni se cini da je ovo slovenacki emoji2.png? Da nije Jaka?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Nije slovenački

 

 

@Kankkunen

 

Scott Machado? Pošto si pisao več o nekoliko igrača i AUS, cenim da pratiš ligu. Šta su njegove mane? Verovatno ih ima podosta, s obzirom da je u evropi igrao u opskurnim klubovima, a sad je down under. Meni lično se mnogo dopada njegova igra. Pravi pass first umetnik. Možda nekonstantan šuter, s obzirom da mu izbačaj nije baš najlepši za beka?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Obi-Wan said:

Iskreno se nadam da to nije Luka Mitrovic

 

Kako glasi prevod, izgleda da je Radonja pojeo sve tanjure pasulja, tako da je verovatno Luka Mitrovic. 

 

Jel zasluzio on igrama i formom da bude u Zvezdi? Ja nisam primetio. Ne znam cak ni kako je zavrsio u Buducnosti. 

 

edit: a mozda se Kum odnosio samo na autora teme i otvaranje iste. Nije bilo ni dobro jutro ni dobro vece. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Verovatnoca da je neki drugi je otprilike mizerna.

 

Pa ako pored Ivanovica, Cobsa, Reeda dovedemo Luku sa 2.7 ppg svaka nam cast. Ako nista odmah bismo znali kakve su ambicije, sto bi rekle kolege iz komsiluka. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svi ovi timovi sto pravite su u najboljem slucaju za neko 15mesto. Prvo i osnovno treba videti koliki nam je...budzet, koji su nam ciljevi, kratkorocni ili dugorocni.  Ako su kratkorocni onda na ovaj tim dodati cetiri bas kvalitetna stranca i ova domaca podloga pa sta nam Bog da. Znaci stranci koji ce dominirati i u EL.Licno mislim da Volden nije dovoljno dobar da bude prvi plej, ali ni prvi bek jer davi loptu na jedinici, a na dvojci nije neki suter koji ce ici kroz blokove,mahom su to neki step back sutevi, teske pozicije itd.. Ako cemo dugorocno,onda se nekim treba zahvaliti i podmladiti tim, stavise dovesti onog Argentinca iz Borca mesto Uskokovica..mozdaprobati dati Jovicu neku minutazu, raditi sa Pecarskim itd..ovo mi je manje verovatno jer mislim da Covic sa ovim rosterima se vise umiljava Djordiju nego navijacima KKCZ i verujem da cemo tesko napraviti neki bitan pomak u EL jer cemo verovatno opet menjati sve strance. Nije poenta samo potpisati duge ugovore sa domacim igracima jer vecinu nece niko....mislim ko bi mogao da nam bude otet od ovih igraca u rosteru...znaci treba pokusati naci kvalitetne strance i dati im bar dvogodisnji ugovor i onda kroz neki kontinuitet probati doci do borbe za F8...MI SMO U OVE DVE SEZONE IMALI BAR 20 STRANACA..

 

Puno poverenje imam u Radonjica, ima gomila dobrih PG koji za sad nisu EL nivo i pre bih rizikovao sa njima,nego sa nekim starim krsevima. Negde ocekujem dobar skauting i zanimljive igrace, ali se bojim da od toga nece biti nista. Plus sto nikad nisam razumeo onu...nama je ABA bitnija,jer ako stvoris tim kojice da vija F8, ABA ligu cemo pregaziti..

 

Malo stisnuti Covica da nadje pare za dobar roster, a ne da nas ubedjuje kako imamo najmanje para i jos se hvali time..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

@Kankkunen

 

Scott Machado? Pošto si pisao več o nekoliko igrača i AUS, cenim da pratiš ligu. Šta su njegove mane? Verovatno ih ima podosta, s obzirom da je u evropi igrao u opskurnim klubovima, a sad je down under. Meni lično se mnogo dopada njegova igra. Pravi pass first umetnik. Možda nekonstantan šuter, s obzirom da mu izbačaj nije baš najlepši za beka?

To je to otprilike što si napisao, @Princeton ga zna u dušu, pa može nešto više o njemu. Ima tamo jako zanimljivih igrača koji bi mogli bez problema na EL nivo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Josh će u NBA, al kad bi Laki video kako igra odbranu, šlogiro bi se istog sekunda ... :lol_2:  daleko bilo, pu, pu ...

Veću defanzivnu lenčugu u životo nisam video. Po igri podseća na Tea, isti pokreti ... kao da ga je on pravio. :classic_biggrin:

Veliki potencijal, al mora mnooogo da radi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo da se ponovim i ovde, posto nisam video odmah temu, trenutno nema ništa od Jovica, niti ga mi ozbiljno jurimo, niti je on nešto trenutno zainteresovan.
Odbio je već ponudu Panatanaikosa

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...