Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

3 minutes ago, mmajstor said:

Svako bi imao muda da bude u septickoj jami od zemlje sa sestocifrenom godisnjom deviznom platom u zemlji i ucescem u najjacem evropskom takmicenju. 

 

Molim dezurne "Vuline" da prestanu sa degutantnim botovanjem da ne bi konstantno gurali diskusije u pogresnom smeru.

 

Moram priznati da je momak gori nego kad si ti u pitanju s celavim trenerima.

Ali ovde se diskusija gura u pogresnom smeru i pominjanjem jednog od tvojih miljenika kroz razne vrste sarkazma.

 

Btw ova tema treba da ode pod lokot, na glavnoj treba da se komentarise.

Mi smo zavrsili prelazni rok.

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Izgleda da je Lazarevic sjebao neku koscicu stopala, a Volters ima neku povredu prepona

Napisao je za obojicu danas @Šarac Kada na sve to dodaš da Davidovac ima rupturu mišića, Dobrić ima cistu na kolenu i Vajt slomljenu ruku vidiš da će početak sezone biti baš zaguljen. Bez 5 igrača u periodu u kom se tim najviše uigrava i upoznaje akcije.

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Rizikovaću hejt, ali ja toliko volim(no homo) ove ljude(Mitar, Cirbi, Kalina, Simon, Nejt, DeDa, Dobrić, Kuzma, Laza, Radonja...) i toliko su mi sreće doneli da ću ih podržati maksimalno(sezonska kupljena) pa makar imali 0-34 u EL. Već sada, a kroz sezonu će se to i pokazati apsolutno verujem da će dati 1000% sebe za Zvezdu(za koje rezultate će to biti dovoljno, videćemo). U ovim momentima kada je fokus na nekom drugom, ja sam prezadovoljan kako je ovaj tim selektiran(očekujem još 2 igrača u nekom momentu). Još jednom ću biti dosadan. Ovom timu je potrebna podrška, za pljuvanje ima vremena...

  • Like 17
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Losmi17 said:

Hm...ima jedna ekipa koja ce igrati sa 8 igraca u rosteru 2 ili 3 kola, od kojih je jedan amater i drugi nedonosce.

Prilika za neke rekorde.

Stvarno ste bezobrazni i pod ovim ti ne persiram nego mislim na vas vise.

Bas ste razmazeni i bezobrazni.

Zamisli da te je sudbina navela kao mene da navijas za klub koji je milion i jednom pokraden u svojoj istoriji. Da ne pricamo o sezoni 94i ili finalu kupa na Marakani 2011. Prezivljavamo razne pumpadzije i opet o svojim igracima imamo lepsi stav od vas koji imate svaku mogucu podrsku drzave. Vredjate svoje igrace. Omica, Covica... Gistu zvizdite. Sprdate se sa "Stimbetom" i ostalim igracima. Terali ste Radonjica. Pljuvali Simonovica a on bio medju najboljim igracima. Nema bre ni srama ni obraza. Ponavljam zao mi je samo sto mi je KK Crvena Zvezda prirastao na neki nacin srcu i sto sam kupovao sezonske i ako ne navijam za taj klub. Zao mi je sto deli naziv onog fudbalskog kancera i svega ostalog sto ga zbog toga prati. Zao mi je sto je veliki broj fudbalske publike u onoj ekspanziji presao da gleda kosarku misle da mogu da se sile mad svakim igracem kao sto to rade u FK-u i bacaju sampone u automobile. A najzalije mi je sto sam mnogo mnogo puta delio tribinu sa ljudima koji pljuju svoje igrace a kriju se iza tastatura.

Papir trpi, internet pamti a Covic snima.

Posle je Covic diktator neki, nije on diktator nego smo mi ***** a on ce da pusti vodu i ***** ce da odu.

A onda ce i svi ti fudbalski navijaci da se vrate da gledaju svoju Zvezdu u fudbalu a Hala Aleksandar Nikolic ce da zvrji prazna.  Ali ostace ljudi koji su svakog igraca koji je obukao dres postovali.

Ma koliko god on pruzao na terenu. I ja sam se mali milion puta iznervirao ali sebi nikada nisam dozvolio u hali da nekom kosarkasu ***** sve po spisku ili da ih po foruma vredjam na bilo koji nacin i nazivam ovako ili onako. Ne zasluzujete bre Evroligasa.

Imate takav skup kosarkasa, takve borce i na svaki nacin ih omalovazavate.

Kamo srece da zavrsite i sa Stimcem pa da imate jednu ekipu koja zivi za ovaj klub ali vi to ne znate da cenite.

I nije sve uvek do individualnog kvaliteta i raznih pipaca vrha table. Na kraju Lazic donosi trofeje.

I kao sto rece Vujosevic i ovo ce se jednom lani zvati i zato ljudi opustite se i uzivajte kao da je bitno da li ste na deobi PO mesta ili poslednji u EL.

Pokazite da niste navijaci rezultata a ne da Hala Aleksandar Nikolic bude poluprazna posle tri poraza u vise milionskom gradu. Dobili ste mnogo vise nego sto zasluzujete i ne znate to da cenite.

