Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Au brate, gde sam ja i koliko nista nisam stigao da ispratim poslednjih par nedelja[emoji2357][emoji2357][emoji2357]

Ajde da mi neko objasni, bez da mi se mnogo smejete, kad smo jebote doveli Cirbesa?!?! [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

Au brate, gde sam ja i koliko nista nisam stigao da ispratim poslednjih par nedeljaemoji2357.pngemoji2357.pngemoji2357.png

Ajde da mi neko objasni, bez da mi se mnogo smejete, kad smo jebote doveli Cirbesa?!?! emoji15.pngemoji15.pngemoji15.pngemoji15.pngemoji15.pngemoji15.png

 

Nismo ga doveli, tu je da pomogne dok se ne nadje bolji centar od Lesora za manje para.

Link to comment
Share on other sites

Asist Kuzu u reket ima smisla samo ako mu odneseš loptu na uručenje i njegovom čuvaru staviš lisice. Nemojte ljudi da se zajebavamo više...pa malo li nam i treća sezona ove sprdnje. Kakav crni fitnes i zaštita obruča. Kuzmić je kada je napustio Zvezdu i otišao u Madrid, nažalost izašao iz košarke.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:


reci cu ja tebi da djenka kod nas nije igrao ispod 400k

Reći ću ja tebi da Đenka kod nas sad bi igrao "odbranu" za 200k a Holins je "igra" za 450 k. Pa sam onako bez razmišljanja napisao "4 puta". Jer je Holins downgrade na poziciji "beka šutera" u odnosu na poslednje 3,4 sezone. Mi mso u poslednje 3 sezone veliki broj poena dobijali sa te pozicije. Ove nećemo. 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...