Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Svaka vam cast odakle crpite toliku negativnu energiju za guslanjem jedne te iste price o Sasi vec mjesecima... Jbt da mi je ne znam sta uradio u privatnom zivotu pa bih zaboravio do sad. 

 

Sto je najjace nikakva kataklizma se nije desila, uzeli smo sve trofeje a u EL nam je po budzetu mjesto taman gdje smo bili. Jasno da je selekcija bila grozna ali da se na tome gaji tolika mrznja ne mogu shvatiti.

 

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sector said:

. Jasno da je selekcija bila grozna ali da se na tome gaji tolika mrznja ne mogu shvatiti.

 

slatki mali naivni sektore. da je oprostio novac koji je nezasluženo dobio ugovorom, on bi pokazao svoju veličinu i materijalno se pokajao a samim tim dokazao koliki je cigan.

 

ono što je važno, je da su ta tri meseca pakla iza nas i da smo ušli u period oporavka od ćelave kataklizme i da bi do 2023 mogli da konačno stanemo na zdrave noge i nastavimo sa uspesima u evropi, koji su u tom sušnom, tromesečnom periodu izostali.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Cesto ljudi ne znaju za sivo, vec samo crno ili belo. I ja sam bio za njegovo otpustanje, tu mi se misljenje nije promenilo i mislim da je napravljen dobar, a posto je doveden Radonjic i odlican potez, u poslednjem casu po zavrsenu sezonu. 
Ali pricati da je covek neznalica, da je prevara i da je najgori trener u istoriji Zvezde je debelo preterivanje. 
Kao sto je Guru napisao covek ima svojih mana, pre svega kao osoba i mozda su se bas te neke ljudske mane za vreme rada u Zvezdi prelile na kosarku i uticale da se sve zavrsi kako jeste, lose i ruzno kao sto niko nije ocekivao. 

Tacno je i to da je njegova era u Zvezdi jedan od losijih perioda iz ugla obavljanja trenerskog posla u samom klubu ali to nikako ne moze da se izjednaci sa time da je najgori trener koji je radio u KKCZ. Prosto ni uslovi, ni prilike, ni ocekivanja, zelje i pritisak, nisu bili isti. 

U svakom slucaju to je zavrsena prica, sa sportske i rezultatske strane Zvezda je dobro izasla iz nje, sa neke druge strane, finansijske i relacione, nije ispalo kako treba, a tu stap ima dva kraja. Ako su Sasa Obradovic i uprava odnosno odredjeni ljudi koji trenutno vode Zvezdu ispali nekorektni, svako sa svoje strane i na svoj nacin, barem mi navijaci mozemo do ostanemo dostojanstveni i uzdrzimo se uvreda, te raznih ruznih kvalifikacija. 

  • Like 19
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Takav recnik i kulturu ophodjenja prema igracima i trenerima(ukljucujuci i samog Radonjica) na kosarkaski deo foruma su doneli simpatizeri onog seljackog sporta koji su u periodu p.r.e.(pre radonjiceve ere) o kosarci znali samo da je cilj ubaciti loptu kroz onaj metalni obruc. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Skroman je trener Obradović. Nije on ni u inostranstvu napravio ništa posebno dobro. Zvezdu je vodio katastrofalno. Napravio lošu selekciju igrača, probao posle da se vadi sa nekim ofucanim igračima. Pedagoški je imao jako loš pristup, tretirao je igrače vrlo loše. Malo se može šta dobro reći za njega.

 

Jedan stari trener u NFL je reko, "Razlog zbog kojeg si doveden kao trener, je isti onaj razlog zbog kojeg češ biti i otpušten na kraju" 😄

 

U prevodu, sve se na kraju svodi na rezultat. SO ima dosta oštar pristup do igrača. U situacijama gde ekipa izgleda očajno na terenu, taj oštar pristup se naziva "maltretiranjem". A da smo neki slučajem zaredali pobede, isti taj oštar pristup bi bio "čvrsta trenerska ruka i autoritet, bez kojeg naši igrači nemogu da funkcionišu".

 

Što reče Ridji gore, fali nam malo sive na ovom forumu dosta puta.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Jedan stari trener u NFL je reko, "Razlog zbog kojeg si doveden kao trener, je isti onaj razlog zbog kojeg češ biti i otpušten na kraju" 😄

 

U prevodu, sve se na kraju svodi na rezultat. SO ima dosta oštar pristup do igrača. U situacijama gde ekipa izgleda očajno na terenu, taj oštar pristup se naziva "maltretiranjem". A da smo neki slučajem zaredali pobede, isti taj oštar pristup bi bio "čvrsta trenerska ruka i autoritet, bez kojeg naši igrači nemogu da funkcionišu".

 

Što reče Ridji gore, fali nam malo sive na ovom forumu dosta puta.

 

Gle, oštar pristup je recimo ono što gaji Purple Obradović. On jebe majku svima redom, bez obzira kako se ko zove, je li zvezda, crn ili beo.

 

Dok je ovaj naš jebavao materu isključivo domaćim igračima, pa čak i tu je znao gde je tvrdo i gde ne sme da se iskaže.

 

Dakle, u praksi imaš grupu igrača na koju se izdireš i jebavaš sve mrtvo i živo, grupu gde paziš šta pričaš i grupu gde tapšeš po dupetu i ne smeš mrko da ih pogledaš, to je direktan put u propast iz koje nema povratka jer si nepovratno razjebao svaki spoj timske hemije i zajedništva.

