Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Crvena Zvezda - Al Kuwait SC 98:69 (25:25,18:27, 26:2, 29:15) 

 

KK Crvena zvezda: Uskoković 4, Mitrović 5, Gušić 9, Kalinić 10, Holins 8, Simonović 5, Ivanović 20, Kuzmić 10,, Cirbes 14, Popović 8.

 

Najefikasniji u ekipi Kuwaita bili su nekadašnji igrači Crvene Zvezde, Kikanović sa 22 i Feldin sa 16 poena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fradler said:

Crvena Zvezda - Al Kuwait SC 98:69 (25:25,18:27, 26:2, 29:15) 

 

KK Crvena zvezda: Uskoković 4, Mitrović 5, Gušić 9, Kalinić 10, Holins 8, Simonović 5, Ivanović 20, Kuzmić 10,, Cirbes 14, Popović 8.

 

Najefikasniji u ekipi Kuwaita bili su nekadašnji igrači Crvene Zvezde, Kikanović sa 22 i Feldin sa 16 poena.

Radonjina poznata 3/4 😂

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Woj javlja da nije u planovima Bruklina.

Nba cut kakav smo mogli da prizeljkujemo.

Ballhandling koji nam fali,pa cak nam i sut i range ne bi skodio,tranzicija,odbrana,napaljenost.

 

Ne vidim zasto bi ispipavali ekipu i cekali neku zimu za pojacanje na beku ovaj nam sigurno lezi i nema gde.

 

Daj jednom da pokazemo hrabrost i pamet u prelaznom roku.

 

Imao je on EL/EC ponuda ovog ljeta al coeka ocigledno zanima iskljucivo NBA, zato je i promjenio agenciju pred kraj sezone. Ovo sa Netsima ne treba uzeti kao neki znak da ce se okrenuti Evropi, vec je ovo sto su Netsi ucinjeli ocigledno neka usluga njemu i agentu kako bi neki drugi NBA tim mogao da ga potpise sad pred pocetak kampova kako bi se takmicio za mjesto u nekoj NBA ekipi, tako sto su se odrekli ekskluzivnih prava koja na njega polazu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTwister said:

Imao je on EL/EC ponuda ovog ljeta al coeka ocigledno zanima iskljucivo NBA, zato je i promjenio agenciju pred kraj sezone. Ovo sa Netsima ne treba uzeti kao neki znak da ce se okrenuti Evropi, vec je ovo sto su Netsi ucinjeli ocigledno neka usluga njemu i agentu kako bi neki drugi NBA tim mogao da ga potpise sad pred pocetak kampova kako bi se takmicio za mjesto u nekoj NBA ekipi, tako sto su se odrekli ekskluzivnih prava koja na njega polazu. 

Dada,Makabi i jos neko iz EL.

Pa da free agent klasican,videcemo da li ce naci mesto negde.

Mada desi se da izvisi igrac u toj all in jurnjavi po kampovima pa posle kud ce gde ce...valja biti obazriv.

 

 

Otkud sad ovaj kuwait?Neki bivsi Cirbesov klub...?

Ladno su nas vodili na poluvremenu,pa je malo bilo vaspitavanja u svlacionici pa smo primili 2 poena u trecoj.Kakve mi pripreme imamo to nema niko u Evropi a ne u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Maverick88 said:

On je odgovorio na moj post,ja sam samo odgovorio na njegov odgovor meni.Tako da nzm sta je problem?

 

13 hours ago, Maverick88 said:

Toje misljenje moje nije Sve sam lepo obrazlozio ko hoce da cita ko nece ne mora naravno.


Problem je bold i sto uvek tako reagujes (kao da te neko lično napao) kad se neko ne slozi sa tvojim mišljenjem ili ako dovede u pitanje pouzdanosti informacija koje iznosiš. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ozbiljno odradjen video stvarno,ideju i poentu istog ne komentarisem.

 

Malo je krsh u pocetku sa dosta nekih klipova koji su ili free ili kupovani (ovo na temu virusa), ali onda kad je sopstveni materijal dosao na red tu je vec bilo dobro. 

 

Poenta je pokazati sta je klub radio prethodne godine van terena, skroz ok i sve su to odlicne inicijative. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ozbiljno odradjen video stvarno,ideju i poentu istog ne komentarisem.

Brate prvih minut i po je dosadno as hell. Nisam millennials al me je smorilo da gledam dalje. Ko odgleda do kraja nek preprica...

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...