Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ne znam,on je proslu sezonu zavrsio u Hjustonu(odigrao odlicno tih para utakmica),sada pre neki dan dobio taj poziv na kamp/ugovor od Lejkersa.

Ne bih se uzdao u taj ugovor u AUS.

Isto tako ne ocekujem da dodje kod nas da se razumemo.

Zar on nije krilo? Visok 203

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Inbox said:

Zar on nije krilo? Visok 203

Igrao je centra u australiji i nba.

 

Ali necu ti odgovoriti sa  "ovo je moderna kosarka nema veze sto je 203".Verovatno moze da naidje na probleme u EL zbog toga ali-ako Kuz ne popuni to zaista ne vidim sta ce on nama.Kameron ima 108kg nije to malo,svojom igrom na drugoj strani bi isto tako pravio probleme tom visokom,u NBL sutira karijerno 35% za tri iz cak 4,5 pokusaja po mecu,probija licem(na snimku ima par varijanti protiv Lendejla),skok mu je isto jaka karika a svakako ne bi igrao protiv tornjeva Falla,Papajanisa itd.

 

A to sto moze na 4 ili igra kao 4 nekad vidim samo kao plus sada,Vajta nema do decembra sigurno...A Kameron moze bas sve sto i Vajta,sut,second chance points,tranzicija itd...

 

Ja njega spominjem jer mi je zanimljiv(ne kazem da bi nam bio i najbolje resenje) i zato sto izgleda trazimo ovakvog.

 

Lesor je fizikalac,nema preteranu visinu.

Raspiticali smo se za Smita iz Mornara i Mozlija(ne znam za koju ulogu ruku na srce),Pele prvo vrhunski shot blocker pa sve ostalo 10 mesta ispod....

 

Eto samo jedna opcija iz nba koja mozda odg. Onome sto trazimo

 

Edit:i da taj spominjani snimak.Ozbiljniji video,naznacene i  svakako prisutne mane.

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Jako mi je drago sto je Majk potpisao do kraja godine, nadam se da ce i do kraja sezone.

Imamo odlicnu ekipu, steta za Arona, zao mi je decka, nadam se da ce se oporaviti brze nego sto se predvidja i biti jos bolji.

Samo da se ovi ostali povredjeni sto pre oporave i nek se pali masina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...