Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

@Kankkunen@oubrevo. hteli su sigurno Vonleh-a ali ih sjebase Shanghai Sharks-i pa onda Zirbes do Januara.

 

 

Inace ne znam da li je bila vest ali kao sto se vidi po Twitt-u iznad Kinezi ce igrati i nastupajucu sezonu sa stranim igracima (u "balonu" cini mi se) iako je bilo price da je izvesnija sezona bez stranaca.

Tako da ne znam kakva ce raspolozivost igraca "preko bare" biti i posle cuvenog cut-a u NBA.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uvek kada smo u stisci sa centrom pribegava se najlaksem a najgorem resenju - potpisuje se Zvezdin vojnik Stimara, a sada prelazimo na Cirbesa.
Nemam nista protiv coveka, naprotiv, ali on ne moze da igra KLS trenutno. Kao sto ni Stimara ne bi video EL da nije bilo nas prosli put.
Za njih je ono: kad je tesko Covic.
Samo da ne udomimo i Stimaru za simbolicnih 300-400K.

Stimara i Cirbes kad potpisuju sa nama:

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

oslanjanje na  NBA cut ima smisla jedino ukoliko imamo dogovor sa nekim da dodje ukoliko ne prodje tamo

cekanje radi cekanja, pa da vidimo ko ce i sta da nam ponudi je neozbiljno, i u toj varijanti ocekujem cirbesa do kraja sezone

 

ima tu svasta dobro da se probere, ali pitanje je ko ce uopste od tih igraca biti raspolozen da dolazi u evropu, i koliko ce to da kosta

 

 

Radonjiću se dosta zamera da je ziheraš. Ali u ovom slučaju, po meni bi ziherašenje bilo da se u po svaku cenu zatvara roster u avgustu, kako bi ekipa bila uigrana več za početak sezone. A ne ova situacija, gde se rizikuje sa čekanjem na last cut, kako bi imali kvalitetniji roster i napali malo ozbiljnije rezultate.

 

8 minutes ago, mmajstor said:

Ako neko misli da ce biti "samo" do kraja godine kao sto je bilo "samo trenira sa nama",  moze u sto marki da ce ostati do kraja sezone. 

 

Pa dobro, sad dal če Maik ostati do kraja sezone ili neče nije toliko ni bitno. Pravo pitanje je, stiže li startni centar ili ne u sledečih mesec i po.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Obi-Wan said:

Klasika - opraštamo se od EL i pre početka, gadjamo formu i roster za PO Aba lige.

 

Svake sezone je cilj da osvojimo ABA da bi igrali EL i onda umesto da se u istoj takmicimo mi samo ucestvujemo.

Po toj logici prepustiti nekom ko zeli da se takmici sa visim ambicijama i predstavlja tu ligu na najbolji nacin.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znači brate, nekom bi sad j mater, idem da popijem jednu za smirenje, i ovako juče dok sam išao do prodavnice sa dzukcem,  napadne nas vučijak, i manje sam se sinoć uznemirio nego sad...

Jbt za koju godinu ja ne znam koga ćemo dovoditi kad odu svi bivši igrači u penziju, jbt Radonja koji ti je rac

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Rajon Rondo said:

Uvek kada smo u stisci sa centrom pribegava se najlaksem a najgorem resenju - potpisuje se Zvezdin vojnik Stimara, a sada prelazimo na Cirbesa.
Nemam nista protiv coveka, naprotiv, ali on ne moze da igra KLS trenutno. Kao sto ni Stimara ne bi video EL da nije bilo nas prosli put.
Za njih je ono: kad je tesko Covic.
Samo da ne udomimo i Stimaru za simbolicnih 300-400K.

Stimara i Cirbes kad potpisuju sa nama:

 

Ne znam sta bi Stimara video ili ne ali covek je imao 10pts u proseku prosli put u EL. I imao je realno dobru rolu u zadnjem mandatu ma sta god ko rekao ili napisao.

Edited by Johnny Štulić
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StiviKivi said:

Prvo povreda Vajta, a onda potpis Cirbesa... Šta će sledeće da nas snađe jbt. 

Sad više nije ni bitno da li će i ko će da dođe. U Evroligi smo statisti već koju sezonu zaredom. 

Znaci da li Zirbes ili Lesort nas dele izmedju 17 tg i 7 g mesta.

 

Pisao sam KUZMIC MITROVIC na 5, evo dodali su i ZIrbesa, drvlje i kamenje po meni,ali tu je nas LOSMISK da nas ubedi da DR zasniva igru na petici i da cu ti biti najjaci igrac.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Znaci da li Zirbes ili Lesort nas dele izmedju 17 tg i 7 g mesta.

 

Pisao sam KUZMIC MITROVIC na 5, evo dodali su i ZIrbesa, drvlje i kamenje po meni,ali tu je nas LOSMISK da nas ubedi da DR zasniva igru na petici i da cu ti biti najjaci igrac.

 

Nije 7. ili 17. mesto ali je sigurno 10. ili 17.mesto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do sada je roster sklapan sa veoma jasnim indicijama da smo odustali od ma kakve ideje da udjemo u gornju polovinu EL tabele. Potpis Cirbesa deluje kao dizanje ruku i od ABA lige. Sem Kalinica, nemamo ni jednu poziciju uporedivo kvalitetno popunjenu sa komsijama  - a da se ne lazemo, bice ove sezone u ABA jos nekoliko timova koji ce vrebati skidanje naseg i komsijskog skalpa. Mozemo verovati u Radonjicevu magiju do mile volje, ali u Cirbesu, Kuzimcu i Luki nema baruta ni za KLS, a kamoli za nesto vise.

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Bolje bi bilo da smo ubacili Baju Malog Knindžu i omanji čador u svlačionicu, pa da u našo jato sleti soko sivi - Miličić Darko.

 

Ali, neće mene da slušaju! Kaže Legendoglu da montažni čador košta više od Cirbes, neisplativa investicija. Kad na sve to dodaš Baju, baš se finansijski iscrpimo, iako se ekipa sa Severa ponudila da učestvuje u angažmanu Knindže.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...