Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

6 hours ago, Maverick88 said:

bar sa nama to nema veze,da li oni cekaju nzm.Mi prosto ono sto smo hteli nismo mogli da dovedemo,a ono sto nam je nudjeno nije DR hteo.Tako da ta teorija da cekamo da bi pravili roster prema njima isl ne pije vodu.Onda pola rostera ne bi bilo ovako da smo gledali da pariramo njima.

A koga smo mi to hteli i ko je to nudjen?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

Dakle, imali su 5 igraca koji su izneli citavu EL sezonu na pozicijama 1, 2 i 3. Mi trenutno imamo Kalinica, Ivanovica, Woltersa, Hollinsa, Lazica, Dobrica i Lazarevica, to je mnogo bolje nego sto su oni imali.

 

Bez Dobrića mi imamo 3 beka i nikoga više, a Dobrić će morati da pomaže na SF jer Kalina ide više nego što se planiralo na PF jer zbog

 

10 hours ago, goldberg said:

povreda Whitea nas je bukvalno unistila

 

Dakle u novonastalim okolnostima koje će potrajati nama će gro minuta na 1/2 uzeti 3 igrača plus Uskoković koji je taraba. Osim ako Radonja ne odluči da mu Lazić i Lazarević uzmu minuta na SF ili recimo da Kalina ostane na SF a na PF da se forsiraju Mitrović i Davidovac kad se vrate. Ali to vodi ka novim rupama u igri.

 

Centarska linija je posebna priča, em stari em spori al tu se valjda slažemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Maverick88 said:

sta da ce se cekati ne razumem?Dobricu je predvidjena bitnija uloga ove sezone svakako i da ce biti jedan od glavnih igraca.To sto je vukao odredjene povrede vec neko vreme jbg morao je da zalci to da bi koliko toliko miran tokom sezone.

Da li ce se traziti nesto ili nece ne moze da se zna,mi sada nemamo para da skrpimo ni krstenog centra a kaomli da dovodimo beka koji nam ne treba.

Pa nazalost ti si u pravu i tesko da ce se ko dovoditi tu.Ja pricam na osnovu onog sto nam realno fali u timu i na osnovu redovnih doselekcija u proslim sezonama na ovom mestu.

Nece se napraviti mesto jer mam je selekcija nakaradna i jedine bekove nam igraju  Dobric,Holins i ako bude skripalo igrace mozda i Branko.

Najidealnije bi bilo da se dovede pravi bek i da se Dobric/Holins spuste malo na 3 ali avaj kad imamo 10 trojki u timu(doduse sad bi nam zbog povreda to vrlo lepo leglo)

Eto npr ako ce davidovac odsustvovati 2 meseca sto da ne,ne mozemo cekati i njega i Vajta mesecima a da ne reagujemo.

 

A to da li se ne zna da cemo krpiti je bezveze,zna se.Gle sad cuvenu doselekciji i krpljenje gluposti tokom sezona,Kalin Lukas,Panter,KC Rivers(bas zbog ballhandlinga dosao),Volters,Micic...

Isao sam do sezone 2015 a lista se nastavlja...

 

Samo kod Alimpija izgleda nismo doveli nekog u doselekciji sa ovakvom ulogom.

Dakle ako ovo bude slucaj i ove sezone,nema potrebe da se ceka i da se  preskoci ovaj igrac.

 

 

Edit:za nemastinu ne znam sta da ti kazem,ovi sa rsb vicu da nije novac prvi problem nego samo nema odg centara.I sam kazes da je Dejan neke odbijao,dakle mogli smo da dovedemo.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Manu said:

 

Ovo za Radonju ima vise smisla zbog ljubavi prema uvek istim igracima

Ja sam više mislio zbog hard difensa, silovanja nosilaca i nesposobnosti za bilo kakve kalkulacije mada i ta ljubav prema uvek istim igračima ima smisla

Edited by Milos 3.14
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Maverick88 said:

Ne mozes sigurno ocekivati da posle 2 meseca ne treniranja od prvog treninga pocne da igra kao kad je bio u naponu snage logicno.

