Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

16 hours ago, Knipex said:

zIMXG1a.jpg

 

1. Holins nas sjebo, da budemo prava belačka hilbili ekipa :s_d:

 

815CGn1dRkL._RI_.jpg

 

2. Možda nisam bio na času, možda mi dioptrija skočila, možda ne kapiram.....ali brate, ko je ovaj lik dole levo sa trakom na glavi...a i ovaj skroz dole desno? :lol_2:

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Ne verujem da su razlog pare a i da smo mu ponudili toliko..

Ja koliko sam shvatio, baš su pare u pitanju za Lesora. Imaju neku max cifru koju bi mu dali i misle da više ne vrijedi. Nekom drugom centru možda bi i dali više, ali Lesoru ne. Opet, Lesor neće da spusti cijenu.

 

Ako ga stvarno niko ne uzme, mislim da nije nemoguće da spusti cijenu i dođe, samo do data izgubićemo već xy utakmica u EL i ko zna kako ćemo u ABA stajati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NikadProtivKaline said:

ja bih onako napamet rekao da je kalina dao neki 20-30% popust zvezdi

i da je veliki faktor bila i prosla lockdown godina

jbg, valensija jeste sjajno mesto za zivot, ali ako si zatvoren u 4 zida to ti ne znaci mnogo

Nemoj to brate, ovde ima jedan koji će te ubeđuje da Kalina ne igra za više od 10 % manju platu nego što bi igrao bilo gde. Jer kaže mi ne znamo koliko bi imao kod nas i koliko bi mu dali npr Barselona ili Makabi. 🙂

Lik je juče objasnio... 

Hoće da bude bliže porodici i prijateljima. Zaradio je već neke pare solidne da ne mora da brine za egzistenciju. Korona i cela situacija ga je naterala da razmišlja drugačije o životu i igra u klubu koji voli i gde ga vole. Tako da, da! Igra sigurno za mnogo manje para nego što bi zaradio negde drugde. Tačka. 

Uzmite u obzir da se pojavio kao BUUM pojačanje kad niko nije očekivao i na poziciji koju smo smatrali rešenom. 

Za mene je to dovoljno. Kupio me je za ceo život. 

Edited by StiviKivi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, quentin said:

Ja koliko sam shvatio, baš su pare u pitanju za Lesora. Imaju neku max cifru koju bi mu dali i misle da više ne vrijedi. Nekom drugom centru možda bi i dali više, ali Lesoru ne. Opet, Lesor neće da spusti cijenu.

 

Ako ga stvarno niko ne uzme, mislim da nije nemoguće da spusti cijenu i dođe, samo do data izgubićemo već xy utakmica u EL i ko zna kako ćemo u ABA stajati.

Mozemo samo da nagadjamo jer po SK, uprava je stopirala transfer prosle sezone. Lesor vredi para jer ide uzlaznom putanjom i koliko sam gledao Monako, on je uz Ndoye bio jedini lockdown defanzivac, stizao je apsolutno sve.

 

Njegov problem je sto jos nije prelezao decije boginje, on se poprilicno zabavlja na terenu a to zna nekad da iznervira. Kao prosle sezone onaj iz Mornara...sto je igrao EL na krilu..zaboravih ime, clutch, on gubi loptu i lik se smeje...u fazonu ma ovo je samo kosarka.. :))

 

Mozemo nagadjati samo...

48 minutes ago, StiviKivi said:

Nemoj to brate, ovde ima jedan koji će te ubeđuje da Kalina ne igra za više od 10 % manju platu nego što bi igrao bilo gde. Jer kaže mi ne znamo koliko bi imao kod nas i koliko bi mu dali npr Barselona ili Makabi. 🙂

Lik je juče objasnio... 

Hoće da bude bliže porodici i prijateljima. Zaradio je već neke pare solidne da ne mora da brine za egzistenciju. Korona i cela situacija ga je naterala da razmišlja drugačije o životu i igra u klubu koji voli i gde ga vole. Tako da, da! Igra sigurno za mnogo manje para nego što bi zaradio negde drugde. Tačka. 

