Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

45 minutes ago, Chaos Is Me said:

Monroe ima dosta spore noge, baš je centar starog kova. Meni smeta kod takvog tipa igrača što moraš stalno da igraš akcije za njih da bi bili korisni. U odbrani ga bilo šta osim skupljanja skokova ne zanima previše a i kad bi hteo - vraćamo se na spore noge.

 

Međutim, ako Kuzmić ostaje kao back up, a izgleda da ostaje, treba nam centar drugačijeg profila od njega i tu se Monroe uklapa. Uklapa se doduše i jedan svetlijeg pigmenta koji nas je već čašćavao prisustvom al mislim da je i samom Radonjiću muka od pomisli na tu opciju. Mislim da će se tražiti centar koji je solidan u oba smera a ni u jednom specijalan - neka upgrade verzija prajm Zirbesa.

Petrusev🤔

Idemo Niiiiiiissss

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Deluje mi neverovatno da Noko nije Radonjin tip, meni deluje doslovno nacrtan...

 

1 hour ago, Hugo Punch said:

Ovo sam malopre procitao na RSB, da ga Radonja ne zeli previse. I meni deluje cudno, covek je atleta, dobar defanzivac...ne znam.

 

 

Mislim tj barem meni nije i neverovatno i cudno, Noko nema bast post igru tj

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

znajuci radonju, trazice se centar teskas koji ima neku post igru

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Kakva je dijagnoza ove poslednje Jovićeve povrede? Koliko će odsustvovati?

Od pocetka avgusta ce biti spreman za lagane trening od sredine avgusta full moze da trenira

28 minutes ago, Richie Incognito said:

A zar ne bi trebalo da stigne neko ko je prošle sezone igrao u Srbiji? Da je Jović u pitanju zar ne bi pisalo Dobar dan na ruskom?

Jovic prosle sezone nije ni ni igrao nigde,par meceva za Himki i to je to tako da je slob9dan igrac bio od sredine sezone skoro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav iz Smedereva braci ciganima, kao i ovim drugima.

Dugo vas citam, pa rekoh da se i ja ubacim ponekad.

 

Dobrodoslica Nikoli Kalinicu na prvom mestu (nadam se i Jovicu). Fenomenalan potpis, neocekivan potpuno.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, BojanaCZV said:

Uh, ako se pogode 2 i 5, i ova ekipa bude zdrava Boze zdravlja, moci cemo mnogo toga u EL, bez sumnje.

I jos ako puste navijace u pionir... Mislim da bi svaka utakmica bila prepuna navijaca. 

Edited by Predragdjape
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Radonjic je u fazonu da Noko nije njegov cup of tea, tako da nije do para ili bilo cega, vec .

 

Za Jovica sam cuo preksinoc, kad i za Kalinica. Kao i da jurimo nekog beka, naravno ime sam zaboravio, ali igrao je u NBA i ove sezone, bio visok pik pre par godina, al nije se nesto snasao tamo. 

 

3 hours ago, Laki21 said:

Deluje mi neverovatno da Noko nije Radonjin tip, meni deluje doslovno nacrtan...

 

Po meni nije toliko iznenađenje. Kad je Radonja došao sam pisao da to nije njegov tip centra, posebno zbog jako limitiranog repertuara na niskom postu. Ali svejedno sam mislio da bi ga hteo zadržati, s obzirom da je več upoznat sa sistemom, a i saradnja do sad je bila dobra.

Kakogod, ja sam više puta rekao da se za produkciju centarske linije kod ovog trenerskog štaba ne sikiram. Ako dodje neko sa večim plafonom, ispašće to na kraju još bolje nego sa Nnokom.

 

 

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ako je došao Jović, onda nam nedostaju samo startna dvojka i startni centar i pali se makina.

 

Jović - Ivanović - (Uskoković)

X - Dobrić - Lazić

Kalinić - Davidovac - Lazarević

White - Mitrović - (Simonović)

X - Kuzmić

 

Chaose, pažljivo sa Dobrić/Lazić na dvojci. Neki umeju baš da se iznerviraju kad to pročitaju. Čak je bilo i (siguran sam šaljivih) poziva da se banuju forumaši, koji njih dvojicu pišu pod SG u roster projekcijama 😄

 

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Monroe ima dosta spore noge, baš je centar starog kova. Meni smeta kod takvog tipa igrača što moraš stalno da igraš akcije za njih da bi bili korisni. U odbrani ga bilo šta osim skupljanja skokova ne zanima previše a i kad bi hteo - vraćamo se na spore noge.