Pa sto onda pitas, sta ce se cekati? Cekace se da se ubaci u takmicarski i trening ritam. 

Mozda bude brzo, a mozda i ne bude. U svakom slucaju, zdravlje, pa onda ostalo. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sector said:

 

Bez Dobrića mi imamo 3 beka i nikoga više, a Dobrić će morati da pomaže na SF jer Kalina ide više nego što se planiralo na PF jer zbog

 

 

Dakle u novonastalim okolnostima koje će potrajati nama će gro minuta na 1/2 uzeti 3 igrača plus Uskoković koji je taraba. Osim ako Radonja ne odluči da mu Lazić i Lazarević uzmu minuta na SF ili recimo da Kalina ostane na SF a na PF da se forsiraju Mitrović i Davidovac kad se vrate. Ali to vodi ka novim rupama u igri.

 

Centarska linija je posebna priča, em stari em spori al tu se valjda slažemo.

 Jednim dovodjenjem igraca na 4/5 resavase sve probleme do povratka Wajta i to je to.Vidim prica se imamo 3 beka isl,koliko smo ih imali prosle godine?Wolden Hol Loyd i ko jos?Druga stvar dovodjenjem obicnog centra mada ja nisam za dolazak klasicnog teskog centra vec 4/5 opcije objasnicu i zasto, mozes da prebacis Luku iskljucivo na 4 sa Klinom i Dedom.Da to donosi probleme ali kao da smo nismo navikli da na 4 krpimo ceo zivot.

 

Ja sam iskljucivo za neku 4/5 opciju koja je totalno drugacije pre svega od Kuzmica,koja ima domet suta spolja,sa kojom moze da se odigra pik and pop i koja ce umeti da se izvuce i opali i trojku sto da ne(da li to ima da se nadje ili nema,nzm to treba skatuing sluzba da zna bolje).Razlog zasto bi viseo voleo takvog igraca nego klasicnog centra,prosto msm da je Luka na 4 mnogo manje upotrebljiv u odnosu na ovo sto pruza sa centarske pozicije,i prosto nema sut za cetvorku niti nam daje bilo kakav spejsing kada je na 4.Druga stvar taj novi igrac bi delimicno mogao da porkije nedostatak Wajta,znaci da nam da spejsin kao i atleticiziam u reketu i sirinu u npadu,a za 3-4 meseca kada se Wajt vrati Majku svakako istice ugovor pa onda sesti i videti da li tada mozemo naci bolje resenje umesto njega ili ga ostaviti.

 

Sto se tice tog beka ,msm da mi niti to trazimo trenutno niti nam je to uopste u planu,druga stvar to sto smo mi trenutno u takvoj situaciji kakvoj smo pa ce Dobiric morati da igra malo vise nego sto je planirano,neka iskoristi to sto mu se pruzilo pa ce se videti da li je za veca dela ili nije.Eto mu sanse.Trece da se i dovede bek iz nba lige prvo to kosta prilicno a mi ni za centra para nemamo toliko,onda na toj poziciji dva do povratka Wajta moze da bude i ok da se Dobric digne na 3 a da Holins i taj bek dele minute,a sta kada se Wajt vrati,pa onda opet moras da spustas Dobrica koji je planiran kao ogroman prospekt ove sezone na dva a tamo vec skupa dva beka koja ce da sede na klupi ili dele minute sa platamo od po 400-500k? Cetvrto vrv svima najmanje bitno ali msm da u klubu pogotovo DR to nije bas nebitno ali to je broj stranaca u timu,mi ih i ovako i da ne racunamo Majka kao nekog ko ce mozda otici da kazemo posle ng,i uz centra koji se trazi,pretpostaviomo da ce doci imamo petoricu.Plus taj bek bi bio 6....Msm da to kod DR tesko da ce ici

 

Jedina moguca opcija koju ja vidim kao eventualno da bi DR mogao da razmotri je da koliko sam video Pefi nema klub pa da se izmoli da dodje i odigra bar odredjeni period ovde ka zamena Woltersu a da se Dzoni prebaci na 2 za to vreme,ali skoro sam siguran da ce se to tesko desiti.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

...i cele godine kukali za jos jednim bekom, saletovom selekcijom i kamen-na-kamenu

a sad nam je 3 beka ok?

