Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Iako deluje da je Radonja vec sada utegao do neke mere tim, mi cemo do prve zvanicne utakmice odigrati samo 5 pripremnih meceva, a pritom imamo 3 solidno bitna povredjena igraca.

I jos nismo doveli startnog centra.

Ne bas sjajna situacija pred pocetak sezone, a u drugom kolu gostujemo Buducnosti dok u prvom kolu EL Feneru.

Ovo sibicarenje s centrom jos bednije izgleda, znajuci za taj zestok raspored na pocetku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako me sećanje ne vara, prošle godine smo isto dominirali na pripremama. Možda ne protiv protivnika kvaliteta Bajerna, ali su i pobede bile ubedljivije. Svi bili prezadovoljni kako to izgleda. Glava/rep itd... 

Vajt se povredio u slično vreme kad je i Noko otpao... Teri došao sredinom septembra, jer nije bilo previše izbora.

Ove godine najveća razlika je u Kaliniću i, koliko-toliko, dostupnijim plejmejkerima. 

Meni deluje sličan ulazak u sezonu. Ostalo ćemo videti za 15ak dana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Laki21 said:

 

Zašto nije obuhvaćeno 7. mesto?

A bogami i osmo. Ne kapin di je poanta.A inače pozdravljam odluku Aba-e da se proširi broj učesnika u završnici. Mislim da će ovom odlukom sam opstanak lige biti manje doveden u pitanje jer prijetilo je u nekom scenariju i raspad lige kao takve. Čudi samo odluka za 6 a ne 8 klubova što je neki standard.Eto prilike možda i za Cibonu ili Megu da izbore učešće u playoff-u u novom sistemu takmičenja. Svakako će biti zanimljivije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako me sećanje ne vara, prošle godine smo isto dominirali na pripremama. Možda ne protiv protivnika kvaliteta Bajerna, ali su i pobede bile ubedljivije. Svi bili prezadovoljni kako to izgleda. Glava/rep itd... 

Vajt se povredio u slično vreme kad je i Noko otpao... Teri došao sredinom septembra, jer nije bilo previše izbora.

Ove godine najveća razlika je u Kaliniću i, koliko-toliko, dostupnijim plejmejkerima. 

Meni deluje sličan ulazak u sezonu. Ostalo ćemo videti za 15ak dana. 

Ja mislim da je razlika i u treneru, i to ne mala.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Ja mislim da je razlika i u treneru, i to ne mala.

 

Namerno nisam pisao o treneru : ) Videćemo kako će ova selekcija šljakati kad počne EL.

Mislim prevashodno na selekciju igrača, tj. neka poklapanja u tajmingu...zbog tog uigravanja i svega.

 

 Evo sad vidim da je Teri doputovao u Beograd 23. septembra. Imamo još fore....

Link to comment
Share on other sites

Znam da si maltene die hard fan 🙂

Doduse ne kao majstor.

 

Meni ima dosta upitnih stvari ovde i dalje, i definitivno bi nam zbog povredjenih igraca i onog ili onih koji treba da dodju prijao laksi raspored.

Al eto, u oba takmicenja u prvih mesec ipo dana imamo paklen raspored.

Link to comment
Share on other sites

Ma nije zbog Radonjića ili ćelavog, nego nisam hteo da kvarim ovde atmosferu nakon ovih pobeda. 

Iskreno, plašim se naših pozicionih napada kad počnu zvanične utakmice. Znam da će difens i tranzišn ofens biti perfektni, ali, za moj ukus, fali malo divljine u napadu i nepredvidivosti. Nisam gledao pažljivo protiv Bajerna sve vreme, jer sam bio u nekom poslu, ali baš očekujem probleme na postavljenu odbranu protivnika. Nešto kao onomad kad smo ličili na Metaloplastiku.

 

Jeste u dobrom delu ova finale sa Bajernom izgledalo kao zvanična tekma, ali druga će biti i motivacija, a i uigranost odbrane za mesec-dva. Biće i kod nas, naravno, ali mi se čini da se dosadašnja selekcija svodila isključivo na branjenje koša.

 

Zavisiće dosta toga i od tog centra kog očekujemo. Nadam se nekom ko će biti spreman da kreira i za sebe, a i za druge sa posta, tj. da ima i periferni vid. Monro jelte...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Knipex said:

Pametno. Previše igrača je povređeno i ne treba rizikovati nove povrede.

Mene više od ovoga zanima to što su naveli da će se igrati po FIBA pravilima. Koliko se sećam prošle sezone je bilo razlika između pravila FIBA i Evrolige, ne znam kako je sada.

 

Nisu neke narocito bitne razlike, npr Kup i KLS su se i prosle godine igrali po FIBA pravilima, pa ne verujem da je iko primetio razliku. Recimo da je najveca razlika sto je za neizmenican posed po FIBI zadrzana strelica umesto podbacivanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, threepwood said:

A jebem mu misa kao da Jokica dovodimo, pa analiziramo svaki tweet koji okaci 😄 

Predlažem ban, zbog pominjanja državnog neprijatelja broj 1. 😊 

P. S. DOBRO JUTRO CIGANIJO! 

Danas prelazimo magičnu brojku (stranicu) br. 400!

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...