 

Edited by Johnny Štulić
  • Like 3
  • Love 2
  • Thanks 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Inace stvarno ne znam cemu ovakva vriska. Imamo poprilicno kompletan sastav. Fali nam centar i kupili smo malo vremena da se nadje nesto kvalitetno a u okviru covicevog siromasnog budzeta za EL.

 

90% NAVIJACA ZA ZVEZDU NAVIJA ZBOG TROFEJA, ovi momci koji su nam pruzili toliko srece zasluzuju protiv Splita pun pionir ako ne uvedu neke mere...pa nas ovaj opet izhebe za karte..

 

Svakako ja sam ponosam na Radonjica koliko muda ima da se vrati u ovu septicku jamu od zemlje, i ovakvih navijaca koji ga i dalje pljuju....ovde se uspeh ne prasta...da je neka seljacina i da glumi starletu po TV-u ili ima grb cica draze na ramenu, taj bi bio genije...

 

Sto kaze Jorgovanka Tabkovic..Srbija vas ne zasluzuje..


A ti zbog Radonjića.

Ustvari kako stvari stoje ti navijaš za Radinjica a ne za Zvezdu.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Johnny Štulić said:

Niti ima zdrave diskusije, niti se drzi neki nivo niti se postuju igraci. Konstruktivna kritika je ovde retka vec se sve svodi na sprdnju sa igracima ali okej. 

 

Ne znam kako ocekujes da neko s tobom ima zdravu diskusiju kada: 

a) Furas svoju agendu kao neki politicar

b) Kad si suocen sa argumentima koji obaraju tvoje tvrdnje, ignorises to

 

I dalje cekam tvoj odgovor na pitanja:

1. Kako je to Stimac u onih 8 utakmica ABA lige bio najbolji igrac uz Panetara?

2. Stimac u poslednjem EL mandatu u Zvezdi imao 11+ poen u proseku (a zapravo u full sezoni imao 8+, ali ti gledas samo Zvezdu, svega 13 utakmica). A Cirbes u poslednjem EL mandatu u Zvezdi imao 12+ poena (27 utakmica). Pa me interesuje kako ti ta statistika nije zapala za oko? Izvuces nesto bez ikakvog konteksta i to ti je argument, jel tako?

 

Eto da jos jednom probamo zdravu argumentovanu diskusiju. 

Shvati ovo kao konstruktivnu kritiku. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@1:10 kakav periferni vid i osjecaj za igru. Ma Kalina je fantastican, samo da nas zdravlje posluzi, i ova ce sezona biti odlicna. Sa takvim liderom na parketu, sve ostale kockice se same posloze. Cini mi se da je @Threekola ostavio klip sa napadackim setovima, i koliko smo neuigrani (normalno za ovaj dio sezone, i ovu situaciju sa povredama), kako nam kretnje nisu sinhronizovane, timing veoma los, ali zato igraci znaju kosarke. Osjete prostor, citaju situacije.. ne mogu da zamislim kako ce to izgledati kada se jos uigraju, poprave sitnice, udju u formu, fizicki  dostignu vrhunac. Jedva cekam.

 

Sto napomenu kolega Firmas ranije, ne zanima mene toliko pozicija u EL toliko, koliko sam zeljan dobre igre, kvalitetne kosarke. Bice srceparajucih poraza, i mozda te utakmice budu pravile razliku hocemo li biti zadnji ili na pragu PO, ali to je totalno sekundarno, koliko me zanima kako cemo izgledati u tim utakmicama, i koliko cemo biti ravnopravni sa najjacim ekipama u naponu snage.

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da imamo pare doveli bi davno centra (Blek, Monro, Tobi). Realnost je druga, al i bez tog centra smo veoma zajebana ekipa. Kalina je dosao, enigma velika, al to je jednostavno takav covjek. Ni kad je odlazio nije se busao u grudi kao veliki zvezdas, delija, srbenda...samo je dosao.

Tako se i vratio, a nije sigurno dobio ugovor koji je vjerovatno mogao da dobije u ostalim ekipama. Tako je pokazao ono sto su mnogi pricali po medijima, a nisu ispunili. On je to samo odradio.

Sezona je duga, valja svaku povredu u startu ozbiljno sanirati i spremiti momke za sve napore koji ih cekaju.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PERICA!!! said:

Da imamo pare doveli bi davno centra (Blek, Monro, Tobi). Realnost je druga, al i bez tog centra smo veoma zajebana ekipa. Kalina je dosao, enigma velika, al to je jednostavno takav covjek. Ni kad je odlazio nije se busao u grudi kao veliki zvezdas, delija, srbenda...samo je dosao.

Tako se i vratio, a nije sigurno dobio ugovor koji je vjerovatno mogao da dobije u ostalim ekipama. Tako je pokazao ono sto su mnogi pricali po medijima, a nisu ispunili. On je to samo odradio.

Sezona je duga, valja svaku povredu u startu ozbiljno sanirati i spremiti momke za sve napore koji ih cekaju.