Uzmite u obzir da se pojavio kao BUUM pojačanje kad niko nije očekivao i na poziciji koju smo smatrali rešenom. 

Za mene je to dovoljno. Kupio me je za ceo život. 

Dobro da te je kupio ovim potezom, mene je jos u prvoj sezoni pa su ga napusavali Serbistanci kad se nije malo snasao da im objasni da ne vide dalje od svog sela....pa su ga razapinjali, sad ti isti su mu oprostili..tu ne mislim na tebe, naravno!

 

Jeste on zaradio pare, ali  budi siguran da bi ostao u Srbiji, da treba da ti ponude pare...ako si bio u Barsi, Valensiji i Spaniji generalno, znao bi da je to idealna sredina za zivot, kosarku, stagod...dobio je fine pare sigurno, kao sto nikad necemo zvanicno saznati ko ima koliko platu, vec sto nam kazu insajderi sa skupstine...u fazonu, casna pionirska..

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mozemo samo da nagadjamo jer po SK, uprava je stopirala transfer prosle sezone. Lesor vredi para jer ide uzlaznom putanjom i koliko sam gledao Monako, on je uz Ndoye bio jedini lockdown defanzivac, stizao je apsolutno sve.

 

Njegov problem je sto jos nije prelezao decije boginje, on se poprilicno zabavlja na terenu a to zna nekad da iznervira. Kao prosle sezone onaj iz Mornara...sto je igrao EL na krilu..zaboravih ime, clutch, on gubi loptu i lik se smeje...u fazonu ma ovo je samo kosarka.. :))

 

Mozemo nagadjati samo...

Dobro da te je kupio ovim potezom, mene je jos u prvoj sezoni pa su ga napusavali Serbistanci kad se nije malo snasao da im objasni da ne vide dalje od svog sela....pa su ga razapinjali, sad ti isti su mu oprostili..tu ne mislim na tebe, naravno!

 

Jeste on zaradio pare, ali  budi siguran da bi ostao u Srbiji, da treba da ti ponude pare...ako si bio u Barsi, Valensiji i Spaniji generalno, znao bi da je to idealna sredina za zivot, kosarku, stagod...dobio je fine pare sigurno, kao sto nikad necemo zvanicno saznati ko ima koliko platu, vec sto nam kazu insajderi sa skupstine...u fazonu, casna pionirska..

Nikad nisam rekao da igra za džabe. Čak, šta više, verovatno ima i najveću platu u KK ali je to opet dosta manje nego što je mogao da uzme. U najboljim je godinama. Što se tiče toga što su ga "" navijači "" napušavali i vređali, lepo si napisao sve. Čovek nije rekao ništa što nije istina. Nažalost. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, StiviKivi said:

Nikad nisam rekao da igra za džabe. Čak, šta više, verovatno ima i najveću platu u KK ali je to opet dosta manje nego što je mogao da uzme. 

 

Ovo stvarno ne znamo kada je u pitanju neto iznos pa je bolje da se ne bavimo pretpostavkama. 

 

Ono sto je sigurno jeste da je Kalinic napravio najbolji izbor za sebe, pa oko toga ne treba praviti ne znam kakvu pricu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Mozemo samo da nagadjamo jer po SK, uprava je stopirala transfer prosle sezone. Lesor vredi para jer ide uzlaznom putanjom i koliko sam gledao Monako, on je uz Ndoye bio jedini lockdown defanzivac, stizao je apsolutno sve.

 

Njegov problem je sto jos nije prelezao decije boginje, on se poprilicno zabavlja na terenu a to zna nekad da iznervira. Kao prosle sezone onaj iz Mornara...sto je igrao EL na krilu..zaboravih ime, clutch, on gubi loptu i lik se smeje...u fazonu ma ovo je samo kosarka.. :))

 

Mozemo nagadjati samo...

Dobro da te je kupio ovim potezom, mene je jos u prvoj sezoni pa su ga napusavali Serbistanci kad se nije malo snasao da im objasni da ne vide dalje od svog sela....pa su ga razapinjali, sad ti isti su mu oprostili..tu ne mislim na tebe, naravno!

