Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

ovo je teska sprdacina, na manje od 7 dana do starta sezone mi na raspolaganju imamo samo 10 igraca, od cega su trojica uskokvic, popovic, gusic a dvojica igraju za dz (jedan penzioner i nemac), plus vlada mogu da odiogram max 10 minuta kuzmic..

naci nama koliko juce su vec trebala biti dovedena dva igraca, i to bilo kakva, i to ne iz razloga da bi izbegli rezultatski debakl u oktobru(koji je neminovan), vec da bi sacuvali od povrede ove sto sad imamo na raspolaganju.

 

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, n4l1m said:

ovo je teska sprdacina, na manje od 7 dana do starta sezone mi na raspolaganju imamo samo 10 igraca, od cega su trojica uskokvic, popovic, gusic a dvojica igraju za dz (jedan penzioner i nemac), plus vlada mogu da odiogram max 10 minuta kuzmic..

naci nama koliko juce su vec trebala biti dovedena dva igraca, i to bilo kakva, i to ne iz razloga da bi izbegli rezultatski debakl u oktobru(koji je neminovan), vec da bi sacuvali od povrede ove sto sad imamo na raspolaganju.

 

 

Kakva bi to bila kombinacija. :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Mile1

 

Prosecna cena sezonske karte za ovu sezonu je negde oko 120 eur za tribine i partere B i 4.

Izostavio bi sezonske pored terena i bele i plave loze jer je taj broj ne cini ni 10 % kapaciteta dvorane tako da njihova cena bi onda podigla prosecnu cenu sezonske kao celinu.

 

Ti ljudi koji kupuju sezonske kupuju iz vise razloga a garantujem da manje od 10 % tih koji uzimaju iz godine u godinu im nije primarno kakav je tim napravljen u avgustu i da su u strahu da ce vec 30 oktobra sezona biti gotova.

 

1400 je obnovilo tj klub je omogucio da i ove sezone obnove sezonsku bez doplate i da dobiju clansku kartu gratis.

Nije bitno koliko je novih prodato, ali se nadam da je jako mali broj ljudi koji imaju razmisljanje kao ti. Ne verujem da se iko od njih oseca prevarenim, kupuju svi prvenstveno iz svog interesa ako ce dolaziti na svaku utakmicu, a onda mozda na drugom mestu da se pomogne klubu.


Sve i da mozemo prodati pun kapacitet Pionira , tj 8.000 pod sezonskim, klub bi inkasirao malo preko 1 milion eur, taman da se dovede 1 MONROE. Znaci, pun Pionir za jednog Monroe.

I sad mi reci da li je 100 eur  za 6 do 8 meseci gledanja uzivo utakmica preskupa varijanta za bilo koga u ovoj zemlji, pogotovo sto moze i na vise rata da se uzme sezonska , ako danasnja deca za jedno vece tu sumu potrose na jednom izlasku na bilo kom splavu u Beogradu. Da li je 100 eur toliko velika cifra kada se podeli na 40 utakmica ove sezone, ili smatrasa da za tih 100 eur, klub je obavezan da mu omoguci i igrace koji prevaziliaze . Da li je neko skoro isao na neku svadbu, sramotno je staviti ispod 100 eur u koverat mladencima , ali je sramotno ako klub za tih 100 eur vara svoje navijace sa slabim rosterom a pri tom stalna kuknjava na cenu sezonskih, pa i pojedinacnih ulaznica, jer u rosteru nisu igraci po ukusu publike. . Navijaci ce sa ovim brojem kupljenih sezonskih karata ucestvovati tamanv za onoliko koliko ce nas kostati ZIrbes, Uskovokovic , Lazarevic i mozda Simonovic.

 

Bude li krenulo lose zbog ovih povreda, sem Dobrica sve ostale su povrede nastale kao sportske , ne vidim da ce bilo ko od ovih koji su vec kupili sezonske se osetili prevarenim, Nije im prvi put da kupuju sezonske, a verovatno oni koji je nikada nisu imali su prvi da kritikuju na cene sezonske, na roster i na ....................upisati po zelji.

 

Sto je do mene bilo ja sam to danas uradi, koliko je broj sezonskih obnovljeno ili ti kupljeno novih, nisam saznao. 
I ne osecam se prevarenim bez obzira na rezulate u nastupajucoj sezoni. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

ovo je teska sprdacina, na manje od 7 dana do starta sezone mi na raspolaganju imamo samo 10 igraca, od cega su trojica uskokvic, popovic, gusic a dvojica igraju za dz (jedan penzioner i nemac), plus vlada mogu da odiogram max 10 minuta kuzmic..

naci nama koliko juce su vec trebala biti dovedena dva igraca, i to bilo kakva, i to ne iz razloga da bi izbegli rezultatski debakl u oktobru(koji je neminovan), vec da bi sacuvali od povrede ove sto sad imamo na raspolaganju.

 

 

Ne znam zasto stavljas Uskokovica i ove juniore u isti kos?