Procitaj ponovo sve sto sam lepo napisao od pocetka do kraja pa ce ti biti jasno da li imamo 3 ili 4.Da ti skratim citanje ako se dovede igrac koji ce da pokrije centra ili cetvorku Dobric se spusta na dva i imaces igraca koji ce po 20 minuta deliti na beku sa Holinsom,plus vrv i 5-10 minuta i na 3.Lazarevic decko igra sasvim korektno do sada na pripremama i takodje ima to da moze da odradi minute i na 2 i na 3 koliko je ptorebno i zameni nosioce u odredjenim trenutcim.Uskokovic kakav god da je u aba ligi ce sigurno moci da zameni i odmeni ponekad nekog.Tako da nema potrebe za kuknjavom zaista.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ko jos?Pa jesmo krpili sa Rocestijem pa sa Kolomom,cele sezone smo bili u potrazi.Isti slucaj je bio skoro svake sezone unazad,nabrojao sam nekoliko igraca.

 

Doduse nisam siguran da mi imamo 3 beka,ili imamo 2 ili brojimo ko Radonja pa imamo 4 sa Dobricem i Holinsom.Polemika je dokle cemo tako izdrzati,sta ako bude povrede i da li cemo ispasti glupi na zimu i dovoditi tad igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, NikadProtivKaline said:

...i cele godine kukali za jos jednim bekom, saletovom selekcijom i kamen-na-kamenu

a sad nam je 3 beka ok?

Upravo je Salova selekcija i sam on nas kostali para....samo on 725k i ovi nesrecnici sto su bili tu kao na autobuskoj stanici...jedini ludak koji bi dosao a da zna je bio DR..

 

Pisao sam prosle sezone da ce ova i sledeca biti mucne, tako da kamen na kamenu...stoji!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Upravo je Salova selekcija i sam on nas kostali para....samo on 725k i ovi nesrecnici sto su bili tu kao na autobuskoj stanici...jedini ludak koji bi dosao a da zna je bio DR..

 

Pisao sam prosle sezone da ce ova i sledeca biti mucne, tako da kamen na kamenu...stoji!!!

 

sad da vidimo radonjicevu selekciju 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 Nekoliko dana ranije:

On 9/17/2021 at 11:29 PM, Kankkunen said:

Ovo pomalo podseća na vreme kad se tražila zamena za Šilba, posle višemesečne potrage stigne nam momak iz Ukrajine.:smiley33:

 

On 9/17/2021 at 11:33 PM, Kooineeperk said:

Ali zasto, zasto, zasto moras da pominjes verovatno najkatastrofalnijeg stranca u novijoj istoriji KKCZ?! 

Nemas pojma koliko se trudim da njegov lik izbijem iz secanja. 😄 

Skoro sam citao neku vest na portalima, 'bem li ga, mozda je bilo i nesto oko Novice i neka flash-back slika je bila, i doticni momak iz Ukrajine na njoj... odmah sam ugasio tab. 

 

 

A onda vi:

28 minutes ago, Decembarski said:

Gde je šta radi Oleksandr Lipovij?

 

15 minutes ago, Laki21 said:

Eno ga u Prometeju, znači da je dostupan. :smiley53:

 

 

A ja: 

IdealBiodegradableGnatcatcher-size_restricted.gif.62f1203893734276eacd3661a18e3346.gif

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Devil In My Pants said:

Upravo je Salova selekcija i sam on nas kostali para....samo on 725k i ovi nesrecnici sto su bili tu kao na autobuskoj stanici...jedini ludak koji bi dosao a da zna je bio DR..

 

Pisao sam prosle sezone da ce ova i sledeca biti mucne, tako da kamen na kamenu...stoji!!!

Ja ipak mislim da je on dosao za mesecne pare za koje vecina radi i po nekoliko godina, a i nije da su se otimali o njega. 

Pri tome, Ra postize rezultate i to je super, samo ja ne mogu da citam ovo sto pises jer ispada da nam cini uslugu. Sto je neko vec napisao - ni mi ni on nismo za bolje.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...