 

Jeste on zaradio pare, ali  budi siguran da bi ostao u Srbiji, da treba da ti ponude pare...ako si bio u Barsi, Valensiji i Spaniji generalno, znao bi da je to idealna sredina za zivot, kosarku, stagod...dobio je fine pare sigurno, kao sto nikad necemo zvanicno saznati ko ima koliko platu, vec sto nam kazu insajderi sa skupstine...u fazonu, casna pionirska..

Pa ti pijes sa DR svaki dan, sto ti on ne kaze casnu pionirsku rec za koliko kikirikija radi ove sezone, a verovatno je upoznat sa primanjima i ostalih igraca.

 

Ti si sedeo sa igracima u Novom Sadu pa podeli sa nama plate igraca.

 

Smejao si se meni kada sam izneo platu Milka, Qmilera, stalno se me prozivao, pa kada nam stigne BAT ono ispadne bas onako kako sam i napisao, ili ipak ne verujes Batu?

 

Slobodno podeli te cifre sa nama, ja ih vise svakako necu iznositi da bi ti i jos neki mene ovde provlacili kroz blato.

 

Nastavi slobodno da nam iznosis svoju istinu, moje su vec sto kazes mlacenje prazne slame na skupstini. 
Moj mandat se zavrsio tamo, ostaje samo privatno druzenje sa DR van sluzbenih prostorija. 

 

Valjda si bio pionir, imas valjda dovoljno godina da te zakacila pionirska marama u mladosti pa si se obavezao na istinu i samo cinjenice.

 

Cekamo te cifre za koje su igrali nasi igraci i za koje igraju ove godine, cekamo tvoje vidjenje budzeta i kako od Monroe dodjosmo do Zirbesa.?

 

Odoh na Marakanu, tako necu stici da ti bilo sta odgovorim,  i da ne idem, svakako ne bih.

 

 

 

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Šarac said:

Pa ti pijes sa DR svaki dan, sto ti on ne kaze casnu pionirsku rec za koliko kikirikija radi ove sezone, a verovatno je upoznat sa primanjima i ostalih igraca.

 

Ti si sedeo sa igracima u Novom Sadu pa podeli sa nama plate igraca.

 

Smejao si se meni kada sam izneo platu Milka, Qmilera, stalno se me prozivao, pa kada nam stigne BAT ono ispadne bas onako kako sam i napisao, ili ipak ne verujes Batu?

 

Slobodno podeli te cifre sa nama, ja ih vise svakako necu iznositi da bi ti i jos neki mene ovde provlacilo kroz blato ovde.

 

Nastavi slobodno da nam iznosis svoju istinu, moje su vec sto kazes mlacenje prazne slame.

 

Valjda si bio pionir, imas valjda dovoljno godina da te zakacila pionirska marama u mladosti pa si se obavezao na istinu i samo cinjenice.

 

 

 

 

 

Pa i sad se smejem, jer  ih je prvi izneo Covic kad je popizdeo na DR a kad je terao jadnog Milka da ide u Belorusiju da igra za Montengro...

 

Ne znam koje su plate, verovatno malo vece od realnih..jer znamo ko voli da se ugradi 😁 a dobice ih ko zna kad i ko zna gde..🤩

 

Cisto da naglasim da je THE LAST DANCE, poslednji...to je to..kupite sezonske i uzivajte u hrkljusu koji skoro necete moci videti...igraci su se vratili da se oduze svom kosarkaskom ocu...

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Zasto bi ovo bio THE LAST DANCE? Ako moze obrazlozenje. Ako se odnosi da iduce sezone necemo igrati EL(iako osvojimo ABA ligu) ok, ali, nije ni blizu da bude THE LAST DANCE. Ostace Radonja(ubedjen sam) i nakon ove sezone, nevezano za rezultate i upravu koja bude bila. 

Elem, da li moze kratak recap povredjenih igraca, nisam ispratio sve. Wolters plaza povreda, Dobric takodje, za Whita se zna, ali sta je sa Lazarevicem i Davidovcem? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...