 

Međutim, ako Kuzmić ostaje kao back up, a izgleda da ostaje, treba nam centar drugačijeg profila od njega i tu se Monroe uklapa. Uklapa se doduše i jedan svetlijeg pigmenta koji nas je već čašćavao prisustvom al mislim da je i samom Radonjiću muka od pomisli na tu opciju. Mislim da će se tražiti centar koji je solidan u oba smera a ni u jednom specijalan - neka upgrade verzija prajm Zirbesa.

 

Jeste, tako se čini, jer retko koji centar u današnje doba raspolaže sa takvim repertuarom na niskom postu. Mada nisam skroz siguran da se mora igrati za njega, da bi bio koristan. Barem ne po onome što sam video kod njega u Bayernu. Mislim da nije klasičan potrošač lopti, nego se radi o inteligentnom igraču, koji ume da odigra i za saigrače. Dobrim postavljanjem, kickout pasovima, high-low kombinacijama sa krilima i krilnim centrima... Da je najčvršči centar, to se slažem da nikako nije. Ali nisam video ni neke klasične kurcobolje. A i okruženje dosta puta pomogne igraču da pronađe malo tog fajtera u sebi. Pun pionir, Laza sa gumom ko bokser, Dobrić i Kalina u reklamama, i tako to. A i sarađivao je več sa Raodnjom, tako da zna šta se očekuje. A i Radonja sad još bolje zna dal on to može da pruži ili ne. Tako da ako za Monroa pokazujemo interes, i ako do saradnje dodje, siguran sam da če biti izuzetno uspešna.

 

Ako ne on, mislim da centar sličnog profila, ako uspemo da pronađemo nešto slično. Radonja voli to da u napadu 5 na 5 može da igra kroz low post u dosta visokom procentu. Monroe (ili Dubljević recimo) su prototipi igrača koji ti to omogućavaju.

 

2 hours ago, Guru said:

Samo ako možemo nekako da izbegnemo Monroa, imam alergijsku reakciju na takve centre.

 

Nemože

 

😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

Da te malo nerviram ... :classic_biggrin:

Gledao sam ovu utakmicu, i tu sam prelomio ... :lol_2:

 

 

profi je deljao milutinova, kao iskusni drvodelja. plus ona asistencija na 40&nekoj sekundi nije za bacanje

edit plus fino trči kontre

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonja voli da ima bar jednog centra koji ume da iskreira sam za sebe na postu. Često počinje utakmice tim napadom.

Mi sad imamo Kalinu i Dedu koji umeju da se spuste dole, ali ako Kuz ostaje zbog cene jasno je da bi Radonja voleo drugačiji tip igrača.

Isto tako je jasno da bi Radonja voleo da mu centarski tandem bude Noko ( umesto Kuzmića) i neko ko ume da zida, ali nismo pijani milioneri

Link to comment
Share on other sites

Jovic, moze, neka ga zdravlje posluzi, protiv takvog size-a, odbrane i plejmejkinga zaista ne mogu da imam nista protiv, to je ipak nas Jovke, ali da me brine bolnicki karton, brine me...

Gudura, ma daj bre ljudi, otisao bih do birtije u kraju, legao pod bure i otvorio slavinu....moj omiljeni mudonja iz vremena najbolje Zvezde, old school dvojka mekane ruke, koja sve ume i moze, posle Zvezde je malo stagnirao, ali kakav je to potencijal ljudi moji, prodao bi ga Radonja ponovo  ovaj put za 2 miliona...ma daj bre ne lozite me, odlepicu...😀

Monroe umesto Nnoka? Moze.Ni jedan ni drugi se ne bi zadrzali duze od sezone, cak mislim da bi Monroe bio bolji fit na ovu ekipu koju slazemo...radi se o retko talentovanom napadacu na centarskoj poziciji. Mogao je da ima vrh karijeru u NBA (koja ni ovako nije za baciti), da je bio makar pristojan u odbrani, ali j.bga retko ko ima sve. Starinska petica, sa sirokim repertoarom na niskom postu, a s obirom da ce nam ekipa biti ratnicka, i da bi mu parnjak bio drveni Kuz, koji i ovakav i dalje prestavlja ozbiljnog odbrambenog centra, i spravljaca blokova visoke klase,  mozda malo umetnosti na niskom postu ne bi lose doslo. Radonja ga zna dobro, uostalom.

Pefi? Ne hvala...mozda Pefi od pre 3,4 sezone, kada mu nismo bili zanimljivi, ovaj danasnji nije zanimljiv nama, dovoljan je jedan, mladji i ipak talentovaniji Jovic😎

Edited by Gudura
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...