 

To se ne radi, to ne funkcioniše i valjda je imenovani iz tog debakla koji je zamesio nešto naučio.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Svaka vam cast odakle crpite toliku negativnu energiju za guslanjem jedne te iste price o Sasi vec mjesecima... Jbt da mi je ne znam sta uradio u privatnom zivotu pa bih zaboravio do sad. 

 

Sto je najjace nikakva kataklizma se nije desila, uzeli smo sve trofeje a u EL nam je po budzetu mjesto taman gdje smo bili. Jasno da je selekcija bila grozna ali da se na tome gaji tolika mrznja ne mogu shvatiti.

 

 

U čemu je problem dotični je još na platnom spisku Zvezde. Dakle sasvim je očekivano da e priča o njemu. E sad da li je mržnja nasmejati se ili se iznervirati zato što čovek koji prima platu i uzima bonuse za kup u kojem ni jednu utakmicu nije vodio je diskutabilno. Ja mislim da nije mržnja, ali demokratija je pa svako ima pravo na svoje mišljenje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki21 said:

 

Gle, oštar pristup je recimo ono što gaji Purple Obradović. On jebe majku svima redom, bez obzira kako se ko zove, je li zvezda, crn ili beo.

 

Dok je ovaj naš jebavao materu isključivo domaćim igračima, pa čak i tu je znao gde je tvrdo i gde ne sme da se iskaže.

 

Dakle, u praksi imaš grupu igrača na koju se izdireš i jebavaš sve mrtvo i živo, grupu gde paziš šta pričaš i grupu gde tapšeš po dupetu i ne smeš mrko da ih pogledaš, to je direktan put u propast iz koje nema povratka jer si nepovratno razjebao svaki spoj timske hemije i zajedništva.

 

To se ne radi, to ne funkcioniše i valjda je imenovani iz tog debakla koji je zamesio nešto naučio.

 

 

Ma jasno je meni sve. Pa ja sam ovo pisao pre nego što je on došao. Da ne mirišem taj njegov način i da on nema ime da bi mu to prolazilo kod svih igrača, naročito iskusnijih i stranaca. A čim je tako, dolazi do pucanja pre ili kasnije, što mu se je i dešavalo u nekim ekipama.

 

Moj post je bio u fazonu šbb kbb. Da smo mi bili u seriji pobeda, tad je sve ok. Kao što sma rekao, to njegovo izderavanje nebi bilo maltretiranje, nego prekopotrebna čvrsta ruka i autoritet. A to što je selektivan u primenjivanju iste, bi bila pedagoška vrlina, jer ume da proceni na koga se treba izderati, a koga treba tapšati po dupetu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da bi i Covic mogao biti taj koji treba da oprosti pare od svoje plate zbog katastrofalnog poteza kojim je potpisao trenera na 3 godine a onda ga otpustio posle 3 meseca, bez sporazumnog raskida iako ga je tako predstavio u medijima. Tim potezom je klub uvalio u finansijski problem, pa ako je necija plata nezasluzena to je onda njegova. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mmajstor said:

Ja mislim da bi i Covic mogao biti taj koji treba da oprosti pare od svoje plate zbog katastrofalnog poteza kojim je potpisao trenera na 3 godine a onda ga otpustio posle 3 meseca, bez sporazumnog raskida iako ga je tako predstavio u medijima. Tim potezom je klub uvalio u finansijski problem, pa ako je necija plata nezasluzena to je onda njegova. 

Koje plate?

 

Covek nema zaposlenje u KKCZ .

 

Da li onda ima udela i u nagradama za sve trofeje, Da li onda treba odbiti od plate i od ugovora od svakog igraca koji nije zadovoljio ukuse stroge forumaske populacije.

 

Nego da vidimo da udomimo tvoja dva omiljena trenera, ovog naseg nadamo se uskoro kako bi "zaradili" u sledecoj sezoni. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Koje plate?

 

Covek nema zaposlenje u KKCZ .

 

Da li onda ima udela i u nagradama za sve trofeje, Da li onda treba odbiti od plate i od ugovora od svakog igraca koji nije zadovoljio ukuse stroge forumaske populacije.

 

Nego da vidimo da udomimo tvoja dva omiljena trenera, ovog naseg nadamo se uskoro kako bi "zaradili" u sledecoj sezoni. 

 

Ono je bilo sarkasticno s obzirom na pominjanje nezasluzenih plata. Covek inace jeste zajebao tu stvar oko SO nije to nikakva mudrolija. 

 

Nego da li se zna ko ce biti potencijalni kandidati za izbore? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Ono je bilo sarkasticno s obzirom na pominjanje nezasluzenih plata. Covek inace jeste zajebao tu stvar oko SO nije to nikakva mudrolija. 

 

Nego da li se zna ko ce biti potencijalni kandidati za izbore? 

Da, nego ovo danas sa KRIKOM i izjavom malo jednog kandidata mozda izbacuje iz kandidature.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Wingwalker said:

Majkl Erik i Pojtres su FA...ovo ostalo je sa skupu etiketu ili preteško...ili obaška.

Mislio sam da su Pojtresa produžili. Ja bih njega napao bez razmišljanja, sećam ga se sa koledža gde je bio ozbiljna faca.  U EL sam pogledao par utakmica Zenita, šta znam, not good not bad.

Edit: Produžili ga 16. juna.

Edited by thelosttribe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...