 

Takodje, ne mozes tako da razmisljas. Mi imamo oformljen sastav i samo nedostaje centar. Ako su 3-4 igraca na postedi zbog povreda koje zahtevaju krace mirovanje, igracemo sa preostalih 7-8. Ne mozemo da imamo 20 igraca na platnom spisku samo da bi mogli da sastavimo prvih 12 i ako nam nedostaju 4-5 igraca zbog blazih povreda.

 

Dakle, problem je u tome sto imamo toliki broj povreda, a ne u tome sto nismo doveli nikoga osim centra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svako ko kupuje sezonsku iz razloga da ce Zvezda igrati top8, po mom skromnom misljenju, ne mora da je kupi.

 

Sezonska, se iz mog ugla kupuje da bi se izbeglo cimanje pred svaku utakmicu, da se eto pomogne klubu, a ne znam iskreno kako tacno, posto ispadne jeftinije i jednostavno lepo je da je imas.

 

Nekada kada sam isla redovno na utakmice, cuvala sam kartu posle svakog meca.

 

A konkretno, sezonsku sam kupila samo jednom.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u prethodnih 15 godina, 10 ili 11 puta imao sezonsku.

Nikad nisam razmisljao unapred o potencijalnim rezultatima, a znate kako su sareni bili u tom periodu.

Moram priznati da iako kupujem svake godine u prethodnih par, osecam to neko mini nezadovoljstvo stagnacijom koja se desava, pa mozemo reci i padom kvaliteta nasih nastupa u EL.

Naravno da ne mozemo ocekivati neki ludacki budzet, ali mnogo toga sto je bilo do nas nismo dobro uradili.

Pritom se ne uci na greskama. I uvek slicna mantra, prioritet je aba liga, kojom idemo u el, da bi polurekreativno ucestvovali.

Nekako gorak ukus.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

imam sve sezonske od 2003, osim u sezoni 2006/07 kada sam sluzio otadzbini. dve najdraze sezonske su mi iz uvalin sezone, i 11/12. sezonska u sezoni 11/12 je kostala citavih hiljadu dinara  🙂 verovatno najjeftinija sezonska u istoriji sporta.

Edited by Haggard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

ovo je teska sprdacina, na manje od 7 dana do starta sezone mi na raspolaganju imamo samo 10 igraca, od cega su trojica uskokvic, popovic, gusic a dvojica igraju za dz (jedan penzioner i nemac), 

 

Pa jedino što centra nismo doveli. 

Zašto je sprdacina na ostalim pozicijama, imamo svugde dobre igrače a sad što su se desile povrede to je drugo. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haggard said:

imam sve sezonske od 2003, osim u sezoni 2006/07 kada sam sluzio otadzbini. dve najdraze sezonske su mi iz uvalin sezone, i 11/12. sezonska u sezoni 11/12 je kostala citavih hiljadu dinara  🙂 verovatno najjeftinija sezonska u istoriji sporta.

Martovska klasa?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hogar said:

Pa jedino što centra nismo doveli. 

Zašto je sprdacina na ostalim pozicijama, imamo svugde dobre igrače a sad što su se desile povrede to je drugo. 

 

nie doveden centar i nie dovedena zamena za jedinu legit cetvorku koju smo imali niti ce biti dovodjena, posto je sve pod kontrolom jer ce se igrac vratiti u februaru(nakon propustene 23 utakmice u el i 18 u aba ligi)

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, n4l1m said:

nie doveden centar i nie dovedena zamena za jedinu legit cetvorku koju smo imali niti ce biti dovodjena, posto je sve pod kontrolom jer ce se igrac vratiti u februaru(nakon propustene 23 utakmice u el i 18 u aba ligi)

A šta, ne mogu Davidovac i Kalinić na četiri? 

Link to comment
Share on other sites

Sacekajmo prvo izbore, kao jedan ozbiljan evroligas koji zeli A licencu, siguran sam da ima puno zainteresovanih koji ce ipak javno da iznesu planove. Nadam se da ce ljudi na skupstini pitati kakvi su planovi duzi od same sednice i kako se misli finansirati i kog velikog giganta nam nalaze oni koji hoce da budu(ostanu) na mesto predsednika.

 

Malo mi je cudno da izbora nema, hoce li ostati VD, dok ne vidi sta i kako...mi smo na evropskom nivou cirkus od kluba.  Navijace to i ne zanima, plan i program novog predsednika..

 

Lepo sto je Radonjic danas dao sansu juniorima da vie koliko mogu, mozda pustiti malo i Popovica u ABA i sta ja znam koju decu jos imaju tu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

kako se misli finansirati i kog velikog giganta nam nalaze oni koji hoce da budu(ostanu) na mesto predsednika

Pa valjda su od gigantskih sponzora dogovoreni;Coca- Cola, Filip Moris, Raiffeisen bank, Gasprom, Dunav, Telekom, Telenor... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...