Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

4 hours ago, Ne sam Safete said:

Igraće Kalina,bez problema, 30min važnije tekme.

Ako misliš zbog povrede Vajta pa nećemo mi u oktobru i novembru igrati toliko vazni(ji)h utakmica.
 

2 hours ago, StiviKivi said:

Reći ću ja tebi da Đenka kod nas sad bi igrao "odbranu" za 200k a Holins je "igra" za 450 k. Pa sam onako bez razmišljanja napisao "4 puta". Jer je Holins downgrade na poziciji "beka šutera" u odnosu na poslednje 3,4 sezone. Mi mso u poslednje 3 sezone veliki broj poena dobijali sa te pozicije. Ove nećemo. 


Što kaže Guru kao da Radonjić nije bio trener Zvezde nekoliko sezona pa da se nauci za to vreme šta i kako radi. 
Poslednje 3-4 sezone nije DR bio trener Zvezde, a niti smo ikada sa njim živeli od velikog broja (poena) bekova sutera, niti je Holins doveden kao takav igrač.

 

Ali nije loše što već sad ima ovog sumnjnja i prozivanja Holinsa da je promašaj, još sam mirniji i sigurniji da je pravi potez.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Misterija Organizma said:

Zvezda: Lazarević 9, Volters 9, Mitrović 12 (9sk, 4as), Lazić 6, Kalinić 14 (6sk, 4as), Holins 8, Ivanović 7, Kuzmić 2, Cirbes 3

Pripreme, skracena rotacija, nebitan mec, a nas Uskok 40 sekundi na parketu…

Link to comment
Share on other sites

Procitah komentare i ne mogu da verujem. Ovo su pripreme. Probaju se postave, ruke jos teske, igraci se uigravaju. 

Holins solidan. Da je Radonjic hteo da dovede nekoga kao Lojd, on bi ga nasao. Ovako je doveden Holins i on ce isporucivati svoje i to ce biti daleko bolje nego ovo danas, a i danas sem dve sutnute trojke u ranom napadu(iskorenice to Radonja), nije bio los.

Mitar ce igrati na 4-5, ali moramo dovesti prvog centra.

Lazarevic odlican. Kada se bude malo oslobodio sutnuce i neku trojku i videcete da se i tu popravio dosta. Sada jos ne sme. U odbrani je pokrpio sve sto je mogao. On i Kalina, Radonjin vlazan san. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Dobitak ovog turnira je Lazarevic zaista sam nisam ocekivao da moze ovako da igra u odbrani protiv EL ekipa

Eh,kad sam botovao za njega,davnih dana. Ako postoji neki tim u kome ce pronaci ulogu,to je nas ovogodisnji. Sljakerski i ratnicki, decko je imao dve ozbiljne povrede, vredan je, a Radonjic voli takav tip igraca.To sto ima 25 godina macku o rep, ima u njemu materijala za CZ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...