Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

27 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne radi se uopste o tome

ako nemas 800k...ili bar 600 onda ne razmatras monroa

vec potpises lesora ili nekog jos jeftinijeg za to sto imas

a ne podgrevas les maika cirbesa zato sto 4 meseca ne mozes da se odlucis

 

inace, od istih tih izvora koji su pominjali cifru za monroa, stize i info da pare nisu problem, ima para za centra, samo radonji niko ne odgovara u tom odnosu cena-kvalitet-vec radio sa njim...sem cirbesa ocigledno

sa istog izvora je bila i prica za noka - radonja hoce bolje za manje para

 

To sektasi sa rsba verovatno pričaju? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Uz pomoc BATe jer od Bate nema nista 😉

 

Ne placas mu svih 800k odjednom, a niti imas 400k u kasi sada.

Dovedes, platis prvu platu, druga kasni, treca se preskoci i tako... srpska posla. 😄  

 

 

To jeste jedan od načina. Ali meni se osladilo ovih zadnjih par godina kad Neša Ilić nije morao da vrača igrače sa aerodroma, pa nebi da se vračamo na tu staru praksu.

 

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

ne radi se uopste o tome

ako nemas 800k...ili bar 600 onda ne razmatras monroa

vec potpises lesora ili nekog jos jeftinijeg za to sto imas

a ne podgrevas les maika cirbesa zato sto 4 meseca ne mozes da se odlucis

 

inace, od istih tih izvora koji su pominjali cifru za monroa, stize i info da pare nisu problem, ima para za centra, samo radonji niko ne odgovara u tom odnosu cena-kvalitet-vec radio sa njim...sem cirbesa ocigledno

sa istog izvora je bila i prica za noka - radonja hoce bolje za manje para

 

 

ok, a kako da znaš kolko igrač traži ako ne pošalješ svoju ponudu. 

 

A da se je pisalo svašta, pisalo se. Kod Nnoka i to da ga Radonja neče (što si spomenuo), a i to da po nikoju cenu neče da ostane kod nas i da je otišao u Baskoniju za manje pare, nego što smo mu mi nudili. Za Monroe-a od toga da je naš prvi pik, pa do toga da je zadnji centar kojeg bi Radonjić doveo...

 

Ne ulazeči u to koji insajder je šta pisao, i koliko uspešan je bio sa ranijim informacijama. Situacija gde smo mi ponudili Monroe-u koliko možemo, a on nam lupio svoju cifru mi zvuči sasvim realno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Ne ulazeči u to koji insajder je šta pisao, i koliko uspešan je bio sa ranijim informacijama. Situacija gde smo mi ponudili Monroe-u koliko možemo, a on nam lupio svoju cifru mi zvuči sasvim realno. 

i meni to zvuci realno

ono sto mi je pak nadrealno je da 4 meseca birkas i ne mozes da izaberes nista sem pokojnog maika

sa koliko god novca da raspolazes

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

i meni to zvuci realno

ono sto mi je pak nadrealno je da 4 meseca birkas i ne mozes da izaberes nista sem pokojnog maika

sa koliko god novca da raspolazes

 

To jeste problem. 

 

Mada to birkanje bi se na kraju moglo ispostaviti i kao dobar potez. Jednostavno se traži pravi kvalitet na toj poziciji i strućni štab nije spreman da se zadovolji sa nekim osrednjim rešenjem.

 

Iskreno verujem da je Maik tu samo na par meseci i da u roku od mesec dana dolazi strašan igrač

Link to comment
Share on other sites

Quote

What are your personal goals for this season?

I try to be a team leader: by being the most hardworking or staying in the gym to put extra effort. But I think this year I will have a bigger role in deciding the games. I'm now 29-30 years old. I had a slower start; I came to a bigger stage when I was 23-24 years old. I think that now I have enough experience to do that. I will try to be the leader, not only in basketball. I will also set an example in the locker room, on the court, in every way possible. As I said earlier, we are not the most talented team in Europe or the world, but we are going to play tough in every game.

 

https://m.basketnews.com/news-156601-nikola-kalinic-if-we-were-winning-all-the-time-it-wouldnt-be-that-interesting.html

 

  • Like 3
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Za sve je kriva uprava...izbori nisu odrzani, ocigledno nisu nabavali nikakve pare..sve je ovo Radonja doveo na ime i pokupili dva average solidna igraca. Meni se licno tim svidja, samo ne mogu da verujem da neko misli bilo sta drugo sem da nam je predsednik ove sezone izmolio manje para od Ostoje Limara iz okoline Cacka..koji vrv nema ni srednju skolu zavrsenu.

 

Svakako cu uzivati u ovoj sezoni, ne mozes praviti tim za jednu sezonu sa igracima koje ne znas..ocigledno uprava i trener imaju opet samo misao za ABA,a u EL ce nas tresti....al dobro..sa uvek bednim budzetom i ne moze bolje....

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sector said:

Dovodjenje Maika nema veze sa budzetom, čist skauting kluba i dobar zabod za malo para. A i da odigra loše, toe brat naš. 

Neka ga vode na večere i kurve, bolje bi bilo. 🍻

Edited by Hogar
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, NikadProtivKaline said:

odakle info?

mislim apsolutno ima smisla ako je tako, o tome trubim vec 2 meseca - ne moze se sa 3 beka u EL

 

 

Wolters, Ivanovic, Uskokovic, Hollins, Dobric - to je 5 bekova

 

Sta je to razlicito u odnosu na:

 

Walkup, Rivers, Lekavicius, Milaknis, Jokubaitis - Zalgiris sezona 2019/20 ili

Pangos, Micic, Milaknis, Udrih, Valinskas - F4 sezona Zalgiris ili

Vildoza, Henry, Dragic, Kurucs - prosla sezona Baskonije ili

Siva, Eriksson, Hermannsson, Mason, Mattisseck - Alba iz sezone 2019/20?

 

Moze da se dovede jos jedan bek, ali onda 2 krila moraju da dobiju otkaz (Lazarevic/Dobric/Davidovac/Kalinic/Lazic).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...