Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

32 minutes ago, thelosttribe said:

Mislio sam da su Pojtresa produžili. Ja bih njega napao bez razmišljanja, sećam ga se sa koledža gde je bio ozbiljna faca.  U EL sam pogledao par utakmica Zenita, šta znam, not good not bad.

Edit: Produžili ga 16. juna.

 

I jesu ga produzili, on je igrac Zenita i u sezoni 21/22.

 

https://www.eurohoops.net/en/euroleague/1218850/zenit-signs-alex-poythress-to-contract-extension/

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haggard said:

zasto izmisljati toplu vodu i rupu na saksiji kad imamo noka. jos nigde nije potpisao, to znaci da bas i nije neka pomama za njim, sto znaci da nam je platezno dostupan.

ne pratiš...probali smo i ne pasuje Radonji uz preiskusnog Kuza i namazanog Luku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ono je bilo sarkasticno s obzirom na pominjanje nezasluzenih plata. Covek inace jeste zajebao tu stvar oko SO nije to nikakva mudrolija. 
 
Nego da li se zna ko ce biti potencijalni kandidati za izbore? 
U trenutku dovođenja je SO bio top 3 izbor svima, odličan potpis i stvarno nije imalo ništa da se prigovori, naprotiv.
Sad što je ispalo loše jbg dešava se.. SO je imao šansu takođe da iskorači na veliku scenu u EL, pokupi neki važan trofej..
Pogubio je sve konce čovek, od rezultata, atmosfere, lutanja sa pojačanjima i koncepcijom, uz apsolutnu slobodu u odlučivanju.. Jednostavno je moralo da se reaguje i na kraju krajeva se ispostavilo kao pravi potez i zadnji voz.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pa lose se reagovalo... nije postignut sporazumni raskid dok je javnost obmanuta da jeste. 
Pa dobro se reagovalo jer smo osvojili triplu krunu i igramo EL i ove godine, dok je tako zažmuriću na obmanjivanje i neka košta šta košta.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Milos 3.14 said:

Zna li neko šta se dešava sa Musom, nekako je baš krenuo naglo na dole

I Nakić isto izgleda nije ono što je bila priča

 

Coveku trebaju minuti, da igra, to ne moze u prvaku Evrope da dobije. A kamoli u NBA. 

Otisao je u novog prvoligasa ACB lige gde ce sigurno biti prva opcija i moci da se pokaze (aka nabije statistiku). 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Coveku trebaju minuti, da igra, to ne moze u prvaku Evrope da dobije. A kamoli u NBA. 

Otisao je u novog prvoligasa ACB lige gde ce sigurno biti prva opcija i moci da se pokaze (aka nabije statistiku). 

Znam, ali uporedi njega i Hezonju , što ne ode u neku EC ekipu bilo gde, možda grešim možda je taj novi prvoligaš lepa sporcka priča, ali...

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Devil In My Pants said:

Koje pare je Covic uzeo za fmp (sebe)...ovo je strasno. I onda se pitamo gde je Pangos..Sina smo mu platili toliko da se odmah penzionisao. 

 

Valjda ce neko predloziti Sedlaceka..

Koliko kapiram, ovo je "Tegijeva cifra". Ali bez obzira, mnogi ovde, i ja sam cesto, zaboravljaju ko je i sta je Covic. Hvala njemu za sve, ali sto se mene tice, da sada dodje bata Andrej licno na njegovo mesto, meni bi bilo isto.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milos 3.14 said:

Znam, ali uporedi njega i Hezonju , što ne ode u neku EC ekipu bilo gde, možda grešim možda je taj novi prvoligaš lepa sporcka priča, ali...

Pa za 3-4 godine i Musa moze da bude na nivou sadasnjeg Hezonje (doduse sa mnogo manje NBA minuta). Taman razigra se u nizerazrednom timu i polako dodje opet do nekog Efesa ali sa mnogo vecom ulogom ovaj put. 

 

Hezonja svakako bio veci talenat u Musinim godinama. 

Link to comment
Share on other sites

Musa je reputaciju izgradio najviše preko onog kadetskog prvenstva sa BIH. Imao je on dosta slobode u Cedeviti, ali je klimava bila ta njegova igra. Odlazak u NBA iz Cedevite je bilo preskakanje stepenica. Bolje bi mu bilo da je ostao još koju sezonu u Evropi.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Koje pare je Covic uzeo za fmp (sebe)...ovo je strasno. I onda se pitamo gde je Pangos..Sina smo mu platili toliko da se odmah penzionisao. 

 

Valjda ce neko predloziti Sedlaceka..

Gde imaju ti podaci?

Link to comment
Share on other sites

Luku Mitrovića sam video večeras na rođendanu Dogma brewery, dobro cepa ove nove neipe. Bio i dobri dečko Dangubić. Kalina opravdano odsutan iako je on redovan na ovakvim manifestacijama, valjda je na moru u Hrvatskoj. Zvezda večeri ipak Slavko Vraneš, koliki je to čovek sunce ti jebem.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Obi-Wan said:

Monro aka Speedy, Kuzmić aka Munjoslav i Luka aka 2 čađava meniskusa...nemojte ljudi da me terate na harakiri

 

Ovo bi super da smo u 2000g, ali ovo danas što se igra nikako ne odgovara ovako sporoj i neatletičnoj centarskoj liniji.

 

Pa kad nemamo love kao komsije da spojimo Noka i Monroa u 12 😁

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Zna li neko šta se dešava sa Musom, nekako je baš krenuo naglo na dole

I Nakić isto izgleda nije ono što je bila priča

 

Ništa neočekivano, uspeh je izuzetak nije pravilo. Problem jeste što si verovao svaku reč Kurira ili Telegrafa gde su obojica najavljeni kao biseri ranga Dončića 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MikiMilane said:

 

Ništa neočekivano, uspeh je izuzetak nije pravilo. Problem jeste što si verovao svaku reč Kurira ili Telegrafa gde su obojica najavljeni kao biseri ranga Dončića 

Nema sta da veruje tim novinama, Musa je bio top talenat bez obzira na ono prvenstvo. Neko prodje bolje, neko gore i to je to. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...