Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, quentin said:

Meni je baš izgledalo da su Radonja i Noko kliknuli. Mislim da je RSB priča izlazna strategija, jer očito nisu mogli da ga zadrže.

 

U jednom trenutku su pisali i kako Dobrić ima "brojne nedostatke", kad je valjda postojala opasnost da zapali.

Kiselo grožđe ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

ja sam na džeroma pomislio

 

Ujedno i jedini sa liste koga bih voleo da vidim. Meni je jos od koledza delovao kao undersized za NBA, ali da bi bio vrhunski za Evropu. Ove ostale bas ne mirisem, redom igraci upitnog IQ-a.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako je došao Jović, onda nam nedostaju samo startna dvojka i startni centar i pali se makina.

 

Jović - Ivanović - (Uskoković)

X - Dobrić - Lazić

Kalinić - Davidovac - Lazarević

White - Mitrović - (Simonović)

X - Kuzmić

 

Ako se pogode dva X igraca, sa Radonjom na klupi, ovo potencijalno deluje kao neka Zalgiris prica iz prethodnih sezona. Dobra domaca osnova, ratnicka ekipa, uz 2,3 kvalitetna stranca + odlicno vodjena sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

Just now, The Seventh Seal said:

 

Ako se pogode dva X igraca, sa Radonjom na klupi, ovo potencijalno deluje kao neka Zalgiris prica iz prethodnih sezona. Dobra domaca osnova, ratnicka ekipa, uz 2,3 kvalitetna stranca + odlicno vodjena sa klupe.

Baš ovo i ja razmišljam. Mislim da će X igrači morati da budu neki sa "dosta poena u rukama". Znači nikakve polovne kombinacije, nego igrači koji imaju visok plafon. Ovaj "radnički" deo ekipe je sastavljen vrhunski, sad malo umetnici.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako je došao Jović, onda nam nedostaju samo startna dvojka i startni centar i pali se makina.

 

Jović - Ivanović - (Uskoković)

X - Dobrić - Lazić

Kalinić - Davidovac - Lazarević

White - Mitrović - (Simonović)

X - Kuzmić

Kakav sad Simonović? Napio sam se u grad kad sam čuo da je otišao u penziju.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Baš ovo i ja razmišljam. Mislim da će X igrači morati da budu neki sa "dosta poena u rukama". Znači nikakve polovne kombinacije, nego igrači koji imaju visok plafon. Ovaj "radnički" deo ekipe je sastavljen vrhunski, sad malo umetnici.

 

 

kkcz-038.png

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Zaboravio sam na to. Ne znam, meni Monroe nije toliko dominantan u EL. Jeste dobar napadač, ali ne igra odbranu.

 

bolji od bobija u tom smislu

 

edit mada sad gledam, igrao je jako malo i tekmi i minuta prošle sezone u el

moraću više da pratim euroleague

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...