 

Ima partizan para pa nije doveo centra. Centar se trazi 100% a ocigledno mu necemo dati ogromne pare vec negde oko tih 600k koliko mozemo max da se ispruzimo....

 

Tobija izbacite iz glave 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ima partizan para pa nije doveo centra. Centar se trazi 100% a ocigledno mu necemo dati ogromne pare vec negde oko tih 600k koliko mozemo max da se ispruzimo....

 

Tobija izbacite iz glave 🙂

Cijeniš da je Lesoru bilo malo tih 600k?

Link to comment
Share on other sites

Da smo potpisali Lesora mene bi bio strah, jer znam da bi centarska linija Lesor-Kuzmic-Mitrovic bila zacementirana za celu sezonu. Ovako ipak ocekujem boljeg igraca kao prvog centra, pa mi je mnogo lakse.

 

Mozda bas taj Pelle koji je defanzivna miCka zver i bloker kakvog EL trenutno nema. U napadu ce isporuciti 4-5 zakucavanja i dosta.

Edited by Storm
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

 I dalje mi je misterija njegov dolazak, ko i većini vjerovatno.

Iako nemam neki info niti licno poznajem Kalinu, al evo po meni nekih razloga

-Licno ne verujem da ce kod nas uzeti mnogo manje para nego sto bi uzeo na drugom mestu, ugovor je manji sigurno al ako oduzmes poreze i te stvari nije to sad bas neka ogromna razlika

-Situacija oko korone i svega toga, potencijalnih zatvaranja i karantina, sigurno mu je mnogo komotnije da je u svojoj drzivi, sa svojom porodicom

-Sa igracke strane, Kalina je kod nas glavni baja u timu i mislim da nema mnogo EL klubova gde bi to bio. Naravno da bi imao mesta u skoro svim EL klubovima al ovde je ipak glavni baja. Po meni nije neka velika razlika u kvalitetu kluba izmedju Valensije i Zvezde

-Ljudi su razliciti ko sto recimo Dubljevic nece da ide iz te Valensije jer mu je tamo lepo, mozda je i Kalini najlepse u Bgd

-Sa igracke strane a verovatno i materijalne je prilicno obezbedjen pa moze sebi da priusti da ude i igra gde mu je lepo i gde voli-. Pretpostavljam da je nekom random Americkom igracu sve jedno da li igra u Zvezde , Zenitu ili Barsi, al Kalini verovatno nije

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djurava said:

 

-Sa igracke strane, Kalina je kod nas glavni baja u timu i mislim da nema mnogo EL klubova gde bi to bio. Naravno da bi imao mesta u skoro svim EL klubovima al ovde je ipak glavni baja. Po meni nije neka velika razlika u kvalitetu kluba izmedju Valensije i Zvezde

 

 

I onda posle utakmice gde si pobedio u poslednjoj sekundi posle velikog preokreta, te spopadne Simon-ostacu ipak da pomognem, da ti objasni neke stvari, ne da ti da se poradujes i udavi te ko zmija zabu😜

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Gudura said:

I onda posle utakmice gde si pobedio u poslednjoj sekundi posle velikog preokreta, te spopadne Simon-ostacu ipak da pomognem, da ti objasni neke stvari, ne da ti se poradujes i udavi te ko zmija zabu😜

Kalina mi deluje kao covek kome ne bi bio veliki  problem da Simona u tom trenutku otera u pm da mu je to ponasanje mnogo smetalo

Edited by djurava
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Laki21 said:

 

Očigledno će Kalinari imati jako bitnu ulogu i u organizaciji napada. Videli smo da se on ostavlja na slabijoj strani kako bi iskreirao za sebe ili druge bilo sa posta bilo iz rola. Ako ga Dejo pomeri na 4 (sumnjam, verujem da je to mesto za Dedu) onda će protivnike napadati licem i opet ćemo profitirati.

 

Velika je prednost što imamo Kalinića i Mitrovića kao igrače koji učestvuju u piku i kojima organizator može proslediti loptu bez obzira na deo terena na kojem se nalazi. Oba igrača umeju spustiti loptu na parket a i solidni su dodavači, to je jako bitno u slučaju iskakanja ili udvajanja organizatora igre. Upravo zbog ovoga je nama Mitrović napravio ozbiljne probleme u finalu Jadranke, nije klasičan centar poput Noka ili Rida koji isključivo zavise od organizatora. Sa druge strane Kuzminskaas je tu u nekošenom, kada primi loptu sam oko linije tri poena on samo gleda kome da je uruči, dok Mitar može povući ali i odigrati dobar pas, ne mora sve na uručenje.

Link to comment
Share on other sites

Utisak sa magenta kupa, krvare oči od našeg ballhandlinga.

 

Ok nije sve u umetničkom dojmu, ali prelaki smo za skauting. 

 

Dobra stvar je malo veci iq nego ranije (kalina, luka, deda) sa visokih pozicija, ali tesko je nadoknaditi nedostatak bekova sa dobrom kontrolom lopte i prodorom sa loptom.

Edited by Obi-